Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Aktovka herlitz

Nalezeno:    18 produktů

Herlitz Midi - Kolouch - set s vybavením

Všestranně univerzální školní aktovka Herlitz midi s vybavením je určená pro školačky od 1 do 3 třídy. Aktovka je fialová s motivem roztomilého kolouška. Herlitz midi patří díky ergonomickému, prodyšnému polstrování zad, nastavitelným ramenním popruhům a malé váze pod 1.000g k aktovkám maximálně vhodným pro dětská záda.

Herlitz Midi - Červené auto - set s vybavením

Všestranně univerzální školní aktovka Herlitz midi s vybavením je určená pro kluky od 1 do 3 třídy. Aktovka je modrá s motivem červeného auta. Herlitz midi patří díky ergonomickému, prodyšnému polstrování zad, nastavitelným ramenním popruhům a malé váze pod 1.000g k aktovkám maximálně vhodným pro dětská záda.

Herlitz Midi - Srdce - set s vybavením

Všestranně univerzální školní aktovka Herlitz midi s vybavením je určená pro školačky od 1 do 3 třídy. Aktovka je fialová s motivem srdce. Herlitz midi patří díky ergonomickému, prodyšnému polstrování zad, nastavitelným ramenním popruhům a malé váze pod 1.000g k aktovkám maximálně vhodným pro dětská záda.

Herlitz Midi - Koník - set s vybavením

Všestranně univerzální školní aktovka Herlitz midi s vybavením je určená pro holky od 1 do 3 třídy. Aktovka je růžová s motivem koníka. Herlitz midi patří díky ergonomickému, prodyšnému polstrování zad, nastavitelným ramenním popruhům a malé váze pod 1.000g k aktovkám maximálně vhodným pro dětská záda.

Herlitz Midi - Dinosaurus - set s vybavením

Všestranně univerzální školní aktovka Herlitz midi s vybavením je určená pro kluky od 1 do 3 třídy. Aktovka je s motivem dinosaura. Herlitz midi patří díky ergonomickému, prodyšnému polstrování zad, nastavitelným ramenním popruhům a malé váze pod 1.000g k aktovkám maximálně vhodným pro dětská záda.

Herlitz Midi - Fantazie

Krásná školní aktovka pro malou slečnu do 1.-3. třídy! Školní aktovka s motýlem je vybavena ergonomickou a prodyšnou výstelkou zad, která se dokonale přizpůsobuje dětslým zádům. Aktovka váží pouhých 1000g.

Herlitz Midi - Formule

Perfektní aktovka s formulí pro kluky od 1.do 3. třídy! Herlitz midi patří díky ergonomickému, prodyšnému polstrování zad, nastavitelným ramenním popruhům a malé váze pod 1.000g k aktovkám maximálně vhodným pro dětská záda.

Herlitz Midi - Kolouch

Krásná fialová školní aktovka s motivem kolouška pro malé školačky do 1.-3. třídy! Herlitz midi patří díky ergonomickému, prodyšnému polstrování zad, nastavitelným ramenním popruhům a malé váze pod 1.000g k aktovkám maximálně vhodným pro dětská záda.

Herlitz Midi - Koník

Krásná růžová školní aktovka s motivem koníka pro malé školačky do 1.-3. třídy! Herlitz midi patří díky ergonomickému, prodyšnému polstrování zad, nastavitelným ramenním popruhům a malé váze pod 1.000g k aktovkám maximálně vhodným pro dětská záda.

Herlitz Midi - Červené auto

Všestranně univerzální školní aktovka pro kluky s motivem červeného auta do 1.-3. třídy! Herlitz midi patří díky ergonomickému, prodyšnému polstrování zad, nastavitelným ramenním popruhům a malé váze pod 1.000g k aktovkám maximálně vhodným pro dětská záda.

Herlitz Midi - Srdce

Krásná fialová školní aktovka s motivem srdce pro malé školačky do 1.-3. třídy! Herlitz midi patří díky ergonomickému, prodyšnému polstrování zad, nastavitelným ramenním popruhům a malé váze pod 1.000g k aktovkám maximálně vhodným pro dětská záda.

Herlitz Midi - Dinosaurus

Všestranně univerzální školní aktovka pro kluky s motivem dinosaura do 1.-3. třídy! Herlitz midi patří díky ergonomickému, prodyšnému polstrování zad, nastavitelným ramenním popruhům a malé váze pod 1.000g k aktovkám maximálně vhodným pro dětská záda.

Herlitz Flexi Plus - Červené auto- kompletní set

Šedo - černá aktovka s obrázky červených aut pro chlapce od 1. třídy s inovovaným zádovým systémem, díky kterému nastavíte velikost přesně podle výšky Vašeho školáka. Aktovka je dodávána v setu s ostatními doplňky.

Herlitz Midi - Formule set s vybavením

Perfektní vybavená aktovka pro kluky od 1.do 3. třídy! Herlitz midi patří díky ergonomickému, prodyšnému polstrování zad, nastavitelným ramenním popruhům a malé váze pod 1.000g k aktovkám maximálně vhodným pro dětská záda.

Herlitz Midi - Fantazie - set s vybavením

Školní vybavená aktovka je perfektní pro školačky od 1 do 3 třídy. Herlitz midi patří díky ergonomickému, prodyšnému polstrování zad, nastavitelným ramenním popruhům a malé váze pod 1.000g k aktovkám maximálně vhodným pro dětská záda.

Herlitz Flexi - Jelení rodinka - set s vybavením

Růžová aktovka s obrázkem jelínků je určená pro školačky od 1. třídy. Aktovka váží cca 1,2 kg. Objem cca 15 l se dá rozšířit až na 18 l. Díky dobře promyšlenému ergonomickému zádovému systému lze tento model individuálně přizpůsobit tělesné výšce vaší školačky. Aktovka tak s vaším dítětem roste a je vhodná i pro drobnější dívky. Tento model s podpůrnou a odlehčující funkcí prodyšného polstrování a s třístupňovým nastavením tak nabízí maximální pohodlí. Dále je batoh vybaven nastavitelným hrudn...

Herlitz Flexi - Pirátská loď - set s vybavením

Modrá aktovka s obrázkem pirátské lodě je určená pro kluky od 1. třídy. Aktovka váží cca 1,2 kg. Objem cca 15 l se dá rozšířit až na 18 l. Díky dobře promyšlenému ergonomickému zádovému systému lze tento model individuálně přizpůsobit tělesné výšce vašeho školačky. Aktovka tak s vaším dítětem roste a je vhodná i pro drobnější chlapce. Tento model s podpůrnou a odlehčující funkcí prodyšného polstrování a s třístupňovým nastavením tak nabízí maximální pohodlí. Dále je batoh vybaven nastavitelným...

Herlitz Flexi Plus - Motýl - kompletní set

Růžová "motýlí" aktovka s nastavitelnou velikostí vážící pouze 1200g je dodávána v praktickém setu spolu s plně vybaveným penálem (obsahuje celkem 17ks), sportovní taškou, krabičkou na svačinu a jedním prázdným pouzdrem.