Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Aerator na vino

Nalezeno:    5 produktů

VacuVin - Provzdušňovač na víno - Aerator - 1 ks

Provzdušňovač na víno – Wine Aerator provzdušní víno servírované přímo z lahve, chuť vína pak bude bohatší a plnější. Popis Provzdušňovač na víno – Wine Aerator, přináší jednoduchost a praktičnost k pití vína. Provzdušní víno servírované přímo z lahve, chuť vína pak bude bohatší a plnější. Díky průhledné horní části můžete sledovat proudění vína a včas přestat nalévat, pokud se objeví sediment, který do sklenic rozhodně nepatří. Sofistikovaný tvar provzduš­ňovače – po použití...

Provzdušňovač vína, Wine Aerator diVinto

Provzdušňovač vína Aerátor diVinto Vám umožní dekantovat víno bez profesionálního someliérské příslušenství a zkušenosti. Použití aerátoru je velmi jednoduché a dekantaci vína zkrátíte na minimum. Provzdušňovač vína dokáže zvýraznit chuť a vůni vína přímo přelitím vína z láhve přes aerator do číše.

Aerator provzdušňovač vína diVinto Deluxe

Provzdušňovač vína Aerátor diVinto Deluxe Vám umožní dekantovat víno bez profesionálního someliérské příslušenství a zkušenosti. Použití aerátoru je velmi jednoduché a dekantaci vína zkrátíte na minimum. Provzdušňovač vína dokáže zvýraznit chuť a vůni vína přímo přelitím vína z láhve přes aerator do číše. Obsah balení: provzdušňovač, stojan se základnou, držák na provzdušňovač, ...

Dekanter Vinturi - provzdušňovač na bílé víno

Představujeme výjimečný designový aerátor Vinturi pro bílá vína. Nechte víno nadechnout, otevře vám plně svou strukturu, uvolní veškeré esence a stává se jemnějším a kulatějším.

Dekanter Vinturi - provzdušňovač na červená vína

Představujeme výjimečný designový aerátor Vinturi pro červená vína. Nechte víno nadechnout, otevře vám plně svou strukturu, uvolní veškeré esence a stává se jemnějším a kulatějším.