Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Adapter lc power

Nalezeno:    16 produktů

Canon PowerShot SX410 IS

Základní parametry * Formát snímače: 1/2,3 * Rozlišení: 20 Mpx * Minimální ohnisková vzdálenost: 24 mm * Maximální ohnisková vzdálenost: 960 mm * Světelnost objektivu - nejkratší ohnisko (F): 3,5 * Světelnost objektivu - nejdelší ohnisko (F): 5,6 * Typ stabilizátoru: Optický * Expoziční režimy: Auto, P * Typ hledáčku: Nemá * Rozlišení videa: HD ready (1280×720) Všechny parametry * Typ fotoaparátu: Typ fotoaparátu: * Podle použití: Ultrazoom *  : Obrazový snímač *...

Více informací
od 290 Kč
Koupit nejlevněji

Canon PowerShot D30

Odolný a výkonný fotoaparát Canon PowerShot D30 HS Společnost Canon uvedla na trh kompaktní a vysoce odolný digitální fotoaparát, který je vhodný pro použití i při outdoorových sportech. Tento fotoaparát ocení jak úplní začátečníci, tak i středně zkušení uživatelé. Pod odolnou slupkou se skrývá mnoho užitečných funkcí, takže pořizování skvělých snímků je hračkou i při slabém osvětlení. Funkce identifikace obličeje upřednostňuje přátele a filmy v HD rozlišení zvyšují zábavu.   Režim Smart ...

Více informací
od 6 799 Kč
Koupit nejlevněji

Canon PowerShot G9 X

Parametry a popis Nádherně jednoduché ovládání   Snadná kreativita Užijte si kreativní ovládání s přizpůsobitelným ovládacím kroužkem objektivu a minimalistickým uspořádáním tlačítek Dotykový displej Užijte si intuitivní dotykovou obsluhu na velké dotykové obrazovce s úhlopříčkou 3,0" (s 1 040 tisíci bodů) Podpora souborů typu RAW Podpora 14bitových souborů RAW dále zvyšuje vaše kreativní možnosti během úprav fotografií Specifikace Velký snímač pro špičkové výsledky Sní...

Více informací
od 9 990 Kč
Koupit nejlevněji

Canon PowerShot SX420 IS

Parametry a popis 42× ultrazoom v kompaktním fotoaparátu mini bridge Výborná kvalita až při 84× zvětšení 20 megapixelů Stabilní záběry v každé situaci Filmy v rozlišení 720p Řada efektů pro vyšší míru kreativity Jednoduché připojení ke smartphonu Sdílejte a zálohujte snímky bezdrátově Funkce NFC zjednodušuje sdílení přes smartphone Automatický režim s detekcí 32 scén Zaměřte a pořiďte snímek pouhým stisknutím tlačítka Výkonné zpracování obrazu procesorem DIGI...

Více informací
od 5 985 Kč
Koupit nejlevněji

Canon PowerShot SX540 HS

Parametry a popis Extrémně širokoúhlý objektiv s 50× ultrazoomem Až 100× zoom ve skvělé kvalitě 20,3MP snímač CMOS Plynulejší filmy v rozlišení 1080p Záznam krátkých klipů s efekty pro přehrávání Snadné fotografování s filmovým souhrnem Ovládání clony a rychlosti závěrky Sdílejte a zálohujte snímky bezdrátově Funkce NFC zjednodušuje sdílení přes smartphone Stabilní záběry v každé situaci Rychlé kontinuální snímání Nalezněte objekt snadno i při maximálním přib...

Více informací
od 8 687 Kč
Koupit nejlevněji

Canon PowerShot SX720 HS

Kreativita za každé situace: Uživatelé mohou dát na cestách volný průchod svým tvůrčím záměrům – s aktivním režimem Creative Shot vytváří nový fotoaparát ke každému snímku automaticky pět verzí s různými filtry a obrazovými efekty. Díky režimu Story Highlights může navíc fotoaparát zcela sám z pořízených snímků připravit vzpomínkové videoalbum, které umožní snadné znovuprožití i sdílení zážitků z cest. To vše bez nutnosti editačních zásahů ze strany uživatele. Nová forma pohlednice aneb okamžit...

Více informací
od 8 844 Kč
Koupit nejlevněji

Canon X Mark II

Za svůj design získala kalkulačka X Mark II prestižní ocenění „Red Dot za produktový design 2013“ do soutěže bylo přihlášeno více jak 4600 produktů z celého světa. Třešničkou na dortu bylo prestižní ocenění Red Dot pro „nejlepší z nejlepších". Ikonická 12místná stylová obchodní kalkulačka společnosti Canon s výhradně solárním napájením. Prakticky již kultovní předmět pro Váš pracovní stůl: za svůj design získala kalkulačka X Mark II prestižní ocenění „Red Dot za produktový design 2013“ do soutě...

Více informací
od 370 Kč
Koupit nejlevněji

Fortron 120W

Univerzální adaptér vhodný pro většinu značek notebooků s max. odběrem do 120 W. Hlavní vlastnosti produktu: * Napětí na vstupu: Střídavé napětí 100-240 V (adaptér je použitelný po celém světě) * Výstup: stejnosměrné napětí 19 V, proud 6,32 A (celkový výkon 120 W) * Kompatibilní se všemi přenosnými počítači používajícími napájení 18~20 V stejnosměrně * 8 vyměnitelných koncovek pro připojení k nejrůznějším modelům přenosných počítačů * Vstupní napětí je jištěno ochrannou pojistkou * Efektivita v...

Více informací
od 1 026 Kč
Koupit nejlevněji

LC POWER LC-1370BII Black mini-ITX 90W internal PSU - LC-1370BII

LC-1370BII LC POWER LC-1370BII Black mini-ITX 90W internal PSU Typ skříně Mini-ITX Podporované MB Mini-ITX (standard: 170 x 170mm) 5.25" pozice externí 1 (slim line) 2.5" pozice interní 1 3.5" pozice interní 1 Chlazení 2x 60mm ventilátor (neosazeno) I/O Porty: Audio porty HD Audio, USB 3.0 port 2x Materiál plech Rozměry v x š x d 70 x 250 x 295mm (bez stojánku) Hmotnost (retail) 3,08kg Barva skříně černá Barva předního panelu černá/šedá PSU LC90ITX 90 W max., interní, aktivní PFC, 40mm fan - 3...

Power Energy Battery AC5 AC adaptér pro Acer, Dell, eMachines 19V 1,58A - 5,5x1,7mm

Náhradní napájecí adaptér Power Energy Battery má napětí 19V a výstupní proud 1,58A. Tento adaptér je náhradou za HP-A0301R3, PA-1300-04, LC.ADT00.006, 330-2063, 330-3674, ADP-30JH, ADP-30JHBA. Díky novému adaptéru bude Váš notebook opět funkční.

SHURE SM 81-LC

Nástrojový kondenzátorový mikrofon The Shure SM81 is a high-quality, unidirectional condenser microphone designed for studio recording, broadcasting, and sound reinforcement. Its wide frequency response, low noise characteristics, and low RF susceptibility have made it a standard for applications involving acoustic instruments, especially guitar, piano, and cymbals. SM81-LC - With windscreen, no cable. Phantom power required. The SM81 is ruggedly constructed. It operates on phantom power and pe...

NIKON LC-N52 přední krytka 52mm 1 Nikkor

The Charging AC Adapter EH-70P is used to charge the EN-EL 19 Lithium-ion rechargeable battery while it remains in the camera, using the power from a wall outlet. The EH-70P connects to the COOLPIX camera via the included USB cable.

Planet 10 Gigabit Ethernet PCI Express Card, 1x SFP Slot + 1x LC Connector Low Profile

PLANET 10 Gigabit Ethernet PCI Express Card, 1x SFP Slot + 1x LC Connector Low Profile; The PLANET ENW-9801 Single-Port 10 Gigabit Ethernet server adapter is an optimal solution for Ethernet applications by providing strict low-power budgets and small

PLANET 10 Gigabit Ethernet PCI Express Card, 1x SFP Slot + 1x LC Connector Low Profile

PLANET 10 Gigabit Ethernet PCI Express Card, 1x SFP Slot + 1x LC Connector Low Profile The PLANET ENW-9801 Single-Port 10 Gigabit Ethernet server adapter is an optimal solution for Ethernet applications by providing strict low-power budgets and small form factor. It offers simple integration into any PCI Express x8 server slot via one SFP+ slot Designed to address high-performance system application requirements One SFP+ slot PCI Express x8 Host Bus interface 16K Jumbo Frame IEEE 802.1Q Tagg...

PLANET 10 Gigabit Ethernet PCI Express Card, 1x SFP Slot + 1x LC Connector Low Profile

PLANET 10 Gigabit Ethernet PCI Express Card, 1x SFP Slot + 1x LC Connector Low Profile The PLANET ENW-9801 Single-Port 10 Gigabit Ethernet server adapter is an optimal solution for Ethernet applications by providing strict low-power budgets and small form factor. It offers simple integration into any PCI Express x8 server slot via one SFP+ slot Designed to address high-performance system application requirements One SFP+ slot PCI Express x8 Host Bus interface 16K Jumbo Frame IEEE 802.1Q Tagg...

METABO Combo Set 2.2 10,8V Quick Pro 685054000

Aku combo sada Metabo 2.2 10,8 V Quick Pro obsahuje: Metabo PowerMaxx BS Quick aku vrtací šroubovák Metabo PowerMaxx ASE aku pila ocaska Quick rychloupínací sklíčidlo Quick rychlovýměnný úhlový šroubovací adaptér 1x akumulátor Li-Power 10,8 V 2,0 Ah 1x akumulátor Li-Power 10,8 V 4,0 Ah Nabíječka LC 40 Plastový kufr MetaLoc III Detailní informace: Metabo PowerMaxx BS Quick 10,8 V aku vrtací šroubovák dvourychlostní aku šroubovák, napájecí napětí 10,8 V max. krouticí moment měký/tvrdý - 17/34 Nm ...

Apple iPad mini 4 16GB Wi-Fi + Cellular Space Gray

Kapacita 16 gb displej retina 7,9 palcov (uhlopriecne) led podsvietený s technológiou multi-touch a ips rozlíšenie 2048 x 1536 bodov pri 326 ppi odtlackom prstov odolná oleofóbna vrstva cip a8 so 64-bitovou architektúrou a m8 pohybový koprocesor kamera isight 8 mp isight kamera automatické zaostrovanie clona f/2.4 5 optických clenov hybridný ir filter snímac so zadným osvitom (bsi) rozpoznávanie tváre ovládanie expozície videa a fotiek tuknutím zaostrovanie videa a fotiek tuknutím foto geotaggi...

Apple iPad Air 2 Wi-Fi 128GB Space Gray

Popis produktu: kapacita 128 gb displej retina 9,7 palcov (uhlopriecne) led podsvietený s technológiou multi-touch a ips rozlíšenie 2048 x 1536 bodov pri 264 ppi odtlackom prstov odolná oleofóbna vrstva antireflexná vrstva plne laminovaný displej cip a8x so 64-bitovou architektúrou a m8 pohybový koprocesor kamera isight 8 mp isight kamera automatické zaostrovanie clona f/2.4 5 optických clenov hybridný ir filter snímac so zadným osvitom (bsi) vylepšené rozpoznávanie tváre ovládanie expozície vi...