Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Abstraktni obrazy na stenu

Nalezeno:    217 produktů

Vícedílné obrazy - Abstraktní člověk

60 x 50, 60 x 80 cm Ručně malovaný obrazový set. Každý díl setu je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obraze je namalován abstraktní člověk hledící na abstraktní slunce. Obrazový set se skládá ze dvou samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Obrazy - Abstraktní motiv

90 cm × 90 cm Malované obrazy na plátně. Na tomto obrazu je znázorněna krásná abstrakce v které si každý najde to svoje. Obrazy jsou napnuty na tyčkách a malba je i přez okraje. Obrazy lze zarámovat do ozdobných rámů.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Vícedílné obrazy - Abstraktní tanec

2 x 80 x 40, 2 x 110 x 30 cm Obrazový set malovaný ručně olejovými barvami na plátně. Každý díl setu je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto setu jsou namalováni abstraktní tanečníci v kruhu na světlém pozadí. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Abstraktní lyžař

4 x 30 x 110 cm Ručně malovaný obrazový set olejovými barvami na plátně. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto setu je namalován abstraktní lyžař, lyžující na mracích a pod ním je červená voda. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Abstraktní květ

60x40, 20x100, 30x90, 80x40 cm Ručně malovaný obrazový set olejovými barvami na plátně. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obrazovm setu je namalována abstraktní květ. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Vícedílné obrazy - Abstraktní schody

4 x 30 x 90 cm Ručně malovaný obrazový set olejovými barvami na plátně. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obrazeovém setu jsou namalovány abstraktní schody ve zlaté a tmavé barvě. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Abstraktní hra

2 x 30 x 110, 110 x 60 cm Ručně malovaný obrazový set. Tento set je malován olejovými barvami na plátně. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obraze je namalována abstraktní hra. Obrazový set se skládá ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Abstraktní tvary

3 x 65 x 40 cm Ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně. Obraz je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obraze jsou namalovány abstraktní barevné tvary. Obrazový set se skládá ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují

Vícedílné obrazy - Abstraktní strom

4 x 60 x 40 cm Ručně malovaný obrazový set. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto setu je namalován abstraktní strom na modrém pozadí. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Abstraktní květy

4 x 80 x 40 cm Moderní malovaný obrazový set na plátně s motivem abstraktních květů v příjemných barvách. Obrazový set je složen ze čtyř stejně velkých samostatných obrazů, které na sebe navazují. Vícedílné moderní obrazy doladí každý interier. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Abstraktní čáry

4 x 30 x 90 cm Ručně malovaný obrazový set olejovými barvami na plátně. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obrazovém setu je namalována abstrakce s čárami které se překrývají a navazují na sebe. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Abstraktní lidé

3 x 40 x 80 cm Ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně. Obraz je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obraze je namalována abstrakce s lidmi. Obrazový set se skládá ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují

Vícedílné obrazy - Abstraktní set

2 x 60 cm x 60 cm Ručně malovaný obrazový set olejovými barvami s motivem stříbrné abstrakce. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Vícedílné obrazy - Abstraktní pírka

1x40x40, 1x40x60, 1x50x40 cm Ručně malovaný obrazový set na plátně. Tento moderní obraz je malován olejovými barvami s motive abstraktních pírek v Obrazový se v krásném barevném provedení. Je rozdělen do tří samostatných obrazů, které na sebe navazují.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obrazy - Lidé

100 cm × 100 cm Ručně malované obrazy na plátně. Na tomto obrazů jsou namalováni abstraktní lidé ve zlatostříbrném prostředí, obrazy jsou napnuté na tyčkách a malba je i z boku obrazů, obrazy lze zarámovat do ozdobného rámu.

Dobrodruh 4 - Ďáblova obrazárna - Medek Leonard

„Vidíte? Tady je. Obraz.“ Malířka zamkla a klíč strčila do kapsy. „Jediný na světě. Druhý neuvidíte.“ „Kdo to je? Satan?“ „Ne. To je Mistr. Říkají, že je mrtvý, ale on se vrátí…“ Říká se, že dobrý obraz ukáže víc než zrcadlo. Také se říká, že každý malíř alespoň jednou v životě namaluje obraz pro potěchu Ďábla. A Ďábel prý takové obrazy schraňuje v pekelné obrazárně, ale kdo se jich zmocní dřív než on, přinutí jej, aby mu výměnou za ně sloužil… A je rovněž známo, že malíř Adrian Fuchs, zvaný P...

Dobrodruh 4 Ďáblova obrazárna - Leonard Medek

Autor : Leonard Medek, „Vidíte? Tady je. Obraz.“ Malířka zamkla a klíč strčila do kapsy. „Jediný na světě. Druhý neuvidíte.“ „Kdo to je? Satan?“ „Ne. To je Mistr. Říkají, že je mrtvý, ale on se vrátí…“ Říká se, že dobrý obraz ukáže víc než zrcadlo. Také se říká, že každý malíř alespoň jednou v životě namaluje obraz pro potěchu Ďábla. A Ďábel prý takové obrazy schraňuje v pekelné obrazárně, ale kdo se jich zmocní dřív než on, přinutí jej, aby mu výměnou za ně sloužil… A je rov...

Dobrodruh 4 - Ďáblova obrazárna - Leonard Medek

„Vidíte? Tady je. Obraz.“ Malířka zamkla a klíč strčila do kapsy. „Jediný na světě. Druhý neuvidíte.“ „Kdo to je? Satan?“ „Ne. To je Mistr. Říkají, že je mrtvý, ale on se vrátí…“Říká se, že dobrý obraz ukáže víc než zrcadlo. Také se říká, že každý malíř alespoň jednou v životě namaluje obraz pro potěchu Ďábla. A Ďábel prý takové obrazy schraňuje v pekelné obrazárně, ale kdo se jich zmocní dřív než on, přinutí jej, aby mu výměnou za ně sloužil… A je rovněž známo, že malíř Adrian Fuchs, zvaný Por...

Obrazy - Diskrétno

100 cm x 100 cm Ručně malované obrazy na plátně. Na tomto obraze je namalováno abstraktní diskrétno v příjemných barvách, napnutý na dřevěném rámu, kdy malba je napínána okolo rámu obrazy, obrazy lze zarámovat do ozdobného rámu. Obrazy jsou krásný interierový doplněk do každého prostoru.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obrazy - Pavučina

90 cm x 90 cm Ručně malované obrazy, malované na plátně, napnuté na dřevěných rámech, kdy malba je napínána okolo rámu. Obraz lze umístit na stěnu i bez ozdobného rámu. Obraz i z bočního pohledu je krytý plátnem. Obraz dotvoří Váš interiér a učiní jej utulný a vkusně zařízený.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obrazy - Podvečer

100 cm × 100 cm Ručně malované obrazy, malované na plátně, napnuté na dřevěných rámech, kdy malba je napínána okolo rámu. Obraz lze umístit na stěnu i bez ozdobného rámu. Obraz i z bočního pohledu je krytý plátnem. Obraz dotvoří Váš interiér a učiní jej utulný a vkusně zařízený.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obrazy - Vesmír

90 cm x 90 cm Ručně malované obrazy, malované na plátně, napnuté na dřevěných rámech, kdy malba je napínána okolo rámu. Obraz lze umístit na stěnu i bez ozdobného rámu. Obraz i z bočního pohledu je krytý plátnem. Obraz dotvoří Váš interiér a učiní jej utulný a vkusně zařízený.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obrazy - Plachetnice

120 cm × 90 cm Ručně malované obrazy, malované na plátně, napnuté na dřevěných rámech, kdy malba je napínána okolo rámu. Obraz lze umístit na stěnu i bez ozdobného rámu. Obraz i z bočního pohledu je krytý plátnem. Obraz dotvoří Váš interiér a učiní jej utulný a vkusně zařízený.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obrazy - Slunce

50 cm × 60 cm Ručně malované obrazy, malované na plátně, napnuté na dřevěných rámech, kdy malba je napínána okolo rámu. Obraz lze umístit na stěnu i bez ozdobného rámu. Obraz i z bočního pohledu je krytý plátnem. Obraz dotvoří Váš interiér a učiní jej utulný a vkusně zařízený.

Obrazy - Noty

60 cm × 50 cm Ručně malované obrazy, malované na plátně, napnuté na dřevěných rámech, kdy malba je napínána okolo rámu. Obraz lze umístit na stěnu i bez ozdobného rámu. Obraz i z bočního pohledu je krytý plátnem. Obraz dotvoří Váš interiér a učiní jej utulný a vkusně zařízený.

Obrazy - Kraj

100 cm × 100 cm Ručně malovaný obraz, malovaný na plátně, napnutý na dřevěném rámu, kdy malba je napínána okolo rámu. Na oraze je namalována krajina, jejíž dominantou je cesta k lesu. Obraz lze umístit na stěnu i bez ozdobného rámu. Obraz i z bočního pohledu je krytý plátnem. Obraz dotvoří Váš interiér a učiní jej útulný a vkusně zařízený.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obraz - Abstraktní sen

50 cm x 150 cm Ručně malovaný obraz olejovými barvami na malířském plátně, vypnutý na dřevěném blind rámu. Na obraze je abstrakce s názvem abstraktní sen. Dekorativní obrazy jsou vhodné do interierů. Obrazy lze zarámovat barevnou lištou nebo ozdobným rámem. Více v sekci Rámy a Rámování.

Obraz - Abstraktní bouře

3b - 120 cm x 90 cm PREMIUM Ručně malovaný obraz olejovými barvami na malířském plátně, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována abstraktní bouře v žlutohnědých barvách. Obrazy je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obraz - Abstraktní lidé

3b - 120 cm x 90 cm PREMIUM Ručně malovaný obraz olejovými barvami na malířském plátně, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze jsou namalováni abstraktní lidé v barevném provedení. Obrazy je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obraz - Abstraktní slunce

3b - 120 cm x 90 cm PREMIUM Ručně malovaný obraz olejovými barvami na malířském plátně, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována abstrakce na téma zlaté slunce. Obrazy je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Vícedílné obrazy - Podpis na zdi

5x 30x60 cm Pětidílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní motiv v béžovém ladění, zvýrazněném červenou linkou.

Vícedílné obrazy - Slunce

2x 20x25, 2x 30x40, 50x50 Pětidílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní obrazy zlatého slunce na tmavém červenočerném pozadí.

Vícedílné obrazy - Žluté rozpínání

3x 40x40 cm Třídílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní obraz s dynamickým motivem ve světlých tónech na tmavočerveném pozadí.

Vícedílné obrazy - Vír noci

4x 20x20, 2x 40x60 Šestidílný ručně malovaný obrazový set na plátně. Abstraktní obraz v černé barvě, prozářený žlutými tóny.

Vícedílné obrazy - Bouře

2x 45x90cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní obraz v tónech modré. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Protínání

2x 40x40cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní obraz v pestrých barvách. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Lehké fantastično

2x 40x40cm Dvoudílný ručně malovný obrazový set. Vícebarevný abstraktní obraz. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Abstrakce

60x30cm, 40x30cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní obraz v tmavých tónech. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnutý na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - V žáru

2x 50x40cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní obraz v zářivých tónech oranžové. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Kruhy

2x 50x40cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní obraz v oranžovém ladění. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Sešívané

60x40cm, 40x40cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Barevný abstraktní obraz. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Oranžové snění

2x 40x70cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní obraz v tónech oranžové barvy. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Pavučina

2x 50x60 Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní obraz prolíná tři výrazné barvy. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Rozpínání

2x 40x80 cm Dvoudílný ručně malovaný obraz. Abstraktní obraz v červené barvě. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Kroužek

2x 45x70cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní obraz v teplých barvách. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Jiskření

4x 30x80 cm Čtyřdílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní obraz s dynamickým pestrým motivem. Obrazový set se skládá ze čtyř dílů, které na ebe vzájemně navazují.

Vícedílné obrazy - Azurový déšť

3 x 60 x 40 cm Malované obrazy na plátně. Obrazy jsou vypnuty na vypínacím dřevěném rámu. Na tomto moderním obraze je namalován abstraktní azurový déšť. Vícedílný obraz se skládá ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Vesmír

2 x 60x30, 1x60x90 cm Ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně. Obraz je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obraze je namalován barevný abstraktní vesmír. Obrazový set se skládá ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují

Vícedílné obrazy - Abstrakce

3 x 25 x 30 cm Ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně. Obraz je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obraze jsou namalovány abstraktní čáry. Obrazový set se skládá ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují

Vícedílné obrazy - Elipsa

2x40x60, 2x30x90 cm Ručně malovaný obrazový set. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obrazovém setu je namalována abstraktní elipsa s kruhy uvnitř. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Bouře

4 x 30 x 90 cm Ručně malovaný čtyřdílný set. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obrazovém setu je namalována abstraktní bouře. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Přímočaré

2x 50x30cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní obraz s jednoduchým zlatooranžovým motivem na hnědém podkladu. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Spojení

70x50cm, 40x50 Dvoudílný ručně malovaný obraz. Abstraktní obraz v tyrkysové barvě na červeném pozadí. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Balónky

40x50, 40x80, 30x60 cm Ručně malovaný obrazový set. Na tomto obrazovém setu jsou namalovány abstraktní balónky odfouknuté do dály. Obrazový set se skládá ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Zlaté nebe

2x 50x30cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní obraz ve žlutých a šedých odstínech. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Modré kruhy

2x 50x30cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní motiv v modrých tónech, zvýrazněný tmavým podkladem. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Zlomené barvy

50x40cm, 30x40cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní vícebarevný obraz převážně laděný do světlejších tónů. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Zatmění

2x 50x40cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní obraz přecházející od světlých tónů modré k černé barvě. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Nočním tichem

2x 50x40cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní obraz laděný do tmavých barev, prosvětlený lesklou žlutou. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Zelená krajina

2x 40x80cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní obraz je malován v jasných zelenožlutých barvách, vkusně doplněných tmavomodrou. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Civilizace

2x 40 x 80 cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní obraz v tónech béžovošedých barev s motivem v černé. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Harfa

2x 45x70cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní obraz v hřejivých oranžových a žlutých tónech. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Vícedílné obrazy - Abstrakce

2 x 60 cm × 60 cm Ručně malovaný obrazový set olejovými barvami, vypnutý na dřevěných rámech s moderním motivem abstraktní červené boty. Dílo je rozděleno do dvou samostatných obrazů, kdy každý má rozměr 60 x 60 cm

Vícedílné obrazy - Dívky

2 x 70 x 40cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní obrazový set s motivem dívek v červeném a smetanovém ladění. Tento set je malován olejovými barvami na plátně.

Vícedílné obrazy - Křídla

4 x 80 x 30 cm Obrazový set malovaný olejovými barvami na plátně napnutý na dřevěném blind rámu. Malba je i přes okraje rámu a vzniká tím 3D efekt. Na obraze jsou namalovány abstraktní křídla ve zlaté barvě na tmavším pozadí. Vícedílné obrazy jsou moderní doplněk do každého interiéru.

Vícedílné obrazy - Postavy

3 x 40 x 60 cm Ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně. Obraz je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obraze jsou namalovány abstraktní postavy na barevných pozadích. Obrazový set se skládá ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují

Vícedílné obrazy - Balónky

4 x 60 cm x 40 cm Ručně malovaný obrazový set olejovými barvami na plátně. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obrazovém setu jsou namalovány abstraktní balónky na červeném pozadí. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Vesmír

4 x 90 x 30 cm Ručně malovaný obrazový set. Tento set je malován olejovými barvami na plátně. Jednotlivé díly setu jsou vypnuty na dřevěných vypínacích blind rámech. Na tomto setu je namalován abstraktní vesmír. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Vír

2x30x90, 40x80, 30x110 cm Ručně malovaný obrazový set olejovými barvami na plátně. Každý díl setu je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto setu je namalován abstraktní vír. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Zvířátka

4 x 110 x 40 cm Ručně malovaný obrazový set olejovými barvami na plátně. Čtyřdílný set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obrazovém setu jsou namalována abstraktní zvířátka. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Trojúhelník

2x 40x70, 20x70 cm Ručně malovaný obrazový set malovaný olejovými barvami na plátně. Na tomto setu je namalován abstraktní trojúhelník v hnědozlatém prostředí. Obrazový set se skládá ze tří samostatných obrazů. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Vícedílné obrazy - Zátoka

4 x 30 x 60 cm Ručně malovaný obrazový set olejovými barvami na plátně. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obrazovém setu je namalována abstraktní zátoka. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Stoupající

2x25x50, 1x50x50 cm Ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně. Obraz je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obraze je namalována abstraktní bílá řeka stoupající v červené krajině. Obrazový set se skládá ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují

Vícedílné obrazy - Květinka

4 x 40 x 40 cm Ručně malovaný obrazový set olejovými barvami na plátně. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obrazový set je namalována abstraktní květ. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Medaile

4 x 40 x 40 cm Ručně malovaný obrazový set olejovými barvami na plátně. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obrazovém setu jsou namalovány abstraktní medaile. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Slunce

90 x 60, 80 x 40, 50 x 40 cm Ručně malovaný obrazový set. Na tomto setu je namalováno abstraktní zlaté slunce. Obrazový set se skládá ze tří samostatných obrazů. Tento set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Vícedílné obrazy - Plameny

4 x 30 x 90 cm Ručně malovaný obrazový set. Každý díl setu je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto čtyřdílném setu je namalován abstraktní motiv plamenů. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Modrá duha

4 x 50 cm x 40 cm Ručně malovaný obrazový set. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obrazovém setu je namalována abstraktní modrá duha. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů které na sebe navazují.

Vícedílné obrazy - Vlny

2 x 40 cm x 70 cm Ručně malovaný obrazový set na plátně. Na tomto obrazovém setu jsou namalovány abstraktní vlny. Obrazový set je rozdělen do dvou samostatných obrazů.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obrazy - Údolí včel

100 cm × 100 cm Ručně malované obrazy, malované na plátně, napnuté na dřevěných rámech, kdy malba je napínána okolo rámu. Obraz lze umístit na stěnu i bez ozdobného rámu. Obraz i z bočního pohledu je krytý plátnem. Obraz dotvoří Váš interiér a učiní jej utulný a vkusně zařízený.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: