Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

3d ocelove otisky

Nalezeno:    3 produkty

Ocelové otisky

Spousta jehliček, které mají na jedné straně plochu, aby nemohlo dojít ke zranění na jekékoliv citlivé části vašeho těla při obtiskování. Postavte rámeček na kratší nebo delší stěnu a obtiskněte jakýkoliv tvar chcete..takový obtisk může tvořit, jak dekoraci kanceláře, tak umělecké dílo!

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Ocelové otisky 3D obrazce velké

Produkt Ocelové otisky 3D obrazce velké zařazený v: Ptákoviny, Objednací kód: HI-29116, výrobce: Gadgets

Ocelové otisky Pin art , Velké

Ocelové otisky Pin Art Vám pomůžou vytvořit osobitá umělecká díla , které můžete použít jako designový bytový doplněk.Ocelové otisky jsou bezpečné, jednoduché a zdravotně nezávadné. 3D obrazec vytvoříta tak, že postavíte ocelové otisky na kratší či delší stranu rámu a přitlačte na stěnu z tyčinek jakýkoli předmět a 3D obrazec je hot...

Velké 3D ocelové obrazce

Pomocí ocelových otisků můžete vytvořit cokoliv se vám líbí, stačí jen zatlačit předměty do kovového povrchu. Můžete si také otisknout vaší ruku či jinou část těla nebo zachytit obraz své oblíbené hračky či pera. Pin Art je nikdy nekončící zábava, která Vám umožní vytvořit nespočetně mnoho modelů, a to jak ve volném čase, tak i v pracovní době! Vytlačte své jméno či otiskněte svoji tvář. Ocelové otisky nejsou nijak nebezpečné. Kovové tyčinky vytvářejí 3D efekt a jsou kulatě zakončeny, takže nem...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: