Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

10 gigabit

Nalezeno:    126 produktů

24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP * 20 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports * 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports * Advance power saving features * Fanless design * Half-/Full-Duplex, auto-negotiation, Auto MDI/MDIX * IEEE 802.3x Flow Control * 802.3ad Link Aggregation * Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN * 802.1p priority queues * MAC/IP filtering * MAC/IP-based ACL * 802.1X port-base Access Control, Port Security * D-Link Safequare Engine * Smart C...

Více informací
od 3 314 Kč
Koupit nejlevněji

16-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

16-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP * 12 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports * 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports * Advance power saving features * Fanless design * Half-/Full-Duplex, auto-negotiation, Auto MDI/MDIX * IEEE 802.3x Flow Control * 802.3ad Link Aggregation * Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN * 802.1p priority queues * MAC/IP filtering * MAC/IP-based ACL * 802.1X port-base Access Control, Port Security * D-Link Safequare Engine * Smart C...

Více informací
od 3 003 Kč
Koupit nejlevněji

48 1000BaseT Gigabit Smart Switch, 4 Combo 1000BaseT/SFP

Gigabitový Web Smart přepínač se 48 porty a 4 combo SFP sloty DGS-1248T web smart přepínač (verze Green Ethernet) zavádí systém úspory energie do oblasti sítí pro malé a střední podniky (SMB). Funkce pro úsporu energie Nejnovější verze tohoto přepínače (B2), vybavená technologií D-Link Green Ethernet, reaguje na vypnutí připojeného zařízení a uvede příslušný port do pohotovostního režimu, který potřebuje méně energie. Touto funkcí je možné ušetřit až 21 % procent energie, potřebné pro provoz př...

Více informací
od 7 631 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGE-528T 32-Bit PCI Bus Copper (RJ45) Gigabit Ethernet

Technické informace: Konektory 1x RJ-45 Podporované OS Linux Mac OS NetWare Windows 2000 Windows 98 Windows Me Windows NT 4.0 Windows XP Podporované rychlosti 10/100/1000 Mbit/s Full Duplex IEEE 802.3x Full Duplex Flow Control Sběrnice PCI Podporované specifikace LAN IEEE 802.3 10BASE-T IEEE 802.3ab 1000BASE-T IEEE 802.3u 100BASE-TX

Více informací
od 277 Kč
Koupit nejlevněji

NETGEAR GS108T 8-PORT GIGABIT SMART SWITCH

Společnost Netgear poskytuje ucelené řešení pro SMB, která vynikají výkonem a spolehlivostí. Spolu s jednoduchou instalací a správou získáváte špičkové řešení, které má velmi přiznivé náklady na pořízení a provoz. 8-PORT GIGABIT SMART SWITCH GS108T 8 10/100/1000 ports Advanced features: 802.1x, ACLs, Rate limiting, DSCP/TOS-based prioritization, IGMP Snooping, SNMP v1, v2, RSTP Easy-to-manage through web-based GUI Network Protocol and Standards Compatibility IEEE 802.3 10BASE-T IEEE 802.3u 100B...

Více informací
od 1 817 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG1008PE 8x Gigabit PoE

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 16 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Poe: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Ethernetový přepínač TP-LINK TL-SG1008PE přináší do vaší sítě možnost rychlého a velmi jednoduchého rozšíření síťové infrastruktury s možností napájení síťových prvků pomocí PoE+ n...

Více informací
od 3 858 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG 300-52P 52x Gigabit PoE Managed

Porty Počet portů RJ-45: 52 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 104 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Přepínač Cisco SG 300-52P náleží do řady přepínačů Series 300, která je navržena pro užití v prostředí menších podniků a kanceláří...

Více informací
od 24 492 Kč
Koupit nejlevněji

NETGEAR - 8 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH

8 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH GS608 * 8 portů, 10/100/1000 Mbit/s, Full/Half duplex pro každý port, auto uplink * platinový kryt, indikace pomocí LED Physical Specifications * Dimensions (h x w x d): 1.1 x 5.8 x 3.8 in (28.6 x 147 x 95.7 mm) * Weight: 0.63 lbs (0.28 kg) Network Ports * 8 auto-speed-sensing UTP ports Power Adapter * 12W, 12 VDC, 1A; plug is localized to country of sale Network Connection * UTP (Unshielded Twisted Pair) Cat 5 cable with RJ45 connectors up to 100M (328 ft) from sw...

Více informací
od 877 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1210-10P

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Switching capacity: 20 Gbit/s * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Zrcadlení portů: Ano * Auto MDI/MDI-X: Ano * Podpora kontroly toku: Ano * Store-and-forward: Ano * Seskupepení spojení: Ano * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x * Management vlastnosti: Typ přepínače * Quality of Service (QoS) support: Ano * Internerová správa: Ano * Podpora výběrového vysílání: Ano * Možnosti propojení...

Více informací
od 3 633 Kč
Koupit nejlevněji

48-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit

48-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit * 48-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch * 2-Port Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports * 2-Port 1000BaseT Gigabit Ethernet ports * Advance power saving features * IEEE 802.3x Flow Control * Auto-Polarity Correction * Half-/Full-Duplex * Port trunking, 802.1p Priority queues * MAC/IP filtering * MAC/IP-based ACL * 802.1Q VLAN, Auto Voice VLAN * Web based management and SNMP * 19" Rackmount Installation

Více informací
od 5 831 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-105

Porty Počet portů RJ-45: 5 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 10 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Tabulka MAC adres: 2 000 Firma D-Link patří mezi oblíbené výrobce především síťových počítačových prvků. Nejinak tomu je i v našich končinách a to je i důvod, proč se výrobky i této firmy dostávají do nabídky naší firmy. ...

Více informací
od 456 Kč
Koupit nejlevněji

48-port 10/100/1000 Layer 2 Managed Gigabit Switch + 4-port Combo 1000BaseT/SFP

48-port 10/100/1000 Layer 2 Managed Gigabit Switch + 4-port Combo 1000BaseT/SFP * Managed Gigabit Ethernet Switch * 48 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports * Including 4 Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports * 2 HDMI ports for full-duplex 20Gbps stacking (up to 6 units/stack) * IEEE 802.1d Spanning Tree, IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree, IEEE 802.1s Multiple STP * IEEE 802.1q Tagged VLAN &a IEEE 802.1p (4 queues) Priority Service * IEEE 802.1x port-based/mac-based access control, Guest VLAN * ...

Více informací
od 47 467 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1024D 24-port 10/100/1000Mbps desktop switch

Technické informace: Nenákladné gigabitové řešení pro stolní počítače pracovních skupin 24 10/100/1000Mb/s gigabitových portů pro kabel Cat. 5 Kapacita spojovací sběrnice (switching fabric) 48 Gb/s Automatické přepínání MDI/MDIX pro všechny porty Bezpečná metoda přepínání store-and-forward Full/half-duplex pro rychlosti Ethernet/Fast Ethernet Oslnivých 2000 Mb/s full duplex pro gigabitovou rychlost Řízení toku dat IEEE 802.3x Plug-and-play instalace Jednoduché umístění na stole...

Více informací
od 2 112 Kč
Koupit nejlevněji

ZYXEL GS-108B, 91-010-187001B, Switch, 8xLAN 10/100/1000 (RJ45)

Inteligentní technologie pro úsporu energie Většina ethernetových switchů napájí všechny porty bez ohledu na stav připojených počítačů - naproti tomu ZyXEL GS-108B podporuje inteligentní technologii, která sleduje stav počítačů na jednotlivých portech a podle toho upravuje jejich napájení. Na rozdíl od ostatních switchů také GS-108B zjišťuje skutečnou délku kabelu na každém portu a podle toho upraví napájení (obvykle se napájení určuje podle nejdelšího kabelu). ZyXEL GS-108B tak pracuje nejen s...

Více informací
od 654 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-108

Počet LAN portů: 8 Rychlost LAN: 10/100/1000 Mb/s PoE: NE Specifikace - 8portový 10/100/1000 gigabitový stolní přepínač, neřiditelný - kovový obal - 8 portů 10/100/1000 Mb/s - Half-/Full-Duplex - IEEE 802.3x Flow Control - automatické rozpoznání obyčejných a křížených kabelů MDI-II / MDI-X Cross Over - připevnitelný na zeď - malá a přenosná velikost Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.440 Výška (cm): 2.80 Šířka (cm): 16.20 Hloubka (cm): 10.20 Rozměry balení: Hmotnost (kg):...

Více informací
od 617 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1005D 5-port 10/100/1000Mbps compact switch

Toto stolní zařízení s 5 porty umožňuje Gigabit i v nejmenší kanceláři. Jeho 10/100/1000 Mbit NWay porty podporují nasazení v každé síťové struktuře, nezávisle na tom, zda budou společně s nimi použita 10 Mbit nebo 1000 Mbit zařízení. Všechny porty automaticky rozpoznají přenosovou rychlost (10 Mbit/100 Mbit nebo 1000 Mbit) připojených počítačů, příp. rozbočovačů. Porty rozlišují automaticky také provoz Full- a Half-Duplex a podporují Flow-Control. Přenos dosahující v režimu plného duplexu rych...

Více informací
od 392 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1210-16

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Switching capacity: 32 Gbit/s * Rychlost převodního balíčku: 23.8 Mpps * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Broadcast storm control: Ano * Auto MDI/MDI-X: Ano * Head-of-line (HOL) blocking: Ano * Store-and-forward: Ano * Spanning tree protocol: Ano * DHCP klient: Ano * Podpora kontroly toku: Ano * IGMP snooping: Ano * Seskupepení spojení: Ano * Zrcadlení portů: Ano * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802....

Více informací
od 2 964 Kč
Koupit nejlevněji

Zyxel 91-010-235001B

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Podporované stupně datových přenosů: 10/100/1000 Mbit/s * Switching capacity: 32 Gbit/s * 10G support: Ne * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Auto MDI/MDI-X: Ano * Jumbo Frames support: Ano * Vlastnosti sítě: Gigabit Ethernet * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.1p * Management vlastnosti: Typ přepínače * Switch layer: - * Počet portů * Copper ethernet cabling technology: 1000Base-T * Po...

Více informací
od 1 738 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL GS-108S

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 16 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Gigabitový přepínač ZyXEL GS-108S přináší maximální výkon a kapacitu pro Vaši Ethernet síť s možností řízení kvality služeb pomocí velmi jednoduchého QoS. Díky Gigabit portům s podporou plně du...

Více informací
od 597 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1016D 16-port 10/100/1000Mbps desktop switch

Technické informace: Konektory: 16x RJ-45 (10/100/1000 Mbit/s) Podporované rychlosti: 10/100/1000 Mbit/s Podporované specifikace LAN: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Auto MDI/MDI-X: ano Velikost tabulky MAC adres: 8000 položek Velikost bufferu: 512 kB na zařízení Propustnost switche Gbit/s: 32 Full Duplex: IEEE 802.3x full-duplex Režimy LED diod: Napájení, Aktivita/Linka, Rychlost Rozměry [mm]: 280 x 180 x 44 Váha [kg]: 1.75 Napájení [V]: 100-240 VAC 50/60 H...

Více informací
od 1 682 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1008D 8-port 10/100/1000Mbps compact switch

Tento stolní přístroj s 8 porty umožňuje Gigabit i v nejmenší kanceláři. Jeho 10/100/1000 Mbit NWay porty podporují nasazení v každé síťové struktuře, nezávisle na tom, zda spolu s nimi budou použita zařízení 10 Mbit nebo 1000 Mbit. Všechny portu rozeznávají automaticky rychlost přenosu (10 Mbit/100 Mbit nebo 1000 Mbit) připojených počítačů, příp. rozbočovačů. Porty automaticky rozlišují též provoz v plném nebo polovičním duplexu a podporují Flow-Control. Přenos, dosahující v režimu plného dupl...

Více informací
od 476 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG300-10 - SRW2008-K9-G5

Switch Linksys SRW2008, 8x10/100/1000, WebView, SNMP

Více informací
od 3 519 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500X-24

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 128 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete pro podporu náročných síťovýc...

Více informací
od 21 612 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG1008

TL-SG1008 je vysokorychlostní gigabitový switch, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 8 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex modu. Jednoduše viditelné LED indikátory zobrazují instalací kabelů a diagnostiku. Switch může být použit buď ve stolním nebo rack-mount provedení. Tabulka parametrů: Podpora standardů IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP Auto MDI/MDIX, Auto Negotiation, Flow Control ano Indi...

Více informací
od 1 124 Kč
Koupit nejlevněji

24-port 10/100 Layer 2 PoE Managed Switch + 2-port Gigabit + 2-port 1000BaseT/100Base-FX/SFP Option

Řiditelný L2 PoE přepínač s 24 porty DES-3028P Rozhraní * 24 10/100Base-TX ethernetových portů * 4 vestavěné 10/100/1000Base-T gigabitové porty * 2 volné SFP sloty (slouží jako combo se 2 metalickými porty) * RS-232 konzolový port Výkon/Odolnost proti výpadkům * Přepínací sběrnice: 12,8 Gb/s * Podpora Jumbo rámců (max. 2048 bytů) * 802.1D/802.1w/802.1s Spanning Tree Napájení přes Ethernet (Power over Ethernet - Poe) * Až 15,4 W na port * Celkový výkon napájení: 185 W * Zabezpečení * ACL * 802.1...

Více informací
od 23 488 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link GO-SW-8G

Počet LAN portů: 8 Rychlost LAN: 10/100/1000 Mb/s PoE: NE 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch (GO-SW-5G) nabízí hospodárný způsob pro SOHO a malé a střední podniky prospěch ze zvýšené šířky pásma gigabitového Ethernetu. Poskytuje gigabitové porty pro snadné rozšíření vaší sítě a rychlý způsob, jak si aktualizovat vaše gigabitové síťové připojení. SPECIFIKACE b> Normy • IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair měď) • IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair měď) • IEEE 802.3a...

Více informací
od 430 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF500-24

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 28,8 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete...

Více informací
od 8 025 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG108

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Ethernetový přepínač TP-LINK TL-SG108 přináší do vaší sítě možnost rychlého a velmi jednoduchého rozšíření síťové infrastruktury. S přepínačem TL-SG108 propojíte v síti až 8 počítačů nebo rozšiřujících zařízení 10, 100 nebo 1000 Mb/s rychlostí. Můžete s ním provozovat více paralelních aplikací - stahování, přenos hlasu, hudby, VoIP, hrát ...

Více informací
od 664 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL GS1100-24E

Porty Počet portů RJ-45: 24 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 48 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Tabulka MAC adres: 8 000 ZyXEL GS1100-24E je switch bez konfiguračních funkcí, který představuje nenákladné řešení, jak podstatně zvýšit rychlost síťové komunikace díky podpoře 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernetu. Přepínač je ideálním...

Více informací
od 2 257 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL GS1900-8

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 16 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 ZyXEL GS1900-8 Switch Řada inteligentních řízených Gigabit Ethernet switchů ZyXEL GS1900-24E s 24 porty obsahuje inteligentní switch, který zajišťuje maximální propustnost, a plní...

Více informací
od 1 808 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL Ext 105 Anténa

ZyXEL Ext 105 Anténa Externí anténa s obráceným SMA konektorem a ziskem 5dBi. Technické parametry: * Frekvenční rozsah [GHz]: 2.4 až 2.5 * Zisk [dBi]: 5 * Rozměry [mm]: 236 * Konektor: Obrácený SMA * VSWR: max. 2.0 * Provedení antény: Interiérová * Vyzařovací úhel [°]: H: 360, V: 40

Více informací
od 257 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG105

Porty Počet portů RJ-45: 5 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Ethernetový přepínač TP-LINK TL-SG105 přináší do vaší sítě možnost rychlého a velmi jednoduchého rozšíření síťové infrastruktury. S přepínačem TL-SG105 propojíte v síti až 5 počítačů nebo rozšiřujících zařízení 10, 100 nebo 1000 Mb/s rychlostí. Můžete s ním provozovat více paralelních aplikací - stahování, přenos hlasu, hudby, VoIP, hrát ...

Více informací
od 464 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500X-48

Porty Počet portů RJ-45: 48 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 176 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete pro podporu náročných síťovýc...

Více informací
od 36 096 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link GO-SW-5G

Počet LAN portů: 5 Rychlost LAN: 10/100/1000 Mb/s PoE: NE 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch (GO-SW-5G) nabízí hospodárný způsob pro SOHO a malé a střední podniky prospěch ze zvýšené šířky pásma gigabitového Ethernetu. Poskytuje gigabitové porty pro snadné rozšíření vaší sítě a rychlý způsob, jak si aktualizovat vaše gigabitové síťové připojení. SPECIFIKACE b> Normy • IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair měď) • IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair měď) • IEEE 802.3a...

Více informací
od 334 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear GS108GE

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 16 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Tabulka MAC adres: 4 000 Gigabitový přepínač Netgear GS108GE vám dává možnost využít maximální výkon a kapacitu, při zachování velice dostupné ceny. Díky Gigabit portům s podporou plně duplexního režimu získáváte vše potřebné pro přen...

Více informací
od 786 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1210-24P

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 56 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Poe: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 DGS-1210-24P patří do 3. generace Web Smart přepínačů D-Link, která v sobě integruje pokročilé funkce pro správu a zabezpečení, vysoký výkon a...

Více informací
od 7 330 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG1024

Profesionální switch, který je velmi vhodný jak pro firemní propojení počítačů tak i pro servery a to díky svému certifikovanému rozměru 19". Všechny porty podporují funkci plug-and-play a auto-negotiation - odpadá tedy starost o použití překřížených kabelů. Switch také automaticky rozpoznáná a nastavuje rychlost připojení, které může být až 2000 Mbps ve full duplex módu. Díky LED diodám vždy vidíte aktuální stav switche. Tabulka parametrů: Typ kabelu cat. 5 Podporované specifikace IEEE802.3 10...

Více informací
od 2 242 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco MGBT1

* Rozhraní * Technologie kabeláže: 1000Base-T * Maximální operační vzdálenost: 100 m * Vlnová délka: 1310 nm * Source data-sheet: ICEcat.biz * Cisco * WWW stránky ve světě: www.cisco.com/hu

Více informací
od 2 044 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-WR1043ND

Konektory Počet WAN portů: 1 Počet portů RJ-45: 5 Počet portů HUB/Switche: 4 Základní parametry Typ routeru: Access point, Wifi Router WLAN (Wifi) standardy: 802.11b, 802.11g, 802.11n Podpora externí antény: Ano Frekvenční rozsah (GHz): 2,4 Management: Ano Firewall: Ano Přenosové rychlosti Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 1 000 Přenosové rych...

Více informací
od 949 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1210-08P

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 20 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Poe: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 DGS-1210-08P patří do 3. generace Web Smart přepínačů D-Link, která v sobě integruje pokročilé funkce pro správu a zabezpečení, vysoký výkon a škálovatelnost. Přepín...

Více informací
od 3 259 Kč
Koupit nejlevněji