Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

10 gigabit

Nalezeno:    111 produktů

16-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

16-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP * 12 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports * 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports * Advance power saving features * Fanless design * Half-/Full-Duplex, auto-negotiation, Auto MDI/MDIX * IEEE 802.3x Flow Control * 802.3ad Link Aggregation * Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN * 802.1p priority queues * MAC/IP filtering * MAC/IP-based ACL * 802.1X port-base Access Control, Port Security * D-Link Safequare Engine * Smart C...

Více informací
od 3 293 Kč
Koupit nejlevněji

48 1000BaseT Gigabit Smart Switch, 4 Combo 1000BaseT/SFP

Gigabitový Web Smart přepínač se 48 porty a 4 combo SFP sloty DGS-1248T web smart přepínač (verze Green Ethernet) zavádí systém úspory energie do oblasti sítí pro malé a střední podniky (SMB). Funkce pro úsporu energie Nejnovější verze tohoto přepínače (B2), vybavená technologií D-Link Green Ethernet, reaguje na vypnutí připojeného zařízení a uvede příslušný port do pohotovostního režimu, který potřebuje méně energie. Touto funkcí je možné ušetřit až 21 % procent energie, potřebné pro provoz př...

Více informací
od 10 295 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG1008PE 8x Gigabit PoE

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 16 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Poe: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Ethernetový přepínač TP-LINK TL-SG1008PE přináší do vaší sítě možnost rychlého a velmi jednoduchého rozšíření síťové infrastruktury s možností napájení síťových prvků pomocí PoE+ n...

Více informací
od 3 673 Kč
Koupit nejlevněji

NETGEAR GS108T 8-PORT GIGABIT SMART SWITCH

Společnost Netgear poskytuje ucelené řešení pro SMB, která vynikají výkonem a spolehlivostí. Spolu s jednoduchou instalací a správou získáváte špičkové řešení, které má velmi přiznivé náklady na pořízení a provoz. 8-PORT GIGABIT SMART SWITCH GS108T 8 10/100/1000 ports Advanced features: 802.1x, ACLs, Rate limiting, DSCP/TOS-based prioritization, IGMP Snooping, SNMP v1, v2, RSTP Easy-to-manage through web-based GUI Network Protocol and Standards Compatibility IEEE 802.3 10BASE-T IEEE 802.3u 100B...

Více informací
od 1 810 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGE-528T 32-Bit PCI Bus Copper (RJ45) Gigabit Ethernet

Technické informace: Konektory 1x RJ-45 Podporované OS Linux Mac OS NetWare Windows 2000 Windows 98 Windows Me Windows NT 4.0 Windows XP Podporované rychlosti 10/100/1000 Mbit/s Full Duplex IEEE 802.3x Full Duplex Flow Control Sběrnice PCI Podporované specifikace LAN IEEE 802.3 10BASE-T IEEE 802.3ab 1000BASE-T IEEE 802.3u 100BASE-TX

Více informací
od 280 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500X-24

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 128 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete pro podporu náročných síťovýc...

Více informací
od 26 815 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1024D 24-port 10/100/1000Mbps desktop switch

Technické informace: Nenákladné gigabitové řešení pro stolní počítače pracovních skupin 24 10/100/1000Mb/s gigabitových portů pro kabel Cat. 5 Kapacita spojovací sběrnice (switching fabric) 48 Gb/s Automatické přepínání MDI/MDIX pro všechny porty Bezpečná metoda přepínání store-and-forward Full/half-duplex pro rychlosti Ethernet/Fast Ethernet Oslnivých 2000 Mb/s full duplex pro gigabitovou rychlost Řízení toku dat IEEE 802.3x Plug-and-play instalace Jednoduché umístění na stole...

Více informací
od 2 349 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1008D 8-port 10/100/1000Mbps compact switch

Tento stolní přístroj s 8 porty umožňuje Gigabit i v nejmenší kanceláři. Jeho 10/100/1000 Mbit NWay porty podporují nasazení v každé síťové struktuře, nezávisle na tom, zda spolu s nimi budou použita zařízení 10 Mbit nebo 1000 Mbit. Všechny portu rozeznávají automaticky rychlost přenosu (10 Mbit/100 Mbit nebo 1000 Mbit) připojených počítačů, příp. rozbočovačů. Porty automaticky rozlišují též provoz v plném nebo polovičním duplexu a podporují Flow-Control. Přenos, dosahující v režimu plného dupl...

Více informací
od 546 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG1008

TL-SG1008 je vysokorychlostní gigabitový switch, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 8 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex modu. Jednoduše viditelné LED indikátory zobrazují instalací kabelů a diagnostiku. Switch může být použit buď ve stolním nebo rack-mount provedení. Tabulka parametrů: Podpora standardů IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP Auto MDI/MDIX, Auto Negotiation, Flow Control ano Indi...

Více informací
od 1 180 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1016D 16-port 10/100/1000Mbps desktop switch

Technické informace: Konektory: 16x RJ-45 (10/100/1000 Mbit/s) Podporované rychlosti: 10/100/1000 Mbit/s Podporované specifikace LAN: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Auto MDI/MDI-X: ano Velikost tabulky MAC adres: 8000 položek Velikost bufferu: 512 kB na zařízení Propustnost switche Gbit/s: 32 Full Duplex: IEEE 802.3x full-duplex Režimy LED diod: Napájení, Aktivita/Linka, Rychlost Rozměry [mm]: 280 x 180 x 44 Váha [kg]: 1.75 Napájení [V]: 100-240 VAC 50/60 H...

Více informací
od 1 732 Kč
Koupit nejlevněji

48-port 10/100/1000 Layer 2 Managed Gigabit Switch + 4-port Combo 1000BaseT/SFP

48-port 10/100/1000 Layer 2 Managed Gigabit Switch + 4-port Combo 1000BaseT/SFP * Managed Gigabit Ethernet Switch * 48 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports * Including 4 Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports * 2 HDMI ports for full-duplex 20Gbps stacking (up to 6 units/stack) * IEEE 802.1d Spanning Tree, IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree, IEEE 802.1s Multiple STP * IEEE 802.1q Tagged VLAN &a IEEE 802.1p (4 queues) Priority Service * IEEE 802.1x port-based/mac-based access control, Guest VLAN * ...

Více informací
od 28 776 Kč
Koupit nejlevněji

Zyxel 91-010-235001B

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Podporované stupně datových přenosů: 10/100/1000 Mbit/s * Switching capacity: 32 Gbit/s * 10G support: Ne * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Auto MDI/MDI-X: Ano * Jumbo Frames support: Ano * Vlastnosti sítě: Gigabit Ethernet * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.1p * Management vlastnosti: Typ přepínače * Switch layer: - * Počet portů * Copper ethernet cabling technology: 1000Base-T * Po...

Více informací
od 1 669 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1005D 5-port 10/100/1000Mbps compact switch

Toto stolní zařízení s 5 porty umožňuje Gigabit i v nejmenší kanceláři. Jeho 10/100/1000 Mbit NWay porty podporují nasazení v každé síťové struktuře, nezávisle na tom, zda budou společně s nimi použita 10 Mbit nebo 1000 Mbit zařízení. Všechny porty automaticky rozpoznají přenosovou rychlost (10 Mbit/100 Mbit nebo 1000 Mbit) připojených počítačů, příp. rozbočovačů. Porty rozlišují automaticky také provoz Full- a Half-Duplex a podporují Flow-Control. Přenos dosahující v režimu plného duplexu rych...

Více informací
od 421 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF 102-24

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů Combo Gbps: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 8,8 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Rack: Ano Přepínače Cisco řady 100 poskytují spolehlivé připojení k Ethernet síti pro malé podniky, kanceláře i domácnosti bez složitého nastavení. Tyto přepínače poskytují všechny funkce a...

Více informací
od 2 364 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF500-24

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 28,8 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 16 000 Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete...

Více informací
od 6 767 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-105

Porty Počet portů RJ-45: 5 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 10 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Tabulka MAC adres: 2 000 Firma D-Link patří mezi oblíbené výrobce především síťových počítačových prvků. Nejinak tomu je i v našich končinách a to je i důvod, proč se výrobky i této firmy dostávají do nabídky naší firmy. ...

Více informací
od 489 Kč
Koupit nejlevněji

Edimax GS-1008P

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Poe: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Gigabitový přepínač Edimax GS-1008P přináší maximální výkon a kapacitu pro Vaši Ethernet síť s podporou napájení síťových zařízení po ethernetovém kabelu (Power over Ethernet - PoE) dle standardu IEEE 802.3at na všech portech. Díky G...

Více informací
od 3 751 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1210-10P

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Switching capacity: 20 Gbit/s * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Zrcadlení portů: Ano * Auto MDI/MDI-X: Ano * Podpora kontroly toku: Ano * Store-and-forward: Ano * Seskupepení spojení: Ano * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x * Management vlastnosti: Typ přepínače * Quality of Service (QoS) support: Ano * Internerová správa: Ano * Podpora výběrového vysílání: Ano * Možnosti propojení...

Více informací
od 3 727 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear GS108GE

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 16 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Tabulka MAC adres: 4 000 Gigabitový přepínač Netgear GS108GE vám dává možnost využít maximální výkon a kapacitu, při zachování velice dostupné ceny. Díky Gigabit portům s podporou plně duplexního režimu získáváte vše potřebné pro přen...

Více informací
od 880 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500X-48

Porty Počet portů RJ-45: 48 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 176 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Cisco 500 Series Stackable Managed Switches je nová řada stohovatelných řízených ethernetových přepínačů poskytující pokročilé funkce, které potřebujete pro podporu náročných síťovýc...

Více informací
od 32 016 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG1024

Profesionální switch, který je velmi vhodný jak pro firemní propojení počítačů tak i pro servery a to díky svému certifikovanému rozměru 19". Všechny porty podporují funkci plug-and-play a auto-negotiation - odpadá tedy starost o použití překřížených kabelů. Switch také automaticky rozpoznáná a nastavuje rychlost připojení, které může být až 2000 Mbps ve full duplex módu. Díky LED diodám vždy vidíte aktuální stav switche. Tabulka parametrů: Typ kabelu cat. 5 Podporované specifikace IEEE802.3 10...

Více informací
od 2 999 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1210-16

* Přenos dat: Maximální přenosová rychlost * Plně duplexní režim: Ano * Switching capacity: 32 Gbit/s * Rychlost převodního balíčku: 23.8 Mpps * Připojení sítě: Velikost tabulky adres * Broadcast storm control: Ano * Auto MDI/MDI-X: Ano * Head-of-line (HOL) blocking: Ano * Store-and-forward: Ano * Spanning tree protocol: Ano * DHCP klient: Ano * Podpora kontroly toku: Ano * IGMP snooping: Ano * Seskupepení spojení: Ano * Zrcadlení portů: Ano * Síťový standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802....

Více informací
od 3 059 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL GS-108S

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 16 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Gigabitový přepínač ZyXEL GS-108S přináší maximální výkon a kapacitu pro Vaši Ethernet síť s možností řízení kvality služeb pomocí velmi jednoduchého QoS. Díky Gigabit portům s podporou plně du...

Více informací
od 576 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-108

Počet LAN portů: 8 Rychlost LAN: 10/100/1000 Mb/s PoE: NE Specifikace - 8portový 10/100/1000 gigabitový stolní přepínač, neřiditelný - kovový obal - 8 portů 10/100/1000 Mb/s - Half-/Full-Duplex - IEEE 802.3x Flow Control - automatické rozpoznání obyčejných a křížených kabelů MDI-II / MDI-X Cross Over - připevnitelný na zeď - malá a přenosná velikost Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.440 Výška (cm): 2.80 Šířka (cm): 16.20 Hloubka (cm): 10.20 Rozměry balení: Hmotnost (kg):...

Více informací
od 679 Kč
Koupit nejlevněji

ZYXEL GS-105B, 91-010-186001B, Switch, 5xLAN 10/100/1000 (RJ45)

Inteligentní technologie pro úsporu energie Většina ethernetových switchů napájí všechny porty bez ohledu na stav připojených počítačů - naproti tomu ZyXEL GS-105B podporuje inteligentní technologii, která sleduje stav počítačů na jednotlivých portech a podle toho upravuje jejich napájení. Na rozdíl od ostatních switchů také GS-105B zjišťuje skutečnou délku kabelu na každém portu a podle toho upraví napájení (obvykle se napájení určuje podle nejdelšího kabelu). ZyXEL GS-105B tak pracuje nejen s...

Více informací
od 519 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-WR1043ND

Konektory Počet WAN portů: 1 Počet portů RJ-45: 5 Počet portů HUB/Switche: 4 Základní parametry Typ routeru: Access point, Wifi Router WLAN (Wifi) standardy: 802.11b, 802.11g, 802.11n Podpora externí antény: Ano Frekvenční rozsah (GHz): 2,4 Management: Ano Firewall: Ano Přenosové rychlosti Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 1 000 Přenosové rych...

Více informací
od 1 146 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SG105

Porty Počet portů RJ-45: 5 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Ethernetový přepínač TP-LINK TL-SG105 přináší do vaší sítě možnost rychlého a velmi jednoduchého rozšíření síťové infrastruktury. S přepínačem TL-SG105 propojíte v síti až 5 počítačů nebo rozšiřujících zařízení 10, 100 nebo 1000 Mb/s rychlostí. Můžete s ním provozovat více paralelních aplikací - stahování, přenos hlasu, hudby, VoIP, hrát ...

Více informací
od 465 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link GO-SW-8G

Počet LAN portů: 8 Rychlost LAN: 10/100/1000 Mb/s PoE: NE 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch (GO-SW-5G) nabízí hospodárný způsob pro SOHO a malé a střední podniky prospěch ze zvýšené šířky pásma gigabitového Ethernetu. Poskytuje gigabitové porty pro snadné rozšíření vaší sítě a rychlý způsob, jak si aktualizovat vaše gigabitové síťové připojení. SPECIFIKACE b> Normy • IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair měď) • IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair měď) • IEEE 802.3a...

Více informací
od 407 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link GO-SW-5G

Počet LAN portů: 5 Rychlost LAN: 10/100/1000 Mb/s PoE: NE 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch (GO-SW-5G) nabízí hospodárný způsob pro SOHO a malé a střední podniky prospěch ze zvýšené šířky pásma gigabitového Ethernetu. Poskytuje gigabitové porty pro snadné rozšíření vaší sítě a rychlý způsob, jak si aktualizovat vaše gigabitové síťové připojení. SPECIFIKACE b> Normy • IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair měď) • IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair měď) • IEEE 802.3a...

Více informací
od 307 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL GS1900-8

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 16 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 ZyXEL GS1900-8 Switch Řada inteligentních řízených Gigabit Ethernet switchů ZyXEL GS1900-24E s 24 porty obsahuje inteligentní switch, který zajišťuje maximální propustnost, a plní...

Více informací
od 1 799 Kč
Koupit nejlevněji

Edimax GS-1008PH

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Tabulka MAC adres: 8 000 Gigabitový přepínač Edimax GS-1008PH přináší maximální výkon a kapacitu pro Vaši Ethernet síť s podporou napájení síťových zařízení po ethernetovém kabelu (Power over Ethernet - PoE) dle standardu IEEE 802.3at na polovině portů. Díky Gigabit por...

Více informací
od 2 662 Kč
Koupit nejlevněji

ZYXEL GS-108B, 91-010-187001B, Switch, 8xLAN 10/100/1000 (RJ45)

Inteligentní technologie pro úsporu energie Většina ethernetových switchů napájí všechny porty bez ohledu na stav připojených počítačů - naproti tomu ZyXEL GS-108B podporuje inteligentní technologii, která sleduje stav počítačů na jednotlivých portech a podle toho upravuje jejich napájení. Na rozdíl od ostatních switchů také GS-108B zjišťuje skutečnou délku kabelu na každém portu a podle toho upraví napájení (obvykle se napájení určuje podle nejdelšího kabelu). ZyXEL GS-108B tak pracuje nejen s...

Více informací
od 629 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL GS1100-24E

Porty Počet portů RJ-45: 24 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 48 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce Tabulka MAC adres: 8 000 ZyXEL GS1100-24E je switch bez konfiguračních funkcí, který představuje nenákladné řešení, jak podstatně zvýšit rychlost síťové komunikace díky podpoře 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernetu. Přepínač je ideálním...

Více informací
od 2 289 Kč
Koupit nejlevněji

ZyXEL Ext 105 Anténa

ZyXEL Ext 105 Anténa Externí anténa s obráceným SMA konektorem a ziskem 5dBi. Technické parametry: * Frekvenční rozsah [GHz]: 2.4 až 2.5 * Zisk [dBi]: 5 * Rozměry [mm]: 236 * Konektor: Obrácený SMA * VSWR: max. 2.0 * Provedení antény: Interiérová * Vyzařovací úhel [°]: H: 360, V: 40

Více informací
od 259 Kč
Koupit nejlevněji

HP 2530-24G

Porty Počet portů RJ-45: 24 Počet portů SFP: 4 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 56 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Přepínače HP modelové řady 2530 jsou plně konfigurovatelné Gigabit Ethernet Layer 2 přepínače poskytující cenově efektivní, spolehlivé a bezpečné připojení k podnikovým s...

Více informací
od 11 490 Kč
Koupit nejlevněji

Tenda G1008D

Stolní gigabitový switch s 8 porty, automatická detekce rychlosti, podpora 802.3, 802.3u a 802.3ab. Ostatní parametry Počet portů RJ-45: 8 Podporované rychlosti [Mb/s]: 10;100;1000 Rozhraní: RJ-45 Switch: Ano Technická podpora a přílohy: prohlaseni o shode (CZ) manual (CZ) Značka Tenda jako zkratka slov T - technology, E - Easy, N - Networking, D - Design, A – Acceleration je ve světě již poměrně dobře známá a nyní se objevuje i v Evropě a také v naší nabídce. Tenda G1008D 8-portový Gigabit Eth...

Více informací
od 524 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco MGBT1

* Rozhraní * Technologie kabeláže: 1000Base-T * Maximální operační vzdálenost: 100 m * Vlnová délka: 1310 nm * Source data-sheet: ICEcat.biz * Cisco * WWW stránky ve světě: www.cisco.com/hu

Více informací
od 1 833 Kč
Koupit nejlevněji

Tenda TEH1600M

Stolní fast switch s 16 porty, automatická detekce rychlosti, 10/100 Mb/s, podpora 802.3, 802.3u a 802.3ab, montáž do 19" rozvaděče. Ostatní parametry Počet portů RJ-45: 16 Podporované rychlosti [Mb/s]: 100 Rozhraní: RJ-45 Switch: Ano Technická podpora a přílohy: prohlaseni o shode (CZ) manual (CZ) Značka Tenda jako zkratka slov T - technology, E - Easy, N - Networking, D - Design, A – Acceleration je ve světě již poměrně dobře známá a nyní se objevuje i v Evropě a také v naší nabídce. Tenda TE...

Více informací
od 422 Kč
Koupit nejlevněji

Tenda TEG1024G

Stolní gigabitový switch s 16 porty, automatická detekce rychlosti, 10/100/1000 Mb/s, podpora 802.3, 802.3u a 802.3ab, montáž do 19“ rozvaděče. Ostatní parametry Počet portů RJ-45: 24 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1000 Rozhraní: RJ-45 Switch: Ano Technická podpora a přílohy: prohlaseni o shode (CZ) manual (CZ) Značka Tenda jako zkratka slov T - technology, E - Easy, N - Networking, D - Design, A – Acceleration je ve světě již poměrně dobře známá a nyní se objevuje i v Evropě a také v naší nabíd...

Více informací
od 2 252 Kč
Koupit nejlevněji

Tenda TEG1016G

Stolní gigabitový switch s 16 porty, automatická detekce rychlosti, 10/100/1000 Mb/s, podpora 802.3, 802.3u a 802.3ab, montáž do 19“ rozvaděče. Ostatní parametry Počet portů RJ-45: 16 Podporované rychlosti [Mb/s]: 10;100;1000 Rozhraní: RJ-45 Switch: Ano Technická podpora a přílohy: prohlaseni o shode (CZ) Značka Tenda jako zkratka slov T - technology, E - Easy, N - Networking, D - Design, A – Acceleration je ve světě již poměrně dobře známá a nyní se objevuje i v Evropě a také v naší nabídce. T...

Více informací
od 1 696 Kč
Koupit nejlevněji