Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Kuchyňské spotřebiče  >  Rychlovarné konvice  >  ETA 8598

ETA 8598

Načítám galerii...
Předchozí
Další
objem 1,7 l, příkon 2200 W, Ela, skryté topné těleso, středový konektor Strix, vyjímatelný a omyvatelný filtr ve výlevce, průhledné víko, oboustranný vodoznak, barva nerez

Doporučujeme

Všechny nabídky pro ETA 8598

Popis ETA 8598

Elektrochram píše:

Objem rychlovarné konvice (l): 1.7 Příkon rychlovarné konvice (W): 2100 Ukazatel množství vody: ANO Podstavec: středový konektor - 360° Typ ohřevu: ukrytá topná spirála - ploché dno Regulace teploty: NE Teploměr: NE Filtr: filtr proti usazeninám; omyvatelný Cestovní: NE Výklopné víko: bezpečnostní Materiál: nerez Provedení výrobku: šedá barva ETA Ela 8598 90040 je moderní, nerezová rychlovarná konvice v neotřelém antracitově šedém provedení se snadnou údržbou. Pojme až 1,7 l vody a její vysoký příkon 2200 W zajistí rychlé dosažení bodu varu. Uvítáte bezkabelové provedení s podstavcem a kvalitním kontaktním systémem, zaručujícím vysokou bezpečnost a dlouhou životnost. Při plnění konvice oceníte přehledný ukazatel stavu vody. Odnímatelný, omyvatelný filtr zamezuje usazování vodního kamene. Je opatřena bezpečnostním výklopným víkem, automatikou vypínání při dosažení bodu varu i ochranou proti chodu naprázdno a přehřátí. Součástí dna je prostor pro uložení přívodního kabelu. ETA na tento produkt nabízí prodlouženou záruku 3 roky na konektor.

MALL.CZ píše:

Rychlovarná konvice ETA 859890000 o objemu 1,7l v nerezu. Konvice má vodoznak a jasně viditelnou modrou kontrolku provozu, která svítí i uvnitř konvice. Při dosažení bodu varu se konvice automaticky vypne a vy budete vědět, že už máte uvařeno.

Smartelektro.cz píše:

ETA Ela 8598 90020 je nerezová, rychlovarná konvice o objemu až 1,7 l ve stylově černé barvě se snadnou údržbou. Je bezkabelová, snímatelná z podstavce s kvalitním středovým konektorem, na kterém je otočná o 360°.
Při jejím plnění uvítáte bezpečnostní výklopné víko i přehledný vodoznak, součástí konvice je rovněž snadno vyjímatelný a omyvatelný filtr vodního kamene. Po dosažení bodu varu se automaticky vypne, nepostrádá ani ochranu proti přehřátí či chodu naprázdno.
V podstavci je ukryta topná spirála i prostor pro uložení přívodního kabelu, příkon konvice je 2200 W.
ETA na tento produkt nabízí prodlouženou záruku 3 roky na konektor.

KASA.cz píše:

Rychlovarná konvice ETA Ela 8598 90030 v bílém nerezovém provedení zaujme snadno čistitelným povrchem. Je snímatelná z podstavce, na kterém je otočná o 360 °. Vládne vysokým příkonem 2100 W, pro rychlé přivedení k varu až 1,7 l vody.
Při plnění konvice oceníte přehledný ukazatel stavu vody, ve výlevce je umístěn omyvatelný filtr zabraňující vápenatým usazeninám. Topná spirála je ukryta pod nerezovým dnem. Součástí podstavce je i odolný kontaktní systém zaručující vysokou bezpečnost provozu.
Nepostrádá bezpečnostní výklopné víko, ani ochranu proti chodu naprázdno či přehřátí. Samozřejmostí je i prostor pro navinutí přívodního kabelu v podstavci.
ETA na tento produkt nabízí prodlouženou záruku 3 roky na konektor.

eoshop.cz píše:

Rychlovarná konvice ETA Ela 8598 90030 v bílém provedení disponuje příkonem 2100 W, objemem 1,7 l, průhledným víkem a stylově podsvíceným vodoznakem pro signalizaci zapnutého stavu konvice. ETA Ela 8598 90030 je moderní, nerezová rychlovarná konvice v neotřelých barevných variacích se snadnou údržbou. Pojme až 1,7 l vody a její vysoký příkon 2100 W zajistí rychlé dosažení bodu varu. Při plnění konvice oceníte jednoduché otevírání víka pomocí tlačítka v držadle a přehledný a stylově podsvícený ukazatel stavu vody. Odnímatelný a omyvatelný filtr zamezuje usazování vodního kamene. Součástí dna je prostor pro uložení přívodního kabelu umožňující nastavení jeho délky podle vaší potřeby. Uvítáte bezkabelové provedení s podstavcem a kvalitním kontaktním systémem, zaručujícím vysokou bezpečnost a dlouhou životnost. Je opatřena bezpečnostním průhledným výklopným víkem, automatikou vypínání při dosažení bodu varu i ochranou proti chodu naprázdno a přehřátí. Skryté topné těleso pod rovným nerezovým dnem umožňuje jednoduchou údržbu a povrchová údržba je také snadná díky oblým a snadno přístupným částem konvice. Tato praktická konvice Ela v elegantním bílém provedení bude ozdobou každé kuchyně. Parametry: Příkon: 2100 W Objem 1,7 l Vodoznak podsvícený Bezpečnostní pojistka Středový konektor Elegantně tvarovaná výlevka Hmotnost 0,99 kg Rozměry: V x Š x H (cm): 23,5 x 22,5 x 15,5

Parametry ETA 8598

Výrobce ETA
Příkon Označuje maximální příkon spotřebiče z elektrické sítě (udává se ve wattech). Příkon je násobkem napětí spotřebiče (zpravidla 230 V) a jeho proudovým odběrem v ampérech (A). 2200W
Objem 1l
Filtr vody Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: