Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Beletrie  >  Romány  >  Simon Tofield: Simonův kocour

Simon Tofield: Simonův kocour

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Simon Tofield: Simonův kocour Stripy Simona Tofielda se staly v nejrůznějších médiích od internetu po deníky takřka kultovními. Krátké animované skeče jsou velmi populární i na YouTube. Simonův líný a zlomyslný kocour v nich dělá svému majiteli nejrůznější naschvály, stejně jako dalším zvířátkům, které žijí u nich na zahradě a v okolí domku. Občas je za to po zásluze potrestán, většinou ale vychá...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Simon Tofield: Simonův kocour

Popis Simon Tofield: Simonův kocour

Megaknihy.cz píše:

Po obrovském celosvětovém úspěchu knihy Simonův kocour její autor přichází s pokračováním příběhů tohoto čtyřnohého hrdiny, ve kterém se chlupáč vydává na toulky. Rozmazlený a prohnaný kocour zažívá n

Levneucebnice.cz píše:

Po třech úspěšných vydáních příhod mazaného a požitkářského
Simonova kocoura vychází nyní barevná kniha, která ve srovnání s
předchozími černobílými kresbami neztrácí nic ze svého kouzla, ba
naopak.
Britský výtvarník Simon Tofield nás opět přivádí do domu a na
zahradu domku, kde se odehrávají komická kocouří dobrodružství.
Simonův kocour tentokrát svádí lítý boj s nejrůznějšími nástrahami,
s veverkami, ježky, mravenci, strakapoudem a v neposlední řadě se
svým milujícím a oddaným majitelem.

bux.cz píše:

Kniha je třetím dílem dobrodružství vychytralého Simonova kocoura, která se stala světovými bestsellery. Tofieldovy animované skeče na YouTube dosahují pravidelně rekordních 150 milionů návštěv. Výtvarník Simon Tofield dostal první koťátko, když mu bylo devět let. Od té doby už se nestalo, že by neměl doma alespoň jednu kočku. Dnes běhají v Simonově domě čtyři huňatí kamarádi. Nejmladší kotě Teddy ho inspirovalo právě k této knížce.

Kosmas.cz píše:

Kniha je třetím dílem dobrodružství vychytralého Simonova kocoura, která se stala světovými bestsellery. Tofieldovy animované skeče na YouTube dosahují pravidelně rekordních 150 milionů návštěv.

Knihy Dobrovský píše:

Simonův kocour na toulkách - Simon Tofield Po obrovském celosvětovém úspěchu knihy Simonův kocour její autor přichází s pokračováním příběhů tohoto čtyřnohého hrdiny, ve kterém se chlupáč vydává na toulky. Rozmazlený a prohnaný kocour zažívá nová dobrodružství se zvířátky v lese i na statku, ale nakonec se se vší parádou vrací z toulek domů. Výtvarník Simon Tofield propojuje v této knize svoji lásku ke kočkám s láskou k britskému venkovu. Kniha Simonův kocour byla oceněna mezi jinými i slavnou British Animation Award (2008) a "Blockbuster" Award serveru YouTube, kde má miliony fanoušků. z kategorie Knihy | Beletrie | Sci-fi, Fantasy a Komiksy | Komiksy | Další... od PASEKA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Parametry Simon Tofield: Simonův kocour

Výrobce Paseka
Druh Humorné

Podobné produkty

Podobné fráze: