Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Reproduktory k PC  >  Magnat Monitor Supreme Center 252

Magnat Monitor Supreme Center 252

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 497 Kč
Porovnat 2 obchody
Reproduktor Magnat Monitor Supreme Center 252 Společnost Magnat přináší dokonalé zvukové podání, které je založeno na dlouholetých zkušenostech společnosti v oblasti HiFi audio techniky. Vše je navíc zabaleno ve stylovém, nadčasovém designu, který nikdy nezevšední. Nyní představila na trhu reproduktor s označením Magnat Monitor Supreme Center 252, který jistě oceníte v domácnosti, komerčních pro...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Magnat Monitor Supreme Center 252

Popis Magnat Monitor Supreme Center 252

Reproduktor Magnat Monitor Supreme Center 252
Společnost Magnat přináší dokonalé zvukové podání, které je založeno na dlouholetých zkušenostech společnosti v oblasti HiFi audio techniky. Vše je navíc zabaleno ve stylovém, nadčasovém designu, který nikdy nezevšední. Nyní představila na trhu reproduktor s označením Magnat Monitor Supreme Center 252, který jistě oceníte v domácnosti, komerčních prostředí nebo jiných interiérech.
Velmi kvalitní zvuk
Magnat Monitor Supreme Center 252 je tvořen jedním výškovým 13mm a dvojicí středových 110mm zvukových měničů, které zajišťují vysoce kvalitní podání zvuku. O zvýraznění basů se postará funkce Bassreflexu.
Stylový design
Tento výrobce vtiskl reproduktoru velmi elegantní design, který umožňuje použití i ve stylově zařízeních pokojích nebo kancelářích. Tento reproduktor oceníte všude, tam kde si budete chtít dopřát velmi kvalitní poslech Vaší oblíbené hudby.
Klíčové vlastnosti
Frekvenční rozsah středového reproduktoru je v rozmezí 40 až 34 000 Hz, a díky tomu dokáže reprodukovat zvuk v širokém rozsahu jednotlivých tónů od kvalitních basů až po výrazné výšky. Výkon je 75/150 W RMS /maximálně. Impedance je standardních 8 Ohmů. Citlivost reproduktoru je udávána 90 dB.
Rozměry produktu jsou 420 x 145 x 190 mm a hmotnost 4,9kg.
Konfigurace reproduktorů:
Center
Typ použití:
HiFi, pro Domácí kina
Frekvenční rozsah [Hz]:
40
Frekvenční rozsah [kHz]:
34
Odstup signál/šum [dB]:
90
Typ reproduktorů:
Středové

Parametry Magnat Monitor Supreme Center 252

Výrobce Magnat
Výkon Udává celkový výkon soustavy ve Wattech. 150W
Citlivost Citlivost vyjádřená v decibelech označuje tlak vzduchu ve vzdálenosti 1 metru při výkonu reproduktoru 1W. 90dB
Impedance Veličina popisující zdánlivý odpor reproduktoru. Není možné připojit k zesilovači reproduktory s nižší impedancí, než jaká je impedance zesilovače.

Podobné produkty

Podobné fráze: