Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Čističky vzduchu, radiátory, teplovzduchy  >  Regulační prvky a doplňky  >  Conrad Honeywell HR 25

Conrad Honeywell HR 25

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 015 Kč
Porovnat 5 obchodů
Programovatelná termostatická hlavice Honeywell HR 25. Teplotu můžete nastavovat jednotlivě nebo hromadně až po 6 programů za den, samozřejmě je ale možná i okamžitá změna teploty natočením otočného regulátoru.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Conrad Honeywell HR 25

Popis Conrad Honeywell HR 25

Conrad Electronics s.r.o. píše:

Časové řízení umožňuje nastavit požadovanou pokojovou teplotu. Teplotu můžete nastavovat jednotlivě nebo hromadně až po 6 programů za den. Samozřejmě je ale možná i okamžitá změna programu natočením otočného regulátoru. Jednoduchá je nejen obsluha, ale také montáž. Termostat je totiž našroubován na ventil, aniž by došlo k přerušení okruhu horké vody. Vhodné pro RA, RAV, RAVL ventily topných těles Heimeier a Danfoss. Další nástavce na ventily topných těles nabízíme odděleně. LCD displej·Možnost nastavit 6 spínacích časů za den·včetně 3 adaptérů Danfoss Vhodná baterie typu AA, obj.č.: 652502 (potřebujete 2 ks). Termostat bez adaptéru je vhodný pro ventily topných těles Heimeier. Termostatická hlavice vč. 3 adaptérů Danfoss Programovatelná termostatická hlavice Honeywell HR 25 Energy, 8-28 °C od výrobce Homexpert by Honeywell v kategorii Dům & zahrada|Šetření energií a vodou|Šetření při vytápění|Regulace vytápění|Termostatická hlavice. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

KASA.cz píše:

Časové řízení umožňuje nastavit požadovanou pokojovou teplotu. Teplotu můžete nastavovat jednotlivě nebo hromadně až po 6 programů za den. Samozřejmě je ale možná i okamžitá změna programu natočením otočného regulátoru. Jednoduchá je nejen obsluha, ale také montáž. Termostat je totiž našroubován na ventil, aniž by došlo k přerušení okruhu horké vody. Vhodné pro RA, RAV, RAVL ventily topných těles Heimeier a Danfoss. Další nástavce na ventily topných těles nabízíme odděleně.
Vhodná baterie typu AA, obj.č.: 652502 (potřebujete 2 ks).
Termostat bez adaptéru je vhodný pro ventily topných těles Heimeier.
Technické parametry:
Funkce ochrany proti mrazu Ano
Obsah 1 kus
Barva Bílá
Rozměry termostatu 99 x 66 x 68 mm
Počet spínacích programů na den 6
Typ termostatu Termostatická hlavice
Typ provozu (mechanický/elektronický) Elektronický
Spínací cyklus Denní program
Nastavení teploty 8 - 28 °C
Nastavení maximální teploty 28 °C
Nastavení minimální teploty 8 °C
Hystereze 0,1 °C
Provozní napětí (text) 2x baterie typu AA
Vybavení:
LCD displej
Možnost nastavit 6 spínacích časů za den
včetně 3 adaptérů Danfoss
Vlastnosti:
Cílené, automatické vytápění a úspora ve všech pokojích
Doba topení a spoření je předprogramována výrobcem
Individuální naprogramování pro každý den
6 spínacích časů za den
Snadná montáž a obsluha
Při větrání automaticky zavře ventil topného tělesa
Automatika chrání přístroj před zamrznutím
Možné manuální ovládání
Funkce Eco-Mode (automatické snížení dotekem)
Displejový ukazatel pozice ventilu a změny mezi pokojovou a nastavovanou teplotou
Dětské zajištění chrání před nechtěným ovládáním
Manuální ovládání je možné i při vybitých bateriích
Nešpiní
Při instalaci termostatického regulátoru není potřeba odpouštět vodu
Vhodný pro všechny běžné vent...

www.penta.cz píše:

Programovatelná termostatická hlavice Honeywell HR 25 se vyznačuje tichým chodem a snadnou obsluhou pomocí otočného regulátoru. Každý den lze naprogramovat 6 spínacích bodů. Vhodná pro všechny běžné ventily topných těles Danfoss, MNG, Heimer a Honeywel.

MALL.CZ píše:

Programovatelná termostatická hlavice Honeywell HR 25. Teplotu můžete nastavovat jednotlivě nebo hromadně až po 6 programů za den, samozřejmě je ale možná i okamžitá změna teploty natočením otočného regulátoru.

Nakupka.cz píše:

Produkt Programovatelná termostatická hlavice Honeywell HR 25 zařazený v: Topení, klimatizace > Termostatické hlavice, Objednací kód: EB-110238, výrobce: Honeywell, typ hlavice: elektrická, minimální teplota: 8 °C, maximální teplota: 28 °C

Parametry Conrad Honeywell HR 25

Výrobce Conrad

Podobné produkty

Podobné fráze: