Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Čističky vzduchu, radiátory, teplovzduchy  >  Regulační prvky a doplňky  >  Conrad EQ-3 Nástěnný termostat 99107

Conrad EQ-3 Nástěnný termostat 99107

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Nástěnný termostat umožňuje v pokoji nastavit příjemnou teplotu stiskem jednoho tlačítka. Můžete tak pohodlně ovládat až 8 termostatických hlavic.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Conrad EQ-3 Nástěnný termostat 99107

Popis Conrad EQ-3 Nástěnný termostat 99107

Patro.cz píše:

; Programovatelný bezdrátový termostat eQ-3 MAX je vhodným; pomocníkem pro udržení stálé teploty v jakékoliv místnosti. ; ; Termostat se vyznačuje velmi tichým chodem a snadnou obsluhou. Pomocí; jediného tlačítka si pohodlně navolíte až 8

Conrad Electronics s.r.o. píše:

Provoz na baterie·Umístění možné kdekoliv v místnosti·Životnost baterie až 5 let Bezdrátový nástěnný termostat eQ-3 MAX!·Výměnný rám·Deska pro montáž·Baterie·Návod k obsluze. Poznámka k instalaci MAX!Software s MAC OS Yosemite naleznete na internetových stránkách výrobce max.EQ-3.de Bezdrátový nástěnný termostat MAX! od výrobce MAX! v kategorii Dům & zahrada|Topení, ventilátory, čističky a klimatizace|Regulace vytápění|Bezdrátové termostaty|Bezdrátové ovládání topení MAX!. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

alemat.cz píše:

Nástěnný termostat umožňuje v pokoji nastavit příjemnou teplotu stiskem jednoho tlačítka a pohodlně tak ovládat až 8 programovatelných termostatických hlavic. Nástěnný termostat je kompatibilní se stávajícími řadami jiných výrobců: Berker (S.1, B.1, B.3, B.7 Glas), GIRA (System 55, Standard 55, E2, E22, Event, Esprit), Merten (1-M, Atelier-M, M-Smart, M-Arc, M-Star, M-Plan) JUNG (A 500, AS 500, A plus, A creation) und ELSO (Joy).
Termostatická hlavice MAX! může být spojena s nástěnným termostatem a s okenním kontaktem v systému MAX!.Systém tedy funguje jako lokální řešení bez MAX! Cube. Chcete-li provést kontrolu přes telefon nebo internet, je nutné mít potřeby MAX! Cube.

Obsah 1 kus
Barva Bílá
Odběr proudu (max.) 30 mA
Rozměr, hloubka 2.2 cm
Rozměr, výška 8.6 cm
Rozměr, šířka 8.6 cm
Typ termostatu Nástěnný bezdrátový termostat
Maximální dosah 100 m
Provozní napětí (text) 3 V, 2x baterie AAA
Hmotnost (hodnota) 80 g
Vybavení
Provoz na baterie
Umístění možné kdekoliv v místnosti
Životnost baterie až 5 let
Vlastnosti
Tlačítko boost pro okamžité zapnutí všech topných těles v místnosti
Velký, dobře čitelný LCD displej
Stálá zobrazení okamžité / požadované teploty v místnosti
Konfigurace je možná přes MAX! Cube
Možnost naprogramovat hodnotu příjemné teploty a snížení teploty
Přepínání mezi manuálním a automatickým ovládáním
Vestavěná funkce pro dovolenou nebo párty
Rozsah dodávky:
Výměnný rám
Deska pro montáž
Baterie
Návod k obsluze

Parametry Conrad EQ-3 Nástěnný termostat 99107

Výrobce Conrad

Podobné produkty

Podobné fráze: