Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hry na doma  >  Puzzle  >  DINO - Bob a Bobek, Maxipes Fík 2x48 dílků

DINO - Bob a Bobek, Maxipes Fík 2x48 dílků

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Dětské puzzle 2x48 dílků - DINO - Bob a Bobek, Maxipes Fík a Ája

Doporučujeme

Všechny nabídky pro DINO - Bob a Bobek, Maxipes Fík 2x48 dílků

Popis DINO - Bob a Bobek, Maxipes Fík 2x48 dílků

Knihy Dobrovský píše:

Večerníčky - Puzzle 2x48 S balíčkem dvou puzzle stihne vaše dítko klidně dva večerníčky za sebou. Je jen na něm, zda si jako první poskládá obrázek maxipsa Fíka nebo králíků Boba a Bobka. Obě skládačky se budou dobře stavět předškolním dětem od 4 let, které si zároveň zábavnou formou procvičí motoriku, pozornost i prostorovou představivost. Puzzle bylo vyrobeno v ČR. Každý obrázek tvoří 48 dílků ze zdravotně nezávadného kartonu. Materiál je naprosto bezpečný i pro případ, že ho děti ve chvíli nepozornosti ochutnají. z kategorie Hry | Puzzle | 24 - 999 dílků od Dino Toys naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Kosmas.cz píše:

S balíčkem dvou puzzle stihne vaše dítko klidně dva večerníčky za sebou. Je jen na něm, zda si jako první poskládá obrázek maxipsa Fíka nebo králíků Boba a Bobka. Obě skládačky se budou dobře stavět předškolním dětem od 4 let.

Puzzle-puzzle.cz píše:

Dvě puzzle pro děti - Bob a Bobek a Maxipes Fík s Ájou.

Doporučeno pro děti od 4 let.

Bob a Bobek – králíci z klobouku je český kreslený večerníček. Bob je větší, chytřejší a zaujímá často pozici rodiče. Bobek je menší, bázlivější, ale šikovný a nápaditý a je často v spíše v roli dítěte.
Více na Wikipedii

Maxipes Fík je český animovaný seriál, který vznikl v roce 1975. Fíka namluvil herec Josef Dvořák. Pojednává o příhodách přerostlého mluvícího inteligentního psa Fíka a holčičce Áje, kteří spolu žili v Ahníkově u Kadaně.
Více na Wikipedii
Rozměr složeného puzzle 18,1 x 26,4 cm

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Dino puzzle Večerníčky 2x48 dílků od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. MPK-32381452 - Puzzle 2x48 dílků Večerníčky, dva obrázky v jedné krabici. Poskládejte si veselé puzzle s oblíbenými hrdiny....

Kokiskashop píše:

S balíčkem dvou puzzle stihne vaše dítko klidně dva večerníčky za sebou. Je jen na něm, zda si jako první poskládá obrázek maxipsa Fíka nebo králíků Boba a Bobka. Obě skládačky se budou dobře stavět předškolním dětem od 4 let, které si zároveň zábavnou formou procvičí motoriku, pozornost i prostorovou představivost.Technické údaje:Roky 04Obsah balení:Puzzle Večerníčky 2x48 dílků v krabičce 19x27,5x3,5cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Parametry DINO - Bob a Bobek, Maxipes Fík 2x48 dílků

Výrobce Dino
Počet dílků 48

Podobné produkty

Podobné fráze: