Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hry na doma  >  Puzzle  >  CUBICFUN 3D - Socha Svobody 3D, New York

CUBICFUN 3D - Socha Svobody 3D, New York

Načítám galerii...
Předchozí
Další
3D puzzle - Stavby, Socha Svobody 3D, New York, CUBICFUN série World's Great Architecture, 39 dílků.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CUBICFUN 3D - Socha Svobody 3D, New York

Popis CUBICFUN 3D - Socha Svobody 3D, New York

FAJNshop.com píše:

3D puzzle jsou novinkou, kterou si oblíbíte hned! Už nebudete muset skládat puzzle na stole v kuchyni a dělat si na ně mnoho místa. Tyto puzzle jsou zajímavé tím, že jejich stavíte do výšky, šířky, délky a tím vznikne reálná stavba přímo před Vámi. Takto se Vy a Vaše děti i něčemu přiučit, protože stavbu si můžete ohlédnout z každé strany a vidět i úplné detaily. Puzzle jsou vhodné pro děti od 3 let, ale i pro dospělé. Chcete-li trávit svůj volný čas kreativní, tak tyto 3D puzzle jsou k tomu jako stvořené!

Patro.cz píše:

3D puzzle - stavebnice ze série Nejslavnější architektura světa (World's Great Architecture) od CubicFun vyrobená ze speciálního materiálu - asi 3mm silné pěny potažené laminovaným potištěným papírem.; ; Sestavování 3D puzzle Cubicfun je zábavou

Bambule Království hraček píše:

Bambule má pro vás Puzzle 3D Socha Svobody – 39 dílků. Lepení dílků není nutné díky 3 mm silné pěně potažené papírem. Opakované složení a rozložení je samozřejmostí. Zabavte celou svou rodinu a ozdobte si váš interiér 3D puzzlem. V nabídce jsou i další 3D puzzle.

EuroKing píše:

3D puzzle jsou ideální hračkou pro tvořivé a výtvarně nadané děti.3D
stavebnice je vyrobená z pevného materiálu – pevný kartón kašírovaný
potisknutým papírem. Po sestavení vypadají 3D puzzle skvěle jako dekorace
v dětském pokoji.
Počet dílků:37 Obtížnost: 4 ze 7

Superknihy.cz píše:

Puzzle 3D Socha Svobody s LED osvětlením
3D puzzle jsou ideální hračkou pro tvořivé a výtvarně nadané děti. Stačí trocha trpělivosti a z jednotlivých dílků lze poskládat téměř cokoliv. V nabídce najd

Puzzle-puzzle.cz píše:

Úchvatný 3D architektonický model s LED osvětlením!

3D puzzle - stavebnice ze série Architecture Model-LED Lighting (Osvětlená architektura) od CubicFun vyrobená ze speciálního materiálu - asi 3mm silné pěny potažené laminovaným potištěným papírem.

Sestavování 3D puzzle Cubicfun je zábavou pro celou rodinu. Hotové modely mohou být sběratelským a dekorativním doplňkem bytu nebo dětského pokoje. Dílky se k sobě sestavují pomocí návodu bez použití lepidla a nůžek - předražené dílky pouze jednoduše vylomíte z archu.

Obtížnost 4 , 7

Orientační čas na sestavení: 100 - 120 minut

Poznámka: Baterie nejsou součástí balení.

Socha Svobody, anglicky Statue of Liberty (plným názvem Liberty Enlightening the World neboli „Svoboda přinášející světlo světu“) je socha stojící na Ostrově svobody u New Yorku v USA. Socha je vysoká 46 metrů, spolu s 47metrovým podstavcem je tedy vrchol pochodně ve výšce 93 metrů nad zemí. Socha váží 205 tun, v obvodu má 10,6 metru, ústa mají šířku 91 centimetrů. Pravá paže, držící pochodeň, je dlouhá 12,8 metru; jen ukazováček je dlouhý 2,4 metru. U nohou Svobody leží rozťatá pouta tyranie. V levé ruce drží socha desky představující vyhlášení nezávislosti. I její koruna se sedmi paprsky je symbolem svobody, kterou má vyzařovat přes sedm moří do sedmi kontinentů.
Více na Wikipedii
Rozměr složeného puzzle 20 x 16 x 22 cm

Parametry CUBICFUN 3D - Socha Svobody 3D, New York

Výrobce Cubicfun
3D Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: