Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Kočárky  >  Příslušenství ke kočárkům  >  Lodger Hopper spací pytel bez rukávů

Lodger Hopper spací pytel bez rukávů

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Spací pytel Hopper bez rukávů má mhoho výhod - dítě se neodkope a je tak stále v teple, nemůže se do pytle zamotat a obtížněji se přetočí na bříšlo. Spí tak klidněji po celou noc. Unikátní 3-cestný zip usnadňuje používání bavněného spacího pytle. Pokud je pytel zapnutý, jezdci zipu se stýkají uprostřed pytle. Horní zip se rozepíná směrem nahoru. Dolní zip se dá rozepnout až do zadní části pytle. ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Lodger Hopper spací pytel bez rukávů

Popis Lodger Hopper spací pytel bez rukávů

mybabystore píše:

Spací pytel Hopper bez rukávů má mhoho výhod - dítě se neodkope a je tak stále v teple, nemůže se do pytle zamotat a obtížněji se přetočí na bříšlo. Spí tak klidněji po celou noc. Unikátní 3-cestný zip usnadňuje používání bavněného spacího pytle. Pokud je pytel zapnutý, jezdci zipu se stýkají uprostřed pytle. Horní zip se rozepíná směrem nahoru. Dolní zip se dá rozepnout až do zadní části pytle. Máte možnost jím spodní díl pytle rozepnout na dvě části, což oceníte například při přebalování.Spací pytel je určen hlavně na doma. Používat ho můžete v postýlce, kolébce či houpacmím lehátku. Dítě v něm může ale být i na hrací dece nebo ho můžete využít i na cestách. Díky unikátnímu zipu v něm vytvoříte otvory na bezpečnostní pás a použít ho tedy i v autosedačce.Díky několika bezpečnostním prvkům se dítě do pytle nemůže zamotat nebo do něj zapadnout. Díky pruhu elastického žebrování kolem pasu, spací pytel skvěle sedí. Díky přiléhavým otvorům na ruce a hlavu, dítě nemůže do pytle vklouznout. Přesto spací pytel Hopper dítě nikde neškrtí.Spací yptel Hopper je vyroben z měkké bavlny, která je příjemná na dotyk a nedráždí dětskou jemnou pokožku. Pytel je prodyšný a dobře saje pot. Dítě tak bude v pytli v teple a nebude se přehřívat.Materiál 100% bavlna.Výhřevnost: 1 tog Spací pytel Hopper se vyrábí ve 3 velikostech:vel. 50/62cm (od narození do 4 měsíců)vel. 68/80cm (od 5 do 12 měsíců)vel. 86/98cm (1až 3roky) Rozměry:60x20 cm (50/62)80x23 cm (68/80)92x25 cm (86/98)

Proděti.cz píše:

Výhody spacího pytle
V západní Evropě se spací pytle pro děti používájí již mnoho let. A není divu, jejich používání má totiž hned několik výhod. Ve spacím pytli se dítě, narozdíl od běžné přikrývky, nemůže odkopat a je tedy stále v teple. Navíc se do pytle nemůže tak snadno zamotat. Vašemu dítěti se tak bude ve spacím pytli spát klidněji a během noci se bude méně budit.
Praktické zapínání
Unikátní 3 cestný zip usnadňuje používání spacího pytle. Pokud je pytel zapnutý, jezdci zipu se stýkají uprostřed. Horní zip se rozepíná směrem nahoru. Dolní zip se dá rozepnout až do zadní části pytle. Máte možnost jím spodní díl pytle rozepnout na dvě části, což oceníte například při přebalování.
Na doma i na cesty
Bavlněný spací pytel Hopper je určen zejména na doma. Své miminko v něm můžete ukládat do postýlky, kolébky, či houpacího lehátka. Dítě může být ve spacím pytli zabaleno také když si hraje na dece. Hopper však využijete i na cestách. Díky praktickému zipu v něm lze totiž vytvořit otvory na bezpečnostní pásy a používat ho tak i v autosedačce.
Promyšlené detaily
Do spacího pytle Hopper se dítě nemůže zamotat nebo do něj zapadnout. To je možné díky několika prvkům, které činí pytel Hopper bezpečným. Kolem pasu dítěte je umístěn pruh elastického žebrování, a tak pytel dítěti dobře sedí. Otvory na ruce a hlavu jsou přiléhavé, takže dítě nemůže do pytle vkloznout. Přesto spací pytel Hopper dítě nikde neškrtí.
Příjemný materiál
Spací pytel Hopper od holandské firmy Lodger je vyroben z měkké bavlny, která je jemná na dotek a nedráždí ani citlivou dětskou pokožku. Díky použitému materiálu je pytel prodyšný a výborně saje pot. Vašemu miminku tak bude v pytli příjemně teplo a nebude se přehřívat.
Jak velkým dětem je Hopper určen?
Tento model je určen dětem meřícím 68-80 cm...

Trendy baby píše:

Proč by dítě mělo spát v pytli Hopper?
Ve spacím pytli se dítě nemůže odkopat a je tak stále v teple. Do pytle se dítě nezamotá, do přikrývky se nakopak zamotá velmi snadno. Spánek v pytli navícsnižuje riziko, že se dítě během noci převrátí na bříško. Díky tomu se Vašemu dítěti bude ve spacím pytli spát klidněji a bude se méně budit.
Unikátní zapínání
Spací pytel Hopper má praktický zip, který se rozepíná několika směry. Pokud je pytel zapnutý, jezdci zipu se stýkají uprostřed. Horní zip se rozepíná směrem nahoru, dolní lze rozepnout až do zadní části pytle. Máte možnost jím spodní díl pytle rozepnout na dvě části, což oceníte například při přebalování.
Na doma i na cesty
Spací pytel Hopper přímo volá o používání v postýlce, ale lze ho používat i jinde. Hodí se např. také do houpacího křesílka nebo si v něm dítě může hrát na dece. Pomocí zipu pak můžete vytvořit otvory na bezpečnostní pásy a díky tomu ho používat i v autosedačce.
Kvalitní materiál
Z čeho je vlastně pytel Hopper vyroben? Nebude dítě škrábat? U tohoto pytle skutečně nemusíte mít obavy. Na jeho výrobu byla totiž použita 100% bavlna, která je jemná na dotek a nedráždí ani citlivou dětskou pokožku. Bavlna je navíc prodyšná a výborně saje pot. Vaše miminko tak bude v pytli Hopperpříjemně v teple a nebude se přehřívat.
Hopper dítěti sedne
Pokud svému dítěti pořídite pytel Hopper ve správné velikosti (viz rozdělení velikostí podle věku), nebude mu ani velký ani malý. Aby pytel dítěti dokonale seděl, má přiléhavé otvory na ruce a hlavu, takže do děj dítě nezapadne.U pasu je pak elastické žebrování.
Jak velkým dětem je Hopper určen?
tento model je určen dětem měřícím 68 až 80 cm
pytel této velikosti využijete pro děti ve věku od 5 do 12 měsíců
v našem e-shopu najdete i dvě další velikosti, 50 až 62 a 86 až 98...

Parametry Lodger Hopper spací pytel bez rukávů

Výrobce Lodger

Podobné produkty

Podobné fráze: