Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Hudební nástroje  >  Smyčce  >  Příslušenství k smyčcům

Příslušenství k smyčcům

Nalezeno:    8 produktů

Proxim mletá kalafuna 1kg

Kalafuna mletá 1kg. Použití: např. na odstranění štětin z kůže prasat Návod k použití: Kůži vepře posypejte přiměřeným množstvím kalafuny, spařte vařící vodou a štětiny seškrábejte řeznickými pomůckami. Skladujte v suchu odděleně od potravin. Případné ztvrdnutí není na závadu, ztvrdlou kalafunu lze znovu podrtit a použít. Dokonale vyprázdněný obal odevzdejte do sběru plastu. Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

Více informací

Pouzdro violové Gewa Concerto na violu 41,5

Violové pouzdro tvarované Gewa Liuteria Concerto V 41,5 cm.

Více informací

Pouzdro houslové BAM 5001SN Stylus Grey

BAM Stylus 5001SN, Grey) pouzdro pro 4/4 housle s jedinečným designem a několika specialitami. Kombinuje klasický tvar s elegantním vzhledem. Má větší odolnost díky ABS plastové struktuře. Navíc nabízí dostatek místa na noty, příslušenství a další věc i díky extra kapsám.

Více informací

Pouzdro houslové BAM 5001SN Stylus Black

BAM Stylus 5001SN, Black pouzdro pro 4/4 housle s jedinečným designem a několika specialitami. Kombinuje klasický tvar s elegantním vzhledem. Má větší odolnost díky ABS plastové struktuře. Navíc nabízí dostatek místa na noty, příslušenství a další věc i díky extra kapsám.

Více informací

Smyčec houslový Yamaha CBB 101

Výborný karbonový smyčec se skvělou hratelností a vynikajícími vlastnostmi za dobrou cenu pro zlepšující se houslisty.

Více informací

Pouzdro houslové Liuteria Venezia

Polstrované, odpružené pouzdro s tepelnou vložkou. Hmotnost cca. 2,9 kg. Vodu odvádějící, šroubovaný potah s velkou kapsou pro noty. Patenty na smyčce, ochranná dečka, pružné držáky smyčce, přihrádka pro příslušenství, kožená rukojeť, 2 odnímatelné 40 mm popruhy na záda - Neopren.Vnější textil černá,uvnitř plyš, ocean/tmavěmodrý.

Více informací

Podobné fráze: