Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Příslušenství k domu a zahradě  >  GARDEN Automatický otvírač oke

GARDEN Automatický otvírač oken

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 8 235 Kč
Porovnat 7 obchodů
Popis: Automatický otvírač oken Automatický otvírač oken pro všechny typy skleníků

Všechny nabídky pro GARDEN Automatický otvírač oken

Popis GARDEN Automatický otvírač oken

DILEGO.cz píše:

Tento stabilní skleník má jednokřídlé posuvné dveře s průchozí šířkou cca 58cm a dvě střešní okna pro větrání. Skleník má hliníkové profily a izolační zasklení je vyrobeno z termoplastického materiálu - polykarbonátu o tloušťce 4 mm s ochranou proti UV záření. Skleník má 4,75m2 a rozměrově 250 x 190 x 195 cm.
Díky použitým materiálům se skleník vyznačuje vysokou pevností a tvrdostí. Díky velkým proskleným dveřím je skleník přístupný pro kolečka a další zahradní nářadí. Díky výšce střechy skleník nabízí dostatek prostoru pro Vaše rostliny a zavíratelná střešní okna udržují optimální klima.
UPOZORNĚNÍ! Jedná se pouze o skleník, součástí balení není základna. Základnu je nutné vybudovat zvlášť buď betonovým nebo kamenným základem.

Technické údaje:
rozměry: 250 x 190 x 195 cm
výška stěn: 121cm
výška hřebene: 196cm
4mm polykarbonátové desky
teplotní odolnost: -25°C - +60°C
5 možností nastavení okna

Automatické otvírání okna:
úhel otevření: 15 - 25°
otevírání do 350 mm
pro okna až do 7 kg
pohon nevyžaduje žádné baterie ani napájení
cylindr: 200 mm

Obsah balení
1x demontovaný skleník s otvíračem okna
hmotnost: cca 35 kg
2 balíky

RK Market píše:

Tento stabilní skleník má jednokřídlé posuvné dveře s průchozí šířkou cca 58cm a dvě střešní okna pro větrání. Skleník má hliníkové profily a izolační zasklení je vyrobeno z termoplastického materiálu - polykarbonátu o tloušťce 4 mm s ochranou proti UV záření. Skleník má 4,75m2 a rozměrově 250 x 190 x 195 cm.Díky použitým materiálům se skleník vyznačuje vysokou pevností a tvrdostí. Díky velkým proskleným dveřím je skleník přístupný pro kolečka a další zahradní nářadí. Díky výšce střechy skleník

eObchod24.cz píše:

Vysoce kvalitní stabilní skleník s posuvnými dveřmi, šířkou průchodu asi 58 cm a výškou střechy cca 195 cm. Díky použitým materiálům se skleník vyznačuje vysokou pevností a tvrdostí. Okna zajišťují větrání a také optimální klimatizaci. Tento skleník ...

My-hobby.cz píše:

Středně velký skleník moderní konstrukce s rámem z hliníku a prosklením z polykarbonátových desek tloušťky 4 mm o celkových rozměrech 250 x 190 x 195 cm. Skleník má posuvné dveře a automaticky otevírané střešní okno (nastavitelná teplota pro otevření).
Výhodou hliníkové konstrukce je především lehkost a odolnost tohoto materiálu vůči povětrnostním vlivům (hliník narozdíl od oceli nerezaví, takže na zahradě vydrží prakticky neomezenou dobu).
Polykarbonátové panely dnes u většiny skleníků nahrazují klasické skleněné desky a to z několika důvodů:
1. Polykarbonát má lepší izolační vlastnosti, než klasické sklo, takže lépe udržuje teplo přes noc a v chladněších dnech.
2. Je výrazně odolnější proti rozbití, takže nemusíte mít strach nechat si hrát okolo skleníku děti
3. Polykarbonátové desky lze v případě poškození velmi snadno a rychle vyměnit
Skleník má maximální výšku 195 cm (výška u stěny 121 cm), takže je vhodný i pro větší rostliny, jako jsou např. rajčata. Pomocí střešního okna s automatickým otevíráním a velkých posuvných dveří lze snadno regulovat teplotu ve skleníku.
Otevírací systém okna je zcela autonomní- nevyžaduje pro svou činnost žádnou energii, ani jiné vnější prvky.
Skleník doporučujeme umístit na betonové základy, případně alespoň zpevnit podloží pod ním například dlaždicemi. Dodáváme včetně spodního montážního rámu.
Velmi jednoduché sestavení pomocí plug-in skládacího systému.

Technické údaje:
rozměry skleníku: 250 x 190 x 195 cm
výška boční stěny: 121 cm
výška hřebene (maximální výška): 195 cm
polykarbonátové desky: tloušťka 4mm
teplotní odolnost: - 25° C až + 60°C
rozměr spodního rámu: 250 x 190 x 12 cm
materiál spodního rámu: pozinkovaná ocel
5x nastavitelné uzamykatelné ventilační okno
barva: stříbrná
včetně spodního rámu
Automatické otvírání okna:
úhel otevření: 15 - 25°
otevírání do 350 mm
cylin...

Elektrochram píše:

Balance 8x12 silver - polykarbonátový skleník
• VELKORYSÉ ŘEŠENÍ PRO VŠECHNY VAŠE PĚSTITELSKÉ NÁPADY
• ŠPIČKOVÁ KOMBINACE ČIRÉHO A DVOJITÉHO POLYKARBONÁTU S UV OCHRANOU OD SPOLEČNOSTI PALRAM
• NEJPEVNĚJŠÍ HLINÍKOVÝ RÁM VE TŘÍDĚ
• POZINKOVANÁ OCELOVÁ ZÁKLADNA V CENĚ
• SNADNÉ SESTAVENÍ A MONTÁŽ
• ZÁRUKA 10 LET!
• Nová řada špičkových dvoudveřových skleníků řady BALANCE Vás okouzlí nejenom velkorysým prostorem, ale i praktičností, krásným vzhledem s krystalicky čirými stěnami, robustní konstrukcí, snadnou montáží a dokonalými užitnými vlastnostmi. I zákazníci u nás opouštějí trend těžkých, nebezpečných (sklo) a na přepravu, sestavení a ukotvení velmi náročných skleněných skleníků a orientují se, podobně jako zákazníci v Německu či Anglii na lehké, prakticky nezničitelné a bezpečné polykarbonátové skleníky za velmi příznivou cenu, které si navíc každý může za víkend postavit svépomocí sám. Nejkvalitnější skleníky už mnoho let vyrábí společnost Palram, která je zároveň i jedním z největších výrobců špičkového polykarbonátu, který používají světoví architekti i při tak náročných stavbách, jako byl olympijský stadión v Řecku nebo v Číně a na stovkách dalších staveb po celé zemi.
Více na http://www.palram.com/Profile_Video .
Chcete-li se po mnoho let těšit z opravdu kvalitního výrobku a využít veškeré technické know-how lídra na trhu, doporučujeme Vám zvolit skleník od společnosti Palram.
Výhody:
• Prakticky nerozbitné stěny z čirého a střecha ze špičkového dvojitého polykarbonátu Palram udržují ve skleníku optimální teplotu a chrání rostliny před přímým slunečním zářením.
• Unikátní systém snadného nasunutí polykarbonátových panelů do hliníkových profilů bez použití přídavných zajišťovacích prvků
• Nerezová konstrukce ze silných hliníkových profilů s přídavným vyztužením snadno odolá i velké sněhové nadílce (nosnost více než 80 kg/m2) Střešní panely – Dvojit...

Parametry GARDEN Automatický otvírač oken

Výrobce Garden

Podobné produkty

Podobné fráze: