Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Powerbanky  >  Xiaomi NDY-02-AL

Xiaomi NDY-02-AL

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Každému kdo hodně cestuje, se často stane, že jeho zařízení, ať u smartphonu nebo tabletu, nemá dostatečnou výdrž baterie. Pro takové situace je zde záložní zdroj Xiaomi Power Bank, který nabízí pohodlný způsob, jak si na cestách nebo ve volné přírodě zachovat dostatek energie. Tento kompaktní záložní zdroj je velmi odolný a díky malým rozměrům a nízké hmotnosti je snadno přenositelný. Tímto zdr...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Xiaomi NDY-02-AL

Popis Xiaomi NDY-02-AL

MALL.CZ píše:

Powerbank s kapacitou 16000 mAh pro nabíjení mobilních telefonů, iPodů, GPS navigací, MP3 přehrávačů a fotoaparátů. Integrovanou baterii je možné jednoduše nabít pomocí počítače nebo notebooku prostřednictvím klasického USB nebo micro USB konektoru.

KASA.cz píše:

Hledáte způsob, jak nabíjet Váš mobilní telefon či jiné přenosná zařízení na cestách? Originální externí nabíječka od Xiaomi s obrovskou kapacitou 16000 mAh představuje nejlepší řešení. Nástupce legendární powerbanky Xiaomi 10400 mAh si polepšil v kapacitě a přináší několik velmi užitečných novinek. Díky obrovské porci energie můžete dobít například Váš telefon Xiaomi Mi4 až 3,5x, díky dvěma USB konektorům lze dokonce nabíjet dvě zařízení zároveň. Zachováno zůstalo elegantní kovové tělo a velmi odolná konstrukce, která unese až 50 kg.
Jak co nejlépe využít power banku?
Pro maximální využití uložené energie nabíjejte zařízení před jeho úplným vybitím
Nevystavujte power banku přímému slunci a vysokým teplotám, ideální teplota je v rozmezí 0 až 25°C
Nabíjení může negativně ovlivnit použití nekvalitního kabelu
Před dlouhodobým skladováním nabijte power banku na cca 50 %, prodloužíte její životnost
Pro skladování použijte temné, suché místo s teplotou v rozmezí 0 až 20°C
Pokud je při nabíjení nabíjené zařízení zapnuté, dochází souběžně ke spotřebě energie, proto je dobré pro urychlení nabíjení vypnout energeticky náročné funkce (wi-fi, přehrávání videa, hry apod.)
Technická specifikace:
Rozměry: 145 x 60,4 x 22 mm
Váha: 350 g
Kapacita: 16000 mAh
Typ baterie: lithium-ion
Vstupní napětí: DC 5V
Výstupní napětí: DC 5,1 V
Vstupní proud: 2 A
Výstupní proud: 2,1 A
Barva: stříbrná

SOFTCOM.cz píše:

Xiaomi Power Bank 16000 mAh, stříbrná
Záložní zdroj pro snadný a pohodlný způsob, jak si na cestách nebo ve volné přírodě zachovat i bez elektrické zásuvky dostatek energie pro Vaše elektrické zařízení, napájení prostřednictvím klasického USB nebo micro USB konektoru, baterie Li-Ion s kapacitou 16000 mAh.
Parametry:
Typ: externí PowerBanka
Druh: Li-Ion (Lithium-Ion)
Kapacita [mAh]: 16 000
Konektor: micro USB 2.0, USB 2.0

Alza.cz píše:

Power Bank pro smartphony a tablety, 2.1A
Xiaomi Power Bank disponuje extrémní kapacitou 16000 mAh, která vám umožní plně dobít chytrá zařízení. Díky zaobleným hranám se navíc dobře drží.VypnutoVynechat z LightBoxu VypnutoVynechat z LightBoxu Zaoblené hrany pro snadné uchopeníModerní a zároveň elegantní Power banka má extrémní kapacitu 16 000 mAh. Power banka má elegantní hliníkové pouzdro zhotovené z jednoho kusu, které je odolné proti vodě i korozi. S touto skvělou záložní baterií se vám už nikdy nestane, že budete mít vybitou baterii vašich přístrojů. Kompatibilní se všemi zařízenímiVelkou kapacitu baterie oceníte hlavně na delších cestách, výletech, na dovolené a všude, kde nebudete mít delší čas a přístup k el. síti. Integrovanou Li-Ion baterii...

applessories píše:

XIAOMI Power Bank
Externí baterie (power bank) je univerzální dobíjecí zařízení pro dobíjení mobilních zařízení na cestách. Uložená energie umožní až 7x nabití běžného chytrého telefonu nebo 3x běžného malého tabletu. Kompaktní a odolné hliníkové tělo baterie je ideální pro snadné přenášení a díky rozměrům se vejde kamkoli. Integrovanou Li-ion baterii můžete dobíjet přímo z USB portu počítače nebo USB nabíječky pomocí dodávaného USB kabelu. Pro nabíjení určeného zařízení používáte kabel kompatibilní s Vaším zařízením. Dodávaný kabel má konektor microUSB. Na zařízení jsou 4 LED diody jako ukazatel nabití. [img-3516-left-large_default]Power bank je určen pro dobíjení mobilních telefonů i smartphonů, tabletů, phabletů, fotoaparátů, navigací, herních konzolí a dalších zařízení podporujících nabíjení přes USB.
Tato Power banka od Xiaomi nabídne rovnou 2 USB porty pro současné nabíjení 2 zařízení.
Vysoká kapacita baterie 16000mAh
Výstupní proud: 5V DC 2,1A
Vstupní proud: 2,0A
Výstup: 2x USB
Li-ion akumulátor od LG/Panasonic
Ochranný okruh o devíti vrstvách od Texas Instruments
Konektor pro vstup: micro USB
Hmotnost: 350g
Rozměry: 145x60,4x22 mm
LED diody jako ukazatel aktuálního stavu nabití
Model: NDY-02-AL
[img-3515-left-large_default]Xiaomi Power Bank 16000mAh nabije model Mi4 až 3,5x, iPhone 6 až 5x, iPad Mini až 2,5x. Power Banka navíc sama identifikuje zařízení, které připojíte a zvolí optimální nabíjecí proud.
Součástí balení je externí baterie ve stříbrné barvě, bílý USB kabel konektorem USB-micro USB.

Electro World s.r.o. píše:

Externí baterie XIAOMI PB16000AL s kapacitou 16000 mAh. Tento přenosný zdroj energie umožňuje nabíjet mobilní telefony, iPody, navigace či MP3 / MP4 přehrávače pohodlně, rychle a bezpečně. Disponuje dvěma porty USB 2.0 a jedním micro USB 2.0. Balení obsahuje USB kabel. Stříbrné provedení. Výstupní proud: 2,1 A. Hmotnost: 350 gramů. Rozměry: 145 x 60,4 x 22 mm.

Parametry Xiaomi NDY-02-AL

Výrobce Xiaomi
Kapacita 16000mAh
Typ článků Li-pol jsou oproti Li-Ion jsou lehčí. Li-Ion jsou menší a pomaleji ztrácí kapacitu než Li-Pol. Li-Ion

Podobné produkty

Podobné fráze: