Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Powerbanky  >  Remax Maxco 8000 mAh

Remax Maxco 8000 mAh

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 590 Kč
Porovnat 5 obchodů
Popis produktu Powerbanka Maxco je exkluzívní dobíjecí zařízení s kapacitou 8000 mAh. Design třešňového dřeva spolu s pozlacenými nebo postříbřenými částmi udává její exkluzivitu a eleganci. Je určena pro dobíjení mobilních zařízení nejen na cestách, ale všude tam, kde není možné klasické připojení do elektrické sítě. Dostatek uložené energie Vám umožní vícenásobné nabití běžného chytrého tele...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Remax Maxco 8000 mAh

Popis Remax Maxco 8000 mAh

DATART.cz píše:

externí baterie Maxco Power • kapacita baterie: 8 000 mAh • počet nabíjecích cyklů: 500 • rychlost nabíjení: 2 000 mAh za hodinu • doba nabíjení: cca 4 hodiny • typ baterie: Lithium – Polymer (Li-Pol) • výstup: DC 5 V/2,1 A • vstup: DC 5 V/2 A • váha: 117 gramů • barva: černá Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Electro World s.r.o. píše:

Exkluzivní power bank MAXCO AA-1153 RAZOR MR-8000 se zlatým provedením, určený pro ty, kteří si potřebují dobít svůj mobilní telefon, GPS, fotoaparát, MP3 přehrávač nebo digitální kameru, ať se nacházejí kdekoli. Kapacita tohoto externího zdroje je až 8000mAh. Starají se o to lithium polymerové baterie s dlouhou dobou životnosti. Přibližný cyklus nabíjení / vybíjení je 500-krát, a to s rychlou dobou nabíjení 2000mAh / hod. Profesionální povrchová úprava, díky ní je power bank odolný proti opotřebení. Ochrana baterií je řešena inteligentně. Vstupní napájení je 5V / 2A a výstupní 5V / 2,1A.

Obchodní dům - ITAGE, spol. s r.o. píše:

PopisPower bank Maxco Discovery je exkluzívní dobíjecí zařízení s kapacitou 8000 mAh. Design třešňového dřeva spolu s pozlacenými nebo postříbřenými částmi udává jeho exkluzivitu a eleganci. Je určen pro dobíjení mobilních zařízení nejen na cestách, ale všude tam, kde není možné klasické připojení do elektrické sítě.

MADER computer píše:

Popis Power bank Maxco Discovery je exkluzívní dobíjecí zařízení s kapacitou 8000 mAh. Design třešňového dřeva spolu s pozlacenými nebo postříbřenými částmi udává jeho exkluzivitu a eleganci. Je určen pro dobíjení mobilních zařízení nejen na cestách, ale všude tam, kde není možné klasické připojení do elektrické sítě. Dostatek uložené energie Vám umožní vícenásobné nabití běžného inteligentního telefonu nebo tabletu. Už nemusíte mít obavy, že se Vám vybije telefon, když ho budete nejvíce potřebovat. Power bank Vám zajistí pohodlný způsob, jak si zachovat dostatek energie kdekoli a kdykoli. Power bank se dobíjí přímo z USB portu počítače nebo USB nabíječky, pomocí přibaleného USB kabelu. Rychlé nabíjení připojených zařízení (výstup až 5V/2.1A) i externí baterie (vstup až 5V/2A) šetří Váš čas.
Určen pro dobíjení tabletů, mobilních telefonů i smartphonů, fotoaparátů, navigací, herních konzol a dalších zařízení podporujících napájení z USB portu. Technická specifikace Kapacita baterie: 8000 mAh
Typ baterie: Lithium-ion
Vstupní napětí: DC 5V/2A
Výstupní napětí: DC 5V/2.1A
Indikátor baterie: ano
Doba nabití PB: ~4 hodiny (při dodržení vstupních parametrů uvedených v popisu)
Počet nabití baterie telefonu (iPhone 6 s kapacitou baterie 1810mAh): ~4-5x
Rozměry bez obalu: 125x65x8mm
Rozměry v obalu: 205x113x33mm
Hmotnost bez obalu: 150g
Hmostnost v obalu: 316g
Balení obsahuje: Power bank, USB kabel

Alza.cz píše:

Power Bank - záložní zdroj energie o kapacitě 8000mAh pro smartphony, mobilní telefony, MP3, MP4, iPod, GPS navigace, tablety, LCD displej, výstup 2.1A
 Rychlá a spolehlivá power bank od firmy RemaxKaždému z nás se už někdy stalo, že se mu vybil telefon nebo tablet v nejnevhodnější chvíli. Co s tím? Řeší to power bank. Připojte svoje vybité zařízení k tomuto zdroji energie a dodejte mu šťávu. Už se nemusíte omezovat výdrží baterie.Klíčové vlastnostiObrovská kapacitaRychlá doba nabíjení(25 min.)Moderní, příjemný designVšestranné využití(smatphony, tablety, MP3, MP4, GPS atd.)

Parametry Remax Maxco 8000 mAh

Výrobce Remax
Kapacita 8000mAh
Typ článků Li-pol jsou oproti Li-Ion jsou lehčí. Li-Ion jsou menší a pomaleji ztrácí kapacitu než Li-Pol. Li-pol

Podobné produkty

Podobné fráze: