Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Příslušenství pro tablety  >  Pouzdra pro tablety  >  OEM Pouzdro pro Samsung Galaxy Tab 4 7.0

OEM Pouzdro pro Samsung Galaxy Tab 4 7.0

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Pouzdro na míru vytvořené pro Samsung Galaxy Tab 4 7.0 (T230) , díky tomu má minimální rozměry. Přesně takové, aby ochránilo tablet a aby pouzdro nikde zbytečně nepřečnívalo. Z vnější strany je vyrobeno z umělé kůže s viditelnou strukturou, vnitřní strana je semišová. Desky pouzdra lze otevřít o 360 stupňů, pokud rádi držíte tablet pouze v jedné ruce, nebude vás toto pouzdro omezovat. Po...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro OEM Pouzdro pro Samsung Galaxy Tab 4 7.0

Popis OEM Pouzdro pro Samsung Galaxy Tab 4 7.0

F-mobil.cz píše:

Pouzdro typu flip zn. CELLY na tablet Samsung Galaxy Tab 4 (7.0) v černé barvě přesně pasuje na váš tablet. Jedná se o velmi sofistikovaný a do detailu promyšlený produkt, který vás bude neustále překvapovat svojí praktičností. Flipové pouzdro ze série Wally, vyrobené z umělé PU kůže je ladné a elegantní. Obal má stylový design a vysokou odolnost. Kryt typu kniha, s otevíráním do boku, umožňuje snadný a rychlý přístup k tabletu. Pouzdro CELLY Wally Folio Flip chrání celý tablet Samsung Galaxy Tab 4 7.0 před poškozením a poškrábáním.

Alza.cz píše:

Pouzdro na tablet pro Samsung Galaxy TAB 4 7.0, wake/sleep funkce
Ochranné pouzdro navržené pro Samsung Galaxy TAB 4 7.0. Vyniká elegantním a odolným zpracováním. Konstrukce tohoto pouzdra je takzvaný "hardcover", jedná se tedy o plastový výlisek, do kterého se tablet jednoduše zacvakne. Poskládáním horní strany pouzdra získáte praktický stojánek, který vám usnadní práci s tabletem. Oceníte i funkci wake/sleep při otevření nebo zavření pouzdra, jenž výrazně šetří životnost baterie vašeho přístroje. Samozřejmostí jsou i přesně pasující otvory pro všechny konektory a tlačítka.

KASA.cz píše:

Poudro na tablet Samsung Galaxy Tab 4 7.0 pro Tab 4 7" (T230/T231/T325)
Rozměry pouzdra: 188 x 109,2 x 12,7 mm
Materiál:
přední strana: umělá kůže
vnitřní podšívka: Luna
záda: polykarbonát
Rozměry pouzdra: 188 x 109,2 x 12,7 mm
Materiál:
přední strana: umělá kůže,
vnitřní podšívka: Luna
záda: polykarbonát.
Barva: černá

MALL.CZ píše:

Černé ochranné pouzdro pro Samsung Galaxy TAB 4 7.0 s elegantním a odolným zpracováním. Konstrukce tohoto pouzdra je takzvaný „hardcover“. Jedná se o plastový výlisek, do kterého se jednoduše tablet „zacvakne“.

Parametry OEM Pouzdro pro Samsung Galaxy Tab 4 7.0

Výrobce OEM

Podobné produkty

Podobné fráze: