Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Samsung EF-PJ100B pro Galaxy J1

Samsung EF-PJ100B pro Galaxy J1

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Oblíbený Samsung Galaxy J1 (J100) jsme Vám představili nedávno. Jste-li šťastným majitelem tohoto přístroje, tak se vám určitě vyplatí si pořídit ochranné pomůcky pro tento chytrý telefon. Společnost Samsung si pro Samsung Galaxy J1 (J100) připravila ochranný zadní kryt EF-PJ100B, který je vyroben z odolného plastu. Tento kryt ochrání přístroj před případným poškrábáním, nečistotami a prachem, p...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Samsung EF-PJ100B pro Galaxy J1

Popis Samsung EF-PJ100B pro Galaxy J1

Digiboss.cz píše:

Samsung ochranný kryt EF-PJ100B pro Samsung Galaxy J1 (SM-J100), oranžová najdte na Digiboss.cz. Samsung ochranný kryt EF-PJ100B pro Samsung Galaxy J1 (SM-J100), oranžová nabízíme i na splátky. Popis produktu:
Durable Protection
- Anti shock & scratch
- Protects the back of the phone completely
Iconic Design
- Vivid and stylish color
- Slim, form-fitting design
- Direct access to all connectors

Net weight: 17,3 g
Net size: 127,9 x 70,4 x 10,1 mm

Stránky výrobce:

http://www.samsung.cz
. Poplatky : 0.000000

KASA.cz píše:

Originální ochranný zadní kryt určený pro mobilní telefon Samsung Galaxy J1 v žlutém provedení. Perfektně kopíruje tvar telefonu a umožňuje neomezený přístup ke konektorům a ovládacím prvkům. Jeho barevné provedení doplní design vašeho smartphonu.
Spolehlivost a jednoduchá aplikace
Kryt spolehlivě ochrání vaše zařízení před poškrábáním, prachem nebo zmírní případný pád smartphonu na zem. Výstuhy chrání rohy telefonu před nárazy a zbytek pouzdra slouží k ochraně zadní strany a boků před každodenními nástrahami. Aplikace pouzdra je velmi jednoduchá, stačí nandat na telefon a vše je plně funkční.
Vlastnosti:
Snadné nasazení i vyjmutí
Chrání zadní stranu, rohy i boky
Přímý přístup ke všem konektorům
Živé barvy a stylový desing
Kompatibilita:
Samsung Galaxy J1

Electro World s.r.o. píše:

Ochranný zadní kryt určený pro Samsung Galaxy J1 (EF-PJ100) je vyroben z odolného plastu, proto vám ochrání telefon před poškrábáním, nečistotami a prachem a zároveň zachová přístup ke všem ovládacím prvkům a portům.

Parametry Samsung EF-PJ100B pro Galaxy J1

Výrobce Samsung

Podobné produkty

Podobné fráze: