Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Puro UNIBAND Sportovní na paži 5"

Puro UNIBAND Sportovní na paži 5"

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Univerzální pouzdro na paži vyrobeno z elastického neoprenu, vhodné pro všechny smartphony s uhlopříčkou do 5". Armband pro smartphone až do 5.0 " PURO SPORT STYLE:. Univerzální Armand vyroben z elastického neoprenu - odolný a vhodný pro všechny chytré telefony až 5.0 " (13,8 x 7 x 0,8cm) Praktický, pohodlný a dobře udržovatelný design. Byl navržen tak, aby jste měli plný přístup k ov...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Puro UNIBAND Sportovní na paži 5"

Popis Puro UNIBAND Sportovní na paži 5"

DATART.cz píše:

Luxusní pouzdro na paži limetkové barvy na mobilní telefon pro sportovce, kteří potřebují mít svůj mobilní telefon stále při sobě. Bezpečné uchycení s nastavitelným páskem zaručuje jistotu před pádem i při náročných sportovních aktivitách. Kvalitní materiál zaručuje odolnost proti vodě i jiným povětrnostním vlivům. Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

EuroKing píše:

Univerzální pouzdro na paži vyrobené z elastického neoprenu, vhodné pro všechny smartphony s úhlopříčkou do 5".

Dostupné ovládání všech tlačítek, konektoru pro sluchátka. Umožní Vám poslouchat hudbu při cvičení v tělocvičně nebo venku. Reflexní materiál zvýší viditelnost v šeru nebo ve tmě. Praktická boční kapsa umožňuje uložení klíčů nebo dálkových ovladačů. Proměňte svůj smartphone na dokonalého společníka při cvičení.

Parametry Puro UNIBAND Sportovní na paži 5"

Výrobce Puro

Podobné produkty

Podobné fráze: