Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Pouzdro Nillkin Defender I I pro Samsung Galaxy S7 Edge (935)

Pouzdro Nillkin Defender I I pro Samsung Galaxy S7 Edge (935)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Pouzdro Nillkin Defender II na mobilní telefon Samsung Galaxy S7 Edge (935) je velmi extrémně odolný a ochranný obal v červené barvě, který si však zachovává minimalistické rozměry. Díky výrobní technologii je materiál velmi tenký, a tedy velmi málo přidává na objemu telefonu Samsung Galaxy S7 Edge (935), a přesto kryt poskytuje dvojitou optimální ochranu proti pádům a nárazům. Pro maximální ochr...

Všechny nabídky pro Pouzdro Nillkin Defender I I pro Samsung Galaxy S7 Edge (935)

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Pouzdro Nillkin Defender I I pro Samsung Galaxy S7 Edge (935)

Pouzdro Nillkin Defender II na mobilní telefon Samsung Galaxy S7 Edge (935) je velmi extrémně odolný a ochranný obal v červené barvě, který si však zachovává minimalistické rozměry. Díky výrobní technologii je materiál velmi tenký, a tedy velmi málo přidává na objemu telefonu Samsung Galaxy S7 Edge (935), a přesto kryt poskytuje dvojitou optimální ochranu proti pádům a nárazům. Pro maximální ochranu displeje mobilu HTC ONE M9 doporučujeme dokoupit ochrannou fólii nebo tvrzené sklo.
Na obvodu rámu pouzdra Nillkin Defender II jsou v rozích umístěny čtyři antikolizní body, které přispívají k ještě lepší ochraně telefonu při pádu. Přední přesah krytu Nillkin Defender II slouží k ochraně dotykového displeje mobilního telefonu Samsung Galaxy S7 Edge (935).
Při otočení mobilu displejem dolů nedochází k poškrábání nebo poškození. Zadní část pouzdra Nillkin Defender II mírně přesahuje a plní stejnou funkci, díky které je zadní stěna chráněna před poškrábáním, jelikož se nedotýká plochy například pokud je telefon Samsung Galaxy S7 Edge (935). 
Funkční a zároveň moderní design pouzdra Nillkin Defender II umožňuje plné ovládání mobilního telefonu HTC ONE M9, aniž by se musel z krytu vytahovat ven. Mobilní telefon Samsung Galaxy S7 Edge (935) má v pouzdru Nillkin Defender II k dispozici veškeré konektory, tlačítka, mikrofon i reproduktor, ale i kameru s bleskem.
Pouzdro Nillkin Defender II Samsung Galaxy S7 Edge (935) černé
* pouzdro vyrobeno na míru mobilu Samsung Galaxy S7 Edge (935)
* extrémní ochrana před pády a poškrábáním
* maximální ochrana při přijatelných rozměrech
* rámeček krásně doplňuje úžasný vzhled chytrého mobilního telefonu Samsung Galaxy S7 Edge (935)

Parametry Pouzdro Nillkin Defender I I pro Samsung Galaxy S7 Edge (935)

Výrobce Nillkin

Podobné produkty

Podobné fráze: