Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Fitness  >  Posilovací zařízení  >  MASTER Nástěnná hrazda

MASTER Nástěnná hrazda

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis zboží Nástěnná hrazda MASTER. Tato nástěnná hrazda MASTER Vám umožní cvičit cviky na hrazdě na vybaném místě s daleko větším komfortem než u dveřní hrazdy. - rozpětí 120 cm - nástěnná ocelová hrazda - ušlechtilá ocel s kvalitní povrchovou úpravou - nástěnná hrazda MASTER má hmotnost 4 kg - nosnost 100 kg

Doporučujeme

Všechny nabídky pro MASTER Nástěnná hrazda

Popis MASTER Nástěnná hrazda

PENZO s. r. o. píše:

Nástěnná hrazda MASTER Vám umožní cvičit cviky na hrazdě na vybraném místě s daleko větším komfortem než u dveřní hrazdy.
Technická data:
- rozteč rukojetí: 120 cm
- nástěnná ocelová hrazda
- ušlechtilá ocel s kvalitní povrchovou úpravou
- nosnost: 100 kg
- rozměry: 133x41 cm
- vzdálenost hrazdy od zdi je 39 cm
- rozteč upevňovacích děr: 2x11 cm
- hmotnost: 4 kg

KASA.cz píše:

Hrazda Master nástěnná
Nástěnná hrazda MASTER Vám umožní cvičit cviky na hrazdě na vybraném místě s daleko větším komfortem než u dveřní hrazdy.
rozteč rukojetí: 120 cm
nástěnná ocelová hrazda
ušlechtilá ocel s kvalitní povrchovou úpravou
hmotnost 4 kg
nosnost 100 kg
rozměry: 133x41 cm
vzdálenost hrazdy od zdi je 39 cm
rozteč upevňovacích děr: 2x11 cm

Patro.cz píše:

Nástěnná hrazda MASTER Vám umožní cvičit cviky na hrazdě na vybraném místě s daleko větším komfortem než u dveřní hrazdy ; Technická data:; - rozteč rukojetí: 120 cm ; - nástěnná ocelová hrazda; - ušlechtilá ocel s kvalitní povrchovou úpravou; - nosnost:

Akční domácnost píše:

Nástěnná hrazda MASTER Vám umožní cvičit cviky na hrazdě na vybraném místě s daleko větším komfortem než u dveřní hrazdy - rozteč rukojetí: 120 cm - nástěnná ocelová hrazda - ušlechtilá ocel s kvalitní povrchovou úpravou - hmotnost 4 kg - nosnost 100 kg - rozměry: 133x41 cm - vzdálenost hrazdy od zdi je 39 cm - rozteč upevňovacích děr: 2x11 cm
Nástěnná hrazda je vynikající náčiní pro posilování nejen paží, bicepsů, ramenní svalů, ale také pomáhá posilovat zádová svalstva. Pro lidi trpící například bolestmi zad je zase ideální na zavěšení se a protažení zad.
Součástí balení jsou i kotevní první, pro snadné upevnění hrady do stěny.
Pokud nakoupíte tuto posilovací hrazdu u nás, máte možnost vyhrát špičkový a moderní televizor Finlux, úhlopříčky 82 cm a internetem. Televizor vyhraje vždy 1 ze 700 našich zákaznků, tedy šance na výhru je značná. Kdo jiný vám dává možnost vyhrát televizor prakticky zdarma?
Poskytujeme vám také garanci, že zboží obdržíte skutečně bez poškození, pokud by bylo poškozeno, tak jej zdarma vyměníme.

SPORTU píše:

Nástěnná hrazda MASTER je skvělým pomocníkem pro domácí posilování. Hrazda připevnitelná na stěnu vám poskytuje větší komfort při cvičení a možnost volby umístění. Tato hrazda je vyrobena z ušlechtilé oceli s kvalitní povrchovou úpravou. Rozpětí hrazdy je 120 cm, její nosnost dosahuje 100 kg, vzdálenost od stěny cca 50 cm.

Parametry MASTER Nástěnná hrazda

Výrobce Master

Podobné produkty

Podobné fráze: