Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Počítačové hry  >  Medal of Honor: Warfighter (PC)

Medal of Honor: Warfighter (PC)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Nový díl Medal of Honor od EA opět přinese mise inspirované skutečnými bojovými operacemi. Ať už jde o záchranu rukojmích na Filipínách nebo eliminaci pirátských útoků u somálského pobřeží, Warfighter předvede nejmodernější techniku boje proti současným formám terorismu. Na tvorbě hry se opět podíleli příslušníci jednotek Tier 1. Nabízí agresivní, drsný a autentický herní systém, v němž hráči och...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Medal of Honor: Warfighter (PC)

Popis Medal of Honor: Warfighter (PC)

CDkeySHOP píše:

Medal of Honor Warfighter: Balíček SFOD-D Pointman
– Ihned po vstupu na onlinovébojiště získáte výhodu v podobě předsunutého průzkumníka americké jednotky SFOD-D.
Příslušníci SFOD-D jsou proslulí rychlostí a razancí svých zásahů. Předsunutý průzkumníkmusí disponovat všemi těmito vlastnostmi, protože se vystavuje nebezpečí na nejvíce odkryté čelní pozici. Všechna rizika však dokáže snižovat vysokou pohyblivostí, hbitostí a pečlivým sledováním okolí.
Jedná se o rozšíření, pro aktivaci je třeba vlastnit základní hru Medal of Honor Warfighter

GamingShop.cz píše:

Vstupte do řad příslušníků jednotek Tier 1 - elitních bojovníků, jimž se nemůže téměř nikdo rovnat - a zúčastněte se války proti terorismu v různých oblastích po celém světě. Čeká vás mnoho misí založených na skutečných událostech, ať už jde třeba o záchranu rukojmí z pevnosti Abú Sajáfa na filipínském ostrově Basilian nebo o útok na „město pirátů“ Al-Šabáb na somálském pobřeží. Medal of Honor Warfighter je jedinou hrou, která vám dovolí zúčastnit se těchto událostí a na vlastní kůži si prožít, co všechno se tam mohlo udát.Medal of Honor Warfighter jde i za hranice bojiště a odhaluje srdceryvné příběhy vyprávěné z pohledu rodin zdejších vojáků. Příběh hry Medal of Honor Warfighter, který sepsali samotní členové těchto speciálních jednotek, představuje velice osobní zpověď a ukazuje oběti, které musí přinášet nejen vojáci, ale i jejich rodiny.

MADER computer píše:

Výrobce: EA Games; Třída produktu: Hry - FPP, FPS, TPP, RPG, akční; Hardwarová platforma: PC počítač; Typ hry: FPS (first-person shooter); Jazyková lokalizace: anglická; Typ nosiče: DVD disk

Parametry Medal of Honor: Warfighter (PC)

Multiplayer Ano
Druh Akční
Výrobce Electronic Arts

Podobné produkty

Podobné fráze: