Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Péče o zuby  >  Protefix fixační podložka dolní zuby

Protefix fixační podložka dolní zuby

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Použití Fixační podložky se používají pouze pro úplnou zubní protézu. Používají se pouze na zdravou sliznici. V případě potřeby se upraví tvar a velikost podložky nůžkami podle tvaru dolní zubní protézy. Podložka se ponoří na 10 sekund do teplé vody a nechá se okapat. Přiloží se libovolnou stranou na mokrou protézu. Zadní 2 mm dolní zubní protézy musí zůstat nezakryté. Podložka se přitiskne prsty...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Protefix fixační podložka dolní zuby

Popis Protefix fixační podložka dolní zuby

Prozdravi.cz píše:

Fixační podložky se spolehlivým fixačním účinkem určené pro fixaci dolní zubní protézy. Působí na mokré protéze. Jsou vhodné k vypodložení zejména pro problematické a dočasné zubní protézy. Zabraňují bolestivým otlakům a zánětům.

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Tato jemná, vláknitá tkanina s výbornou snášenlivostí na patře se používá hlavně v průběhu přechodného období, kdy uživatel nosí dočasnou zubní náhradu.
Obsahuje alginát sodný, který také krátce po navlhčení zvyšuje fixační účinek. Pro některé nositele zubních náhrad, kteří mají vážnější obtíže s přilnavostí – pokud nic jiného nedrží – jsou fixační podložky Protefix® posledním možným řešením. Řešení pro přechodné období
Používá se pro dočasné zubní náhrady
Vyplňuje dutiny vzniklé díky regresním změnám v čelisti
Je prokázána vysoká účinnost obzvláště ve starším věku při nadměrném úbytku kosti v dolní čelisti
Podložky představují účinnou ochranu proti otlakům a zánětům
Hygienické řešení díky každodenní výměně, jednoduchá aplikace
Důležitá poznámka: Pouze pro celkové zubní náhrady. Není určeno pro částečné zubní náhrady včetně náhrad se zásuvnými spoji nebo pro kónické korunky.
Návod k použití.Pozorně si přečtěte následující!Použití: Fixace pro zubní náhrady. Dávkování a způsob použití: Horní zubní náhrada:
Zkontrolujte velikost: u malých zubních náhrad zastřihněte nůžkami podložku do požadovaného tvaru.
Navlhčete podložku: po dobu 10 sekund namáčejte fixační podložku do vlažné vody a následně ji nechejte okapat.
Aplikace podložky: umístěte jednu stranu podložky na navlhčenou zubní náhradu. Nejzazší 2 mm zubní náhrady musí zůstat nezakryté.
Přitlačte podložku: podložku přitlačujte k zubní náhradě směrem od středu ven, dokud není podložka po celé ploše hladká.
Dolní zubní náhrada:
U malých zubních náhrad zastřihněte podložku do požadovaného tvaru. Navlhčete podložku a umístěte ji do správné pozice jako v případě horní zubní náhrady.
Přitlačte podložku: Pomocí ukazováčku přitlačujte podložku do čelistní dutiny zubních náhrad (směrem od středu ven, dokud není podložka po celé ploše hladká).
Tip: v případě, že se úroveň fixace sníží, vyjměte prosím zubní náhradu a n...

sLéky.cz píše:

Tato jemná, vláknitá tkanina s výbornou snášenlivostí na patře se používá hlavně v průběhu přechodného období, kdy uživatel nosí dočasnou zubní náhradu. Obsahuje alginát sodný, který také krátce po navlhčení zvyšuje fixační účinek. Pro některé nositele zubních náhrad, kteří mají vážnější obtíže s přilnavostí – pokud nic jiného nedrží – jsou fixační podložky Protefix posledním možným řešením.

Pilulka.cz píše:

Protefix Fixační podložky jsou z jemné, vláknité tkaniny s výbornou snášenlivostí na patře. Používáse hlavně v průběhu přechodného období, kdy uživatel nosí dočasnou zubní náhradu.

Eshop Dr.Max píše:

Působí na mokré protéze. Jsou určeny k vypodložení zejména zejména pro problematické a dočasné zubní protézy. Zajišťují bezpečnou fixaci a při postupné redukci dásní. Zabraňují bolestivým otlakům a zánětům. Balení: 30ks

NaZuby.cz - Zubní kartáčky, bělení píše:

Tato fixační podložka je určena především pro přechodné období, při které uživatel nosí dočasnou dolní zubní náhradu. Má výbornou snášenlivost a obsahuje alginát sodný, který také krátce po navlhčení zvyšuje fixační účinek.
Pro některé uživatele zubních náhrad, kteří mají vážné obtíže s přilnavostí, kdy nic jiného nedrží, jsou fixační podložky Protefix® jedním z posledních řešení.
Vlastnosti fixační podložky Protefix

Používá se pro dolní dočasné zubní náhrady.
Vyplňuje dutiny vzniklé díky změnám v tvaru čelisti, například v případě, kdy dochází ve vyšším věku k nadměrnému úbytku kosti v dolní čelisti.
Je účinnou ochranou proti otlakům a zánětům.
Jednoduchá aplikace a hygienické řešení díky každodenní výměně.

Upozornění: podložka je určena pouze pro celkové zubní náhrady, ne pro částečné zubní náhrady včetně náhrad se zásuvnými spoji nebo pro kónické korunky.
Použití fixační podložky Protefix

U malých zubních náhrad můžete podložku zastřihnout nůžkami do požadovaného tvaru. Navlhčete podložku a umístěte ji do správné pozice.
Pomocí ukazováčku přitlačujte podložku do dutiny v zubní náhradě (od středu směrem ven), dokud není podložka při přilnutí zcela hladká.

Patro.cz píše:

; Tato jemná, vláknitá tkanina s výbornou snášenlivostí na patře se používá hlavně v průběhu přechodného období, kdy uživatel nosí dočasnou zubní náhradu. ; Obsahuje alginát sodný, který také krátce po navlhčení zvyšuje fixační účinek. Pro některé

Parametry Protefix fixační podložka dolní zuby

Výrobce Queisser Pharma Gmbh Co.flensburg Co.flensburg
Druh Zubní náhrady

Podobné produkty

Podobné fráze: