Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Péče o zuby  >  Mezizubní kartáčky

Mezizubní kartáčky

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Balení Ideální balení, které obsahuje od každé velikosti něco - 0,4mm 2 ks, 0,5mm 2 ks; a po jednom ks 0,6mm a 0,7mm. Baleno v plastové krabičce, každý kartáček je opatřen ochranným krytem, který je zároveň držátkem jednotlivého kartáčku.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Mezizubní kartáčky

Popis Mezizubní kartáčky

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Ani nejlepší zubní kartáček nemůže zcela vyčistit mezizubní prostory, proto nabízí značka Lacalut mezizubní kartáčky ve 4 velikostech.
Jakou správnou velikost máme použít?
Mezizubní kartáček se musí zavádět do mezizubních prostor bez tlaku. Používají se zpravidla 2 velikosti, protože přední zuby mají často menší mezery než stoličky. O správné velikosti je nejlépe poradit se se zubním lékařem.
4 velikosti: XS, S, M, L dle délky štětin
předchází ukládání nečistot a tvorbě plaku
zachovávají zdravé zuby i dásně
účinně předchází zápachu z úst a onemocnění zubního lůžkaergonomický tvar rukojeti umožňuje bezpečné a jednoduché používání
vhodné od 12 let
Jak používat:
Kartáček opatrně vložte do mezery mezi zuby a pohybujte jím dopředu a dozadu. Po použití pečlivě opláchněte. Jsou-li vaše mezizubní prostory velmi úzké, nepoužívejte násilí, mohlo by dojít k poranění zubů.
Upozornění:
Kartáček je vhodný také pro použití na umělý chrup. Trpíte-li krvácením dásní nebo onemocněním zubů, poraďte se se svým zubním lékařem jaký nástroj k čištění mezizubních prostor používat. Kartáček nepoužívejte pro žádné jiné účely, pouze pro čištění zubů. Ukládejte mimo dosah dětí.

Akční domácnost píše:

Soft Dent mezizubní kartáček zahnutý
Čistí chrup. Prevence před vznikem zubního kazu a paradontózy. Pomáhá udržovat zdravé zuby a dásně.
vysoce kvalitní výrobek za atraktivní cenu
mnohonásobné komfortní použití
speciálně potažený drát k zamezení poškození zubní skloviny
odolný proti zlomení
pružné rukojeti flexi
jemně zabroušené štětinky vhodné i pro citlivé dásně
kompaktní blistrový obal vhodný i jako cestovní balení
Aplikace: Pro odstranění zbytků jídla a plaku z mezizubního prostoru pohybujte vloženým mezizubním kartáčkem tam a zpět. Ohebná část rukojeti mezizubního kartáčku zajistí důkladné vyčištění v místech, kam se běžný zubní kartáček nedostane. Po každém použití opláchněte mezizubní kartáček vodou a před uložením jej osušte. Jakmile dojde k ohnutí štětinek, je potřeba kartáček vyměnit. Maximální doporučená doba pro použití je jeden týden.
Sada obsahuje 6 kusů, velikost M 0,6 mm.
Upozornění: Produkt by neměl být používán dětmi bez dozoru dospělé osoby. Hrozí riziko spolnutí.

Alza.cz píše:

Mezizubní kartáčky extra tenké
Mezizubní kartáčky Miradent I-Prox L 0,4 mm. Extra tenké, 6 ks v balení.Mezizubní kartáčky jsou nepostradatelnou výbavou pro dentální hygienu. Miradent I-Prox L v růžovém provedení s extra tenkým kartáčkem vám umožní dokonalé vyčištění mezizubních prostor. Praktická rukojeť ve tvaru písmene L s úhlem 100 stupňů usnadňuje manipulaci. Extra tenký kartáček o průměru 0,4 mm umožní vyčištění i těch nejužších mezizubních prostor. Součástí je také hygienický kryt na kartáčky. Dopřejte si dokonale čisté a zdravé zuby.Klíčové vlastnostiExtra tenké - průměr 0,4 mmVyčištění těch nejužších mezizubních prostorRukojeť ve tvaru písmene L s úhlem 100° pro snadnou manipulaciBalení obsahuje 6 kusůHygienický kryt, vhodný na cestování

Patro.cz píše:

Mezizubní kartáček I-Prox představuje ideální pomůcku pro čištění mezizubních prostor, můstků, rovnátek a ostatních ortodontických aparátů.; Vlastnosti:

extra tenký kartáček o průměru 0,4 mm,
v růžovém provedení,
praktická rukojeť,
ve tvaru písmene L s

Eshop Dr.Max píše:

GUM mezizubní kartáčky BI-DIRECTION jsou revoluční kartáčky s unikátním držátkem s jednoduchým mechanismem. Pouhým posunutím změní úhel samotného kartáčku ze 180° na 90° stupňů a umožní tím jednodušší a efektivnější odstranění nečistot v mezizubních prostorech. GUM mezizubní kartáčky BI-DIRECTION s lehkým prodlouženým držátkem, s kvalitním high tech drátem z manganové slitiny a nylonovými vlákny je dokonalá kombinace pro mezizubní hygienu. Vyvinuto ve spolupráci se stomatologickou univerzitou Tokio. Parametry: Průměr drátku 0,43mm Průchodnost mezizubím 0,9mm Cylindrický zástřih Ultra jemná vlákna ISO 2 Balení obsahuje 6 kusů.

Parametry Mezizubní kartáčky

Výrobce Doft Ab

Podobné produkty

Podobné fráze: