Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Péče o zuby  >  Curaprox mezizubní

Curaprox mezizubní

Načítám galerii...
Předchozí
Další
nosič na mezizubní kartáčky www.jps.cz

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Curaprox mezizubní

Popis Curaprox mezizubní

Alza.cz píše:

Držák mezizubních kartáčků
 Sada 3 plastových držáků Curaprox je kompatibilní se všemi CPS mezizubními kartáčky Curaprox.Sada 3 plastových držáků Curaprox je kompatibilní se všemi CPS mezizubními kartáčky Curaprox. Držáky jsou vyrobené z kvalitního a odolného plastu. Součástí sady je i praktická ochranná krytka, díky které si kartáček s držákem můžete vzít kamkoli s sebou. Kartáček se do držáku zacvakne jednoduchým zaklikávacím způsobem. Klíčové vlastnostiKompatibilní se všemi mezizubními CPS Curaprox kartáčkyPraktická ochranná krytkaZ kvalitního plastuRovné držákyJednoduchý zaklikávací systém

Eshop Dr.Max píše:

Mezizubní kartáčky Curaprox CPS "prime" jsou účinnější a snazší k použití než dentální nit nebo běžné spirální kartáčky. S extra jemným, ale tuhým středem se tato nová generace mezizubních kartáčků hodí téměř do všech mezizubních prostorů. Tenký průřez speciálního chirurgického drátku Cural bez obsahu niklu a polyesterová vlákna umožňují atraumatickou průchodnost do míst, kde se dříve dala použít jen niť. Dlouhé jemné štětinky se optimálně přizpůsobí anatomii mezizubního prostoru a čistí šetrněji a účinněji. Optimální pro mládež a lidi s úzkými mezizubními prostory. Barva: tyrkysově modrý Ideální pro prostory o průměru: 0,6 - 2,2 mm Balení: 5ks CPS06 Prime + držák UHS 451 Zdroj: www.curaden.ch

Lekaron.cz píše:

MEZIZUBNÍ KARTÁČKY CURAPROX CPS 06 PRIME
Nejjemnější mezizubní kartáčky na trhu pro snadné, účinné a šetrné čištění mezizubních prostor. Tímto kvalitním kartáčkem mezizubní prostory vyčistíte už jen jedním pohybem tam a zpět.
Balení: 5 kusů mezizubních kartáčků o šířce drátku 0,6 mm, šířka drátku + vlákna: 2,2 mm.

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Usazené zbytky jídla a tím zvýšená koncentrace bakterií působí nepříznivě nejen na zdraví vašich zubů a dásní, ale i na váš svěží dech. Tímto mezizubním kartáčkem odstraníte důkladně všechny nečistoty z těžko dostupných mezizubních prostor.

Mezizubní kartáček má vysokou účinnost, neboť při používání tohoto kartáčku se zvyšuje cirkulace krve a v důsledku masážního účinku dochází k prevenci chorob.
Je ideální pro čištění interdentálních mezer o velikosti 0,6 - 2,2mm. Tyto ultra-jemné nicméně silné mezizubní kartáčky se vejdou do (skoro) všech mezizubních prostorů. Tento kartáček je účinnější a snazší k použití než dentální nit. S extra jemným, ale tuhým středem se tato nová generace mezizubních kartáčků hodí téměř do všech mezizubních prostorů.
Vlastnosti:
extra jemná vlákna,
úzký patentovaný drátek,
vysoká odolnost,
0,6 - 2,2 mm,
perfektní čištění jediným pohybem.

Jak používat:
Kartáček opatrně vložte do mezery mezi zuby a pohybujte jím dopředu a dozadu. Po použití pečlivě opláchněte. Jsou-li vaše mezizubní prostory velmi úzké, nepoužívejte násilí, mohlo by dojít k poranění zubů.
Upozornění:
Kartáček je vhodný také pro použití na umělý chrup. Trpíte-li krvácením dásní nebo onemocněním zubů, poraďte se se svým zubním lékařem jaký nástroj k čištění mezizubních prostor používat. Kartáček nepoužívejte pro žádné jiné účely, pouze pro čištění zubů. Ukládejte mimo dosah dětí.

NaZuby.cz - Zubní kartáčky, bělení píše:

Mezizubní kartáčky Curaprox Perio Plus 405 jsou určeny především pro osoby s mezizubními prostory o velikosti 1,5 - 5,0 mm. Vzhledem k velikosti jsou vhodné pro větší mezizubní prostory.
Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže proniknout do těžko dostupných mezizubních míst, kde se často hromadí plak a vznikají zubní kazy.
Zubní lékaři a odborníci na ústní hygienu proto doporučují používat navíc každý den pomůcky pro čištění mezizubních prostor, jako jsou mezizubní kartáčky, zubní nitě či dentální párátka.
Vlastnosti mezizubních kartáčků Curaprox Perio Plus 405:

čístí prostory o velikosti 1,3 - 5,0 mm
ideální pro ortodontické přístroje, můstky, korunky a pro starší uživatele se sníženou zručností
efektivní při odstraňování tvrdého, usazeného plaku
odolné a trvanlivé díky silnějšímu drátěnému jádru

Použití:
Mezizubní kartáčky Curaprox CPS zavádějte do mezizubí jemným tlakem. Čištění provádějte jemným pohybem vpřed a vzad.

MALL.CZ píše:

Profesionální držák mezizubních kartáčků Curaprox UHS 411 z eloxovaného hliníku v růžové barvě, který je určen pro bezpečné a praktické čištění mezizubních prostor, speciálně vhodný pro postranní úsek zubů.

Parametry Curaprox mezizubní

Výrobce Breitschmid
Druh Mezizubní kartáčky

Podobné produkty

Podobné fráze: