Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Péče o zuby  >  Corega na protézy

Corega na protézy

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Čistící tablety COREGA TABS BIO FORMEL jsou určeny pro čištění celkových zubních náhrad a jednoduchých částečných snímatelných náhrad. Jejich vysoká účinnost je zajištěna pomocí aktivního kyslíku a proteolytických enzymů. COREGA TABS BIO FORMEL: * pomocí hydrodynamického účinku odstraní zbytky potravy i z těch nejužších spár * ničí škodlivé bakterie a plísně způsobující záněty sliznice úst * pomo...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Corega na protézy

Popis Corega na protézy

Pilulka.cz píše:

Čistící tablety jsou určeny pro čištění celkových zubních náhrad a jednoduchých částečných snímatelných náhrad. Jejich vysoká účinnost je zajištěna pomocí aktivního kyslíku a proteolytických enzymů.

Ageo.cz píše:

Čistící tablety na zubní náhrady.
Návod k použití:
1 Vložte tabletu Corega do takového množství teplé (ne horké) vody, které bude stačit na ponoření celkové nebo částečné zubní náhrady nebo snímatelného můstku.
2 Zubní náhradu vložte do připraveného roztoku a ponechejte ji v lázni po dobu 15 minut. Je možné v ní nechat náhradu i přes noc.
3 Pro dosažení maximálního efektu náhradu ještě vyčistěte speciální čisticí pastou bez brusných částic. Zbylý roztok ihned po použití vylijte.
4 Náhradu dobře opláchněte pod tekoucí vodou.

Struktura:
Sodium bicarbonate, Citric acid, Potassium caroate (Potassium monopersulfate), Sodium carbonate, Sodium carbonate peroxide, TEAD, Sodium benzoate, PEG-180, Sodium lauryl sulfoacetate, Subtilisin, PVP/VA copolymer, Aroma, CI 42090, CI 73015
Vlastnosti:
Antibakteriální, Ničí 99,9% bakterií způsobujících zápach, Odstraňují plak a odolné skvrny, Jezte, mluvte a smějte se s jistotou!

Výška: 161, Šířka: 101, Hloubka:33

Hrubá hmotnost: 111

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Čistící tablety mají dezinfekční účinek a zcela odstraňují zbarvení umělé zubní náhrady, zubní plak je chemicky narušen a odstraněn. Bylo prokázáno, že tablety Corega Tabs nemají na materiál protézy žádný negativní vliv, stejně jako voda.
Výhody použití: Čistící tablety mají dezinfekční účinek a zcela odstraňují zbarvení umělé zubní náhrady, zubní plak je chemicky narušen a odstraněn. Bylo prokázáno, že tablety Corega Tabs nemají na materiál protézy žádný negativní vliv, stejně jako voda.
Složení:
Dihydrogenuhličitan sodný, kyselina citronová – šumící efekt
Mátový olej – svěží příchuť
Bělící složky
TAED (tetraacetylethylendiamin) – antimikrobiální účinek, včetně Candida albicans
Pyrofosfát sodný – proti zubnímu kameni
Proteolytické enzymy – ničí strukturu zubního plaku

NaZuby.cz - Zubní kartáčky, bělení píše:

Čisticí tablety Corega jsou určeny k čištění celkových zubních náhrad a částečných, snímatelných náhrad. Vysokou účinnost zajišťuje aktivní kyslík a proteolytické enzymy.
Výhody tablet Corega Tabs Bio Formula:

Pomocí hydrodynamického účinku odstraní zbytky jídla i z těch nejužších spár
Ničí škodlivé bakterie a plísně způsobující záněty sliznice úst
Enzymy odstraňují skvrny a zabarvení zubní náhrady
Osvěžují dech
Šetrné k materiálům zubních náhrad

Pokud hledáte další produkty pro péči o zubní protézy, pak si prohlédněte i zbytek naší nabídky.
Použití:
Tablety Corega Bio Formula při pravidelném používání dvakrát denně rozpouštějí a odstraňují nečistoty, skvrny a usazeniny z pryskyřičného povrchu zubních náhrad. Působí antibakteriálně, a pomáhá tak předcházet vzniku zánětu sliznice dutiny ústní. Zubní náhrada by měla být čištěna pravidelně dvakrát denně, nejlépe ráno a večer.
Způsob použití:
Tabletu vhoďte do sklenice s teplou vodou. Ihned poté vložte náhradu tak, aby byla celá ponořena. Čištění probíhá 10 - 15 minut, ale náhradu je možno ponechat v čisticím roztoku po celou noc. Před nasazením do úst náhradu opláchněte proudem čisté vody.
Upozornění:
Používejte pouze na čištění zubních náhrad mimo ústní dutinu. Čisticí roztok se nesmí používat jako ústní voda a není určen k pití. Tablety nepolykat. Ukládat mimo dosah dětí. Skladovat na chladném a suchém místě.

Eshop Dr.Max píše:

Ničí 99,9% bakterií způsobujících zápach. Působí během 3 minut Pomáhají odstraňovat skvrny a plak. Použití: Vložte tabletu COREGA® do takového množství poměrně teplé, ale ne vařící vody, která bude stačit na ponoření celkové zubní náhrady. Roztok nechte působit minimálně 10 – 15 minut. Je možné nechat v něm náhradu i přes noc. Pro dosažení maximálního efektu náhradu roztokem ještě vyčistěte. Zbylý roztok ihned po použití vylijte. Náhradu dobře opláchněte pod tekoucí vodou. Balení: 30 tablet

Drogerie-Vaňura.cz píše:

Čisticí tablety Corega jsou určeny k čištění celkových zubních náhrad a částečných, snímatelných náhrad. Vysokou účinnost zajišťuje aktivní kyslík a proteolytické enzymy. Výhody tablet Corega Tabs Bio Formula: Pomocí hydrodynamického účinku odstraní zbytky jídla i z těch nejužších spár Ničí škodlivé bakterie a plísně způsobující záněty sliznice úst Enzymy odstraňují skvrny a zabarvení zubní náhrady Osvěžují dech Šetrné k materiálům zubních náhrad Použ

Parametry Corega na protézy

Výrobce Glaxo Smithkline

Podobné produkty

Podobné fráze: