Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Hodinky  >  Pánské hodinky  >  Pánské sportovní hodinky  >  Casio GW M5610-1

Casio GW M5610-1

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 190 Kč
Porovnat 6 obchodů
Módní pánské digitální hodinky CASIO model CASIO GW M5610-1 jsou vyrobeny z pevného plastu černé barvy. Hodinky disponují vodotěsností 200M, pohon je řízen solárním napájením, ciferník chrání minerální antireflexní sklo - odolné při nárazu. Ze speciálních funkcí nabízí dvojitou datumovku, multifunkční displej, podsvícení, stopky s opakováním (Yacht Timer), světové časy a multifunkční budík. Tyto ...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 3 990 Kč
Do 10 dnů
Do obchodu

Všechny nabídky pro Casio GW M5610-1

Popis Casio GW M5610-1

CentrumHodinek.cz píše:

Pánské digitální hodinky Casio GW-M5610-1ER jsou napájeny kromě standardního způsobu z baterie, také prostřednictvím solárních fotočlánků, které umožňují průběžné dobíjení baterie. Máte tak téměř stále plně nabitou baterii. Disponují také funkcí radio controlled, která umožní automatické nastavení času podle atomových hodin s vysokou přesností a minimální odchylkou pouhé +- jedné sekundy za sto tisíc let. Majitelé tohoto modelu hodinek tak mohou nastavit přesný čas na všech přístrojích, které máte doma. Nabízejí také funkci stopky s přesností měření na setiny sekundy, maximální doba měření je 24 hodin.

Helveti.cz píše:

Nejprodávanější hodinky Casio v ČR! Solární hodinky Casio G-Shock GW M5610-1 jsou pánské sportovní hodinky, které svým majitelům nabízí velké množství funkcí společně s moderním designem hodinek.
Casio G-Shock GW M5610-1 mají digitální ciferník, který zobrazuje datum, den v týdnu, stopky, budík a spoustu dalších funkcí. Pouzdro hodinek, včetně řemínku, je pryžové. Ciferník chrání minerální sklíčko. Tento model má solární pohon a je rádiově řízen. Díky průměru pouzdra 43 mm se řadí mezi rozměrově větší hodinky. Vodotěsnost tohoto modelu je 200M, s hodinkami tedy můžete bez problémů plavat, či se dokonce potápět.
Modelová řada Casio G-Shock nabízí vhodné hodinky pro každého, kdo hledá kombinaci odolných, sportovních hodinek vatraktivním provedení, spojenými s bohatou nabídkou funkcí. Veškeré modely z této celosvětově populární řady jsou odolnější vůči otřesům a nárazům, než běžné hodinky. Prokazují navíc také zvýšenou odolnost vůči magnetickému poli.

Hodinky.cz píše:

Sportovní digitální hodinky Casio G-SHOCK, které jsou vybavené stopkami, budíkem, timerem a světlem. Hodinky jsou nárazuvzdorné a můžete se s nimy potápět bez kyslíkového přístroje. Osvětlení hodinek je modrozelené.

Parametry Casio GW M5610-1

Výrobce Casio
Materiál pouzdra Plast
Stopky Ano
Vodotěsné Ano
Sklo Minerální
Luminiscence Ano
Typ Kombinované
Tvar Kulaté
Materiál řemínku Plast

Podobné produkty

Podobné fráze: