Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Paměťové karty  >  Samsung Micro SDXC EVO+ 64GB Class 10 UHS-I

Samsung Micro SDXC EVO+ 64GB Class 10 UHS-I

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Samsung Micro SDXC EVO MicroSDXC paměťové karty společnosti Samsung jsou určeny pro bezproblémový záznam 1080p Full HD videa, RAW a JPEG fotografií, hudby apod. S rychlým vývojem v oblasti chytrých telefonů a tabletů rostou také nároky uživatelů na výkon při práci s audio a video obsahem, rychlost přístupu k menším souborům a vyšší výkon aplikací. Proto přichází Samsung s novou řadou karet micro...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Samsung Micro SDXC EVO+ 64GB Class 10 UHS-I

Popis Samsung Micro SDXC EVO+ 64GB Class 10 UHS-I

KIMGROUP.cz píše:

Samsung microSDXC 64GB UHS-I U3 + adaptér MB-MC64GA/EU Vsaďte vše, co máte, na microSDXC paměťovou kartu EVO Plus s kapacitou 64 gigabytů a neprohloupíte. Tato karta od společnosti Samsung, kterou využijete v mnoha různých zařízeních, nabízí bleskový zápis i čtení, takže se perfektně hodí nejen pro ukládání všech vašich fotografií, hudby a aplikací, ale i pro videa ve Ultra HD 4K rozlišení. Potěší vás také výjimečnou odolností a rozšířenou kompatibilitou.

Nejceny.cz píše:

Paměťová karta MicroSD Samsung představuje více paměti pro Vaše mobilní zařízení. Vysoká rychlost čtení a zápisu MicroSD karta EVO Plus od společnosti Samsung s navýšenou úložnou kapacitou funguje na více zařízeních, takže se můžete soustředit na život a ne na technologie. Tato karta kompatibilní s technologiemi UHS-I Speed Class 1 (U1) a Class 10 je ideální pro pořizování fotografií i záznam a přehrávání videa v rozlišení Full HD. Díky zrychlenému čtení a zápisu až 80 MB/s, respektive 20 MB/s, se aplikace a videa načítají rychleji, stejně jako je rychlejší přenos souborů. Dokonalý partner Využívejte nejnovější smatphony, tablety a fotoaparáty na maximum. Paměťová karta velmi dobře funguje dokonce i v těch nejmodernějších zařízeních, a tak spolehlivě chrání vzpomínky na váš život. Úžasná kapacita Uložte si přes 5740 fotografií, 8 hodiny a 10 minut Full HD videa, nebo 15 330 písní. Stáhněte si více mediálních souborů a aplikací na váš smartphone nebo tablet. Vždycky víte, že máte spoustu místa. Vody se nebojí! Paměťové karty Samsung jsou schopné přežít až 24 hodin v mořské vodě.. Odolné teplotě Tyto paměťové karty vydrží teploty od -25° až do 85° C. Odolné rentgenovému záření Chrání všechna vaše data před poškozením letištními rentgeny. Odolné magnetickému poli Paměťové karty Samsung odolají dokonce magnetickému poli o síle až 15 000 gaussů - což odpovídá poli, které vzniká při magnetické rezonanci. Specifikace MicroSD karty Samsung Evo Plus Základní informace: Kapacita: 64 GB Vhodné pro: mobilní telefon, smartphone, tablet atd. Rozhraní: UHS-I, kompatibilní s rozhraním HS Rychlost: Rychlostní třída: U1 (Class 10) Čtení: až 80 MB/s přes UHS-1 rozhraní Zápis: až 20 MB/s přes UHS-1 rozhraní Prostředí: Provozní teplota: -25 ℃ až 85 ℃ Odolnost: 10 000 připojovacích cyklů Voděodolnost: až 24 hodin v mořské vodě Obsah balení: MicroSDXC Samsung EVO Plus 64GB SD adaptér...

Obchodní dům - ITAGE, spol. s r.o. píše:

Vysoká rychlost čtení a zápisu MicroSD karta EVO Plus od společnosti Samsung přináší úložnou kapacitu a funguje v různých zařízeních, takže se můžete soustředit na svůj život, nikoli na technologii. Tato karta kompatibilní s technologiemi UHS-I Speed Class 1 (U1) a Class 10 je ideální pro snímání fotografií i záznam a přehrávání videa v rozlišení Full HD. A díky rychlosti čtení a zápisu až 80 MB/s, respektive 20 MB/s, se aplikace a videa načítají rychleji, stejně jako je rychlejší přenos souborů.

Patro.cz píše:

MicroSD karta EVO Plus od společnosti Samsung přináší úložnou kapacitu a funguje v různých zařízeních, takže se můžete soustředit na svůj život, nikoli na technologii. Tato karta kompatibilní s technologiemi UHS-I Speed Class 1 (U1) a Class 10 je ideální

Alza.cz píše:

Paměťová karta - čtení až 100 MB/s, zápis až 60 MB/s, Grade 3, pro mobilní telefon/ tablet/ foto
 Skvělá rychlost, spolehlivost a odolnost - to jsou přednosti paměťová karty PRO typu Micro SDXC, která je určena zejména do mobilních telefonů a tabletů pro ukládání fotek, videí, hudby či aplikací. Karta je dodávána včetně redukce pro klasický SD slot, takže ji snadno použijete i v jiných zařízeních podporující tento typ karet. Obsah poté můžete přenést mezi mobilními telefony nebo sdílet s přáteli, rodinou či kolegy. Zvládne to rychlostí blesku. Její rychlost ukládání dat totiž díky rozhraní UHS-I dosahuje 90 MB/s a čtení a přenos dat pak provede rychlostí až 95 MB/s,tedy například 660 fotografií o velikosti 8 MB za minutu. Skvělá rychlost, spolehlivost a odolnostTo jsou...

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Samsung micro SDXC 64GB EVO Plus + SD adaptér od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. ATC-2055180393 - Technické parametry * Samsung micro SDXC 64GB EVO Plus + SD adaptér * Kapacita: 64 GB * Čtecí rychlost: až 100MB/s Zapisovací rychlost: až 60MB/s * Speed Class: Úroveň 3, třída 10...

SOFTCOM.cz píše:

Samsung EVO PLUS micro SDXC 64GB UHS-3 class 10 + adaptér
Samsung micro SDXC 64GB EVO Plus + SD adaptér
Kapacita: 64 GB
Čtecí rychlost: až 100MB/s Zapisovací rychlost: až 60MB/s
Speed Class: Úroveň 3, třída 10

Kokiskashop píše:

Paměťová karta Samsung micro SDXC EVO Plus 64GB + SD adaptér z kategorie Elektronika | TV, video, audio | Audio | Záznamová média koupíte na Kokiskashop.cz za 802 Kč.
Paměťová karta Samsung micro SDXC EVO Plus 64GB + SD adaptér Získejte více místa a vyšší rychlost s paměťovou kartou Samsung micro SDXC EVO Plus 64GB. Dopřejte svým zařízením nejvyšší kapacitu a nejvyšší rychlost čtení i zapisování dat v porovnání s paměťovými kartami ve stejné třídě. EVO Plus je ideální pro 4K video v UHD rozlišení. Díky svému výkonu a spolehlivosti je dokonale stvořená, aby vám pomohla zachovat všechny vaše vzpomínky. Paměťovou kartu EVO Plus využijete v zařízeních podporujících SD i microSD karty. Umožňuje dokonce i záznam 4K UHD videa. Součástí balení je SD adaptér kompatibilní s téměř všemi přístroji od libovolných výrobců. I při jeho využití si samozřejmě zachováte výjimečný výkon karet EVO Plus. Parametry: Kapacita: 64 GB Čtecí rychlost: až 100 MB/s Zapisovací rychlost: až 60 MB/s Speed Class: úroveň 3, třída 10 Technické informace:Typ paměťové karty: micro SD/SDHC s adaptérem Velikost [GB]: 64 GB Čtení (MB/s) : 100 Zápis (MB/s): 60

eObchod24.cz píše:

Získejte více místa a vyšší rychlost s paměťovou kartou Samsung micro SDXC EVO Plus 64GB. Dopřejte svým zařízením nejvyšší kapacitu a nejvyšší rychlost čtení i zapisování dat v porovnání s paměťovými kartami ve stejné třídě. EVO Plus je ideální pro 4...

iStage.cz píše:

Samsung SDXC 64GB UHS-I U3 - ultra rychlá pamětová karta doporučená pro 4K video
EVO Plus
Získejte více místa a vyšší rychlost. Dopřejte svým zařízením nejvyšší rychlost čtení i zapisování dat v porovnání s paměťovými kartami ve stejné třídě. EVO Plus je ideální pro 4K video v UHD rozlišení. Díky svému výkonu a spolehlivosti je dokonale stvořená, aby vám pomohla zachovat všechny vaše vzpomínky.
Rozšíření kompatibilita
Paměťovou kartu EVO Plus využijete v zařízeních podporujících SD i microSD karty. Umožňuje dokonce i záznam 4K UHD videa. Součástí balení je SD adaptér kompatibilní s téměř všemi přístroji od libovolných výrobců. I při jeho využití si samozřejmě zachováte výjimečný výkon karet EVO Plus.
Kapacita
Objem paměti 64 GB vám vystačí na 3,5 hodiny 4K UHD videa, 7,5 Full HD videa nebo 13 800 fotografií. Budete tak mít absolutní svobodu vychutnat si radost ze života – a zároveň si na všechny zážitky zachovat vzpomínky.
Čtyřnásobná ochrana
Uchovejte své vzpomínky v bezpečí. EVO Plus se může pochlubit 4stupňovou ochranou. To znamená, že dokáže přežít až 72 hodin v mořské vodě, vydržet i v extrémních teplotách, ochránit všechna vaše data před poškozením letištními rentgeny nebo působením magnetického pole srovnatelného s magnetickou rezonancí.
Vlastnosti:
Kapacita: 64 GB
Čtecí rychlost: až 100MB/s Zapisovací rychlost: až 60MB/s
Rychlostní třída: úroveň 3, třída 10
Použití: mobilní telefony, smartphony, tablety atd.
Rozhraní: UHS*I
Rozměry (š x v x h): 15 x 11 x 1 (mm)
Hmotnost: 0,5 g

Electro World s.r.o. píše:

Dopřejte svým zařízením vyšší kapacitu 64 GB a nejvyšší rychlost čtení i zapisování dat ve srovnání s paměťovými kartami ve stejné třídě. Paměťová karta micro SDXC Samsung MB-MC64GA EVO Plus je ideální pro 4K video v UHD rozlišení. Díky svému výkonu a spolehlivosti je dokonale stvořená, aby vám pomohla udržet všechny vaše vzpomínky.

F-mobil.cz píše:

Paměťová karta Micro SDHC značky Samsung s adaptérem, velikosti 64GB a rychlostní třídou Class 10, která vám zaručí velmi vysoké přenosové rychlosti.
Rychlost paměťové karty až 80MB/s. Uplatnění této karty najdete především u moderních zařízení jako je mobilní telefon, digitální fotoaparát a kamerách s vysokým rozlišením.
Paměťové karty se rozdělují do rychlostních tříd Class 2 ( minimální rychlost 2MB/s ), Class 4 ( minimální rychlost 4MB/s ), Class 6 ( minimální rychlost 6MB/s ), Class 10 ( minimální rychlost 10MB/s ).
Znalost rychlostní třídy je velmi důležitá, pro správnou volbu při využití paměťové karty.
Značka Samsung nabízí paměťové karty s adaptérem a s rychlostí 80MB/s v několika velikostech, tento model disponuje solidní kapacitou 64GB, rychlostní třídou Class 10 ( rychlost je 80MB/s ).
Velikost paměťové karty je měnší než poštovní známka 15 mm x 11 mm x 1 mm.

KASA.cz píše:

Ta správná karta
Získejte více místa v kombinaci s vyšší rychlostí. Rozšiřte kapacitu vašich zařízení s nejvyšší rychlostí čtení dat ve srovnání s paměťovými kartami ve stejné třídě. EVO je ideální pro 4K videa v UHD rozlišení. Se svým výkonem a spolehlivostí je stvořena k tomu, aby uchovala všechny vaše vzpomínky.

Kapacita pro všechny zážitky
Odteď se už nikdy nebudete muset obávat o nedostatek místa. Obrovská kapacita paměťové karty je dostatečná pro hodiny přehrávání 4K UHD videa, hodiny Full HD videa nebo tisíce fotografií.* Nyní vám už nic nebude stát v cestě, abyste si vše, co vám život nabízí, uložili v té nejvyšší kvalitě.
*Uvedené informace vycházejí z interního testování s hostitelským zařízením Samsung Galaxy S7 za předpokladu, že průměrná skutečná využitelná kapacita je 93,1% uvedené kapacity. Skutečná využitelná kapacita může být nižší než je uvedena.
Lepší kompatibilita
Karta je kompatibilní se širokou škálou zařízení bez ohledu na to zda jsou vybaveny SD nebo micro SD vstupem. Můžete s ní zaznamenat i vysoce detailní 4K UHD videa. Karta je vybavena SD adaptérem, který lze použít pro téměř všechna zařízení od různých značek. A přitom budete mít jistotu, že výjimečná rychlost spolu s vysokým výkonem karty zůstane zachována.
4 stupňová ochrana
Všechny vaše zážitky jsou nenahraditelné a nyní se stanou skutečně nezapomenutelnými. Paměťovou kartu EVO Plus jsme vybavili 4-stupňovou ochranou, která jí umožňuje setrvat až 72 hodin v mořské vodě, v extrémních teplotách a zároveň si poradí i s rentgenovým zářením na letisku nebo se zářením magnetického pole do síly MRI záření.
Technická specifikace:
Kapacita: 64 GB
Rychlost čtení: 100 MB/s přes UHS-1 rozhraní
Rychlost zápisu: 60 MB/s přes UHS-1 rozhraní
Rozhraní: UHS-I, kompatibilní s rozhraním HS
Rychlostní třída: úroveň 3, třída 10
Použití: mobilní telefon, inteligentní telefon, tablet atd.
Rozmě...

DATART.cz píše:

paměťová MicroSD • Class 10 • kapacita 64 GB • rychlost čtení až 48 MB/s • zápis nejméně 10 MB/s • rozhraní UHS-I • zvýšená odolnost proti vodě, rentgenovému záření a magnetismu • v balení adaptér na velikost SD Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Parametry Samsung Micro SDXC EVO+ 64GB Class 10 UHS-I

Výrobce Samsung
Rychlost (třída) Třída (class) určuje rychlost čtení/zápisu. Čím vyšší číslo, tím rychlejší karta. Přístroje nahrávající video ve FullHD obvykle vyžadují použití vyšší třídy. Class 10
Velikost Před výběrem karty si nejprve zkontrolujte maximální podporovanou kapacitu ve vašem přístroji. 64GB

Podobné produkty

Podobné fráze:

Samsung Micro SDXC EVO+ 64GB Class 10 UHS-I •  micro sdxc class 10 64gb   •  samsung evo microsdxc 64gb uhs i   •  bazar samsung sdxc class 10 64gb evo   •  samsung micro sdxc 64gb class 10 pro   •  samsung micro sdxc 64gb pro plus class 10   •  micro sdxc 64gb samsung class 10 pro   •  micro sdxc 64gb samsung class 10 pre   •  samsung micro sdxc 64gb pre plus class 10   •  samsung micro sdxc 64gb class 10 pre   •  samsung micro sdxc 64gb evo plus   •  samsung micro sdxc 64gb evo   •  samsung micro sdxc evo plus 64gb   •  samsung micro sdxc 128gb evo class 10   •  samsung micro sdxc 32gb class 10 evo   •  samsung micro sdxc 128gb class 10 evo plus   •  samsung micro sdxc 32 gb evo class 10   •  kingston 64gb micro sdxc uhs i u1 45r 10w   •  intenso micro sd 64gb sdxc card class 10   •  kingston sdxc ultimate 64gb uhs i class 10   •  kingston sdxc 64gb uhs i u3 class 10   •  sandisk sdxc ultra 64gb uhs i class 10   •  kingston sdxc 64gb class 10 uhs i u3   •  adata premier sdxc 64gb uhs i class 10   •  adata sdxc 64gb uhs i premier class 10   •  sdxc 64gb class 10 40mbs uhs i sandisk   •  kingston 64gb sdxc ultimate uhs i class 10   •  a data sdxc premier 64gb uhs i class 10   •  kingston sdxc ultimate 64gb class 10 uhs i   •  kingston 64gb sdxc uhs i u3 class 10   •  sandisk sdxc extreme 64gb uhs i class 10   •