Kde jsem: Katalog > Paměťová karta Pretec 32 GB Micro SDHC CLASS10 10MB/s s adaptérem

Paměťová karta Pretec 32 GB Micro SDHC CLASS10 10MB/s s adaptérem

Obrázek není k dispozici
Koupit za 715 Kč
Dostupnost: Skladem
715 Kč
Paměťová karta Micro SDHC značky PRETEC s adaptérem, velikosti 32GB a rychlostní třídou Class 10, která vám zaručí velmi vysoké přenosové rychlosti. Rychlost paměťové karty je 10MB/s. Uplatnění této karty najdete především u moderních zařízení jako je mobilní telefon, digitální fotoaparát a kamerách s vysokým rozlišením. Paměťové karty se rozdělují do rychlostních tříd Class 2 ( minimální rychlos...

Doporučujeme

Popis Paměťová karta Pretec 32 GB Micro SDHC CLASS10 10MB/s s adaptérem

Paměťová karta Micro SDHC značky PRETEC s adaptérem, velikosti 32GB a rychlostní třídou Class 10, která vám zaručí velmi vysoké přenosové rychlosti.
Rychlost paměťové karty je 10MB/s. Uplatnění této karty najdete především u moderních zařízení jako je mobilní telefon, digitální fotoaparát a kamerách s vysokým rozlišením.
Paměťové karty se rozdělují do rychlostních tříd Class 2 ( minimální rychlost 2MB/s ), Class 4 ( minimální rychlost 4MB/s ), Class 6 ( minimální rychlost 6MB/s ), Class 10 ( minimální rychlost 10MB/s ).
Znalost rychlostní třídy je velmi důležitá, pro správnou volbu při využití paměťové karty.
Značka PRETEC nabízí paměťové karty s adaptérem G2 read s rychlostí 45MB/s v několika velikostech, tento model disponuje solidní kapacitou 32GB, rychlostní třídou Class 10 ( rychlost je 10MB/s ).
Velikost paměťové karty je měnší než poštovní známka 15 mm x 11 mm x 1 mm.

Podobné fráze: