Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Ovulační testy

Ovulační testy

Nalezeno:    11 produktů

Cemio Gravitest 3 v 1

Těhotenský test pro maximálně včasnou detekci těhotenství. <b>3 testy v jednom balení pro trojnásobnou jistotu</b>. Výsledek do 1 minuty.

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

IVT Ovulační test LH

Test KIWU WUKI je rychlý ovulační test, který zjišťuje, zda-li se v moči nevyskytuje zvýšená hladina luteinizačního hormonu, který se v moči objevuje krátce před ovulací. Tento test spolehlivě odhalí, že se blíží ovulace, tedy plodné dny. Tim můžete zvýšit šanci na početí. Nepoužívejte test, používáte-li současně nějaké léky, zejména hormonální, které by mohly ovlivnit výsledek. Telefonické objednávky na tel .: 777 092 094 Všechny zásilky jsou posílány v diskrétním neutrálním balení....

Více informací
od 18 Kč
Koupit nejlevněji

Poggio Fiorito Ovulační tester DONNA pro opakované používání

Ovulační tester Donna FertilControl Light na bázi mikroskopu s přesností až 98 % je určen k opakovanému používání a ke každodennímu zjišťování ovulace ze slin.

Více informací
od 549 Kč
Koupit nejlevněji

MiraTes ovulační test

Ovulační test měří koncentraci LH v moči a tím vám rychle, jednoduše a spolehlivě umožní stanovit vaše plodné dny. Průměrně jedna z pěti žen má problémy s otěhotněním.

Více informací
od 329 Kč
Koupit nejlevněji

Zer Hitech Pepino Těhotenský test Dipstrip 1 ks

<div class="static detail item_description item_description_g" style="text-align: justify;"> <p><strong>Těhotenský test Dipstrip</strong> je vysoce citlivý test pro včasné zjištění těhotenství. Určen pro sebetestování. Lze provádět již 2 dny od početí. Jednou z hlavních výhod proužkového těhotenského testu je jeho snadné použití v jednom kroku. Stačí ponořit část testovacího proužku do vzorku moče. Výsledek se objeví během několika minut.</p> </div> <div class="static detail " style="text-align...

Více informací
od 29 Kč
Koupit nejlevněji

Adiel FertilCheck test ženské plodnosti 2 ks

FertilCheck test ženské plodnosti je určen k domácímu použití. Zjišťuje přítomnost FHS pohlavního hormonu z moči.

Více informací

Pepino Ovulační test Dipstrip 5 ks

Ovulační test Dipstrip je test pro snadné, rychlé a přesné zjištění plodných dní pomocí stanovení zvýšené hladiny lidského luteinizačního hormonu ve vzorku moči. Tento test vám pomůže zjistit nejvhodnější dobu pro oplodnění a naplánování těhotenství.

Více informací

Podobné fráze: