Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Odvlhčovače vzduchu  >  Sinclair CFO16E

Sinclair CFO16E

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 499 Kč
Porovnat 6 obchodů
* Parametry: Příkon * Hladina hluku: 43 / 45 dB * Cirkulace vzduchu: 80 / 100 m3/h * Odvlhčování: 16,0 litrů/den * Rozměry (š x v x h): 353x496x225 mm * Hmotnost: 12 kg

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Sinclair CFO16E

Popis Sinclair CFO16E

Vzdusin.cz píše:

Odvhčovač vzduchu CFO16-E je základním modelem prověřeného výrobce Sinclair. Díky vysoušení vzduchu dokáže zábránit vzniku plísní, udržet v bytě zdravé prostředí a nastavit úroveň relativní vlhkostí vzduchu na ideálních 50 %. Je vybaven digitálním displejem a automatickým hygrostatem. Jedná se o přístroj pro obytné a sklepní prostory o celkovém objemu max. 80 m3. Vzniklý kondenzát přístroj jímá do kádinky nebo je možné jej odvést samospádem například do odpadu. Odvlhčovač se vyznačuje příjemným designem a kompaktními rozměry. Kapacita nádobky je 3 l. Odvlhčovač disponuje pojezdovými kolečky pro snadnou manipulaci. Hadička pro odvod kondenzátu samospádem není součástí balení, lze ji ale dokoupit. Hadičku o potřebných rozměrech vám rádi dodáme.

panfitinka.cz píše:

Sinclair CFO16E odvlhčovač vzduchu. Výkon odvlhčování 16L / den. Určeno pro místnosti do 20m2 (54m3). Nízká spotřeba energie. Indikace plné nebo otevřené nádobky na vodu. Ochrana proti přetečení. Tichý provoz s indikací pracovních režimů. Z kategorie Čističky a úpravny vzduchu | Odvlhčovače vzduchu | Obytná plocha 20 m2 od výrobce Sincalir na e-shopu Panfitinka.cz.

ProAlergiky.cz píše:

Odvlhčovač vzduchu Sinclair CFO-16E. Domácí odvlhčovač Sinclair CFO-16E s možností nastavení požadované vlhkosti. Zabudovaný hygrostat. Digitální displej. Dva rychlostní režimy. Moderní design. Odstraní vlhkost z domácnosti a pomůže k dosažení optimálních podmínek pro bydlení alergiků. Podrobnosti: výkon odvlhčování 16 l / 24 h (při 80% relativní vlhkosti a teplotě 30°C) digitální displej cirkulace vzduchu 100 m3/hod. tichý provoz možnost nastavení vlhkosti od 35 %-80 % po 5-ti % nebo kontinuální odvlhčování 2 rychlostní režimy časovač vypnutí/zapnutí indikace plné nádržky automatické odmrazování přehled o nastavené i aktuální vlhkosti nízká spotřeba energie indikátor potřeby vyčištění filtru objem nádrže 3 l

DATART.cz píše:

odvlhčovač vzduchu • výkon 16 litrů za den • cirkulace vzduchu cca 100 m³/h • plynulá regulace vlhkosti vzduchu • automatické vypnutí • nádobka na kondenzát o objemu 3 litry • možnost přímého odtoku kondenzátu • ekologické chladivo R134A • velmi tichý provoz 45 dB Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

BRNOCLIMA klimatizační technika píše:

Výkon odvlhčení: 16,0 l/den, cirkulace vzduchu: 120,0 m3/h

Parametry Sinclair CFO16E

Výrobce Sinclair
Objem vzdušníku 16l
Hmotnost 12kg
Hlučnost 45dB

Podobné produkty