Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kontaktní čočky - příslušenství  >  Oční kapky  >  Ursapharm HYLO-CARE 10 ml

Ursapharm HYLO-CARE 10 ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
HYLO-CARE je sterilní roztok pro zdravou „údržbu“ oka. Zvlhčující působení rovnoměrného a stabilního slzného filmu na povrchu oka vytvářeného hyaluronátem sodným je navíc podpořeno hloubkovou péčí dexpanthenolu. HYLO-CARE je určen zejména pro zvlhčení očního povrchu při pobytu v suchém, klimatizovaném prostředí, po působení větru a slunce nebo pro úlevu na konci dlouhého dne, kdy oči můžou pálit,...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Ursapharm HYLO-CARE 10 ml

Popis Ursapharm HYLO-CARE 10 ml

sLéky.cz píše:

Hylo-Comod je sterilní roztok pro lepší zvlhčení očního povrchu při poruchách jeho citlivosti vyvolaných vlivy vnějšího prostředí jako je např. suché oko, pocit cizího tělesa v oku nebo při pálení očí. Neobsahuje fosfáty ani konzervační látky, kapky mohou používat i osoby, které používají kontaktní čočky.

BIGmall.cz píše:

Oční kapky HYLO COMOD bez konzervačních látek a bez fosfátů snášenlivé se všemi kontaktních čoček. Pro lepší zvlhčení očního povrchu v důsledku poruch citlivosti vyvolaných vlivy vnějšího prostředí, jako je suché oko, pocit cizího tělesa v oku a nebo při pálení očí nebo po operačních zákrocích na oku. Po prvním otevření spotřeujte do 6 měsíců.

Čočkoviště.cz píše:

Hylo-Comod 10 ml je sterilní roztok obsahující kyselinu hyaluronovou, která je látkou tělu vlastní. Vyskytuje se v oku i v jiných částech těla a díky tomu má schopnost vytvářet stejnoměrný, stabilní a dlouhodobě setrvávající film na povrchu oka, který se neodplavuje ani nezhoršuje vidění, proto dokáže rychle odstranit pocit pálení, suchého oka, nebo cizího tělíska v oku. Hylo-Comod neobsahuje konzervační látky a je bezpečný z hlediska dlouhodobého kapání. Hylo-Comod je určen pro nositele kontaktních čoček měkkých, ale i tvrdých. Při jeho používání nedochází k tvorbě usazenin na povrchu kontaktních čoček.

VašeČočky.cz píše:

HYLO-CARE je sterilní roztok pro zdravou „údržbu“ oka. Zvlhčující působení rovnoměrného a stabilního slzného filmu na povrchu oka vytvářeného hyaluronátem sodným je navíc podpořeno hloubkovou péčí dexpanthenolu. HYLO-CARE je určen zejména pro zvlhčení očního povrchu při pobytu v suchém, klimatizovaném prostředí, po působení větru a slunce nebo pro úlevu na konci dlouhého dne, kdy oči můžou pálit, svědit nebo jsou unavené. HYLO-CARE je vhodný i k nakapání přes kontaktní čočky, kdy nelze pro obnovení přirozené vlhkostní rovnováhy použít mast, která by vytvořila clonu. HYLO-CARE neobsahuje konzervační látky ani fosfáty.

Lekaron.cz píše:

HYLO-COMOD
Oční kapky s kyselinou hyaluronovou pro optimální zvlhčení povrchu oka a vytvoření rovnoměrného, stabilního dlouhotrvajícího zvlhčujícího filmu. Hylo-Comod neobsahuje konzervační látky, které mohou přirozený slzný film poškozovat, před kontaminací mikroorganismy je chráněn díky patentovanému COMOD systému.
Neobsahuje ani fosfáty, které mohou vést ke tvorbě krystalů v očích a zhoršení vidění. Hylo-Comod si rozumí se všemi druhy kontaktních čoček.
Balení: 10 ml.

Eshop Dr.Max píše:

Hyaluronát sodný 1 mg/ 1 ml a dexpanthenol Urychlení hojení prostřednictvím dexpanthenolu Bez konzervačních látek a fosfátů Snášenlivost se všemi druhy kontaktních čoček Co je to HYLO-CARE®? Hylo-CARE® je sterilní roztok bez konzervační přísady. Obsahuje 1 mg/ml hyaluronátu sodného, dexpanthenol, citrátový pufr a vodu. K čemu se HYLO-CARE® používá? Pro zvlhčení a podporu hojení poškozeného povrchu oka, např. v důsledku suchého oka po operačních zákrocích. Kdy se má Hylo-CARE® používat? K obnově a zachování zdravého oka p

Parametry Ursapharm HYLO-CARE 10 ml

Výrobce Ursapharm

Podobné produkty

Podobné fráze: