Kde jsem:  Katalog  >  Erotické zboží  >  Návleky na penis  >  You2Toys Návlek na peni

You2Toys Návlek na penis

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Latexový návlek na penis a varlata, který pevně oddělí varlata od penisu a sevře je společně s kořenem, čímž docílíte pevnějšího a tvrdšího údu, udržuje penis déle ve ztopořeném stavu a zvedá varlata výše a obnažuje je pro dráždění rukou partnerky. Tvar návleku po nasazení vyvolává pocit sevření rukou, částečným tlakem na varlata dochází také k většímu dráždění. Variabilní velikost, pružný latexo...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro You2Toys Návlek na penis

Popis You2Toys Návlek na penis

SEX je NÁŠ.cz píše:

Set kroužku a návleku, který potěší oba partnery. Set obsahuje modrý návlek na penis s výčnělky a fialový kroužek na penis s bodlinkami, které budou jemně dráždit partnerku. Oba jsou vyrobené z příjemného gelového materiálu s velmi roztažitelným průměrem.

erosdiskont.cz píše:

Návlek X-tra Lust - Uzavřený návlek z jemného a pružného silikonu. Posetý bodlinkami, které vydráždí Vaši partnerku do nepříčetnosti. Rozměry; 14,5 cm, průměr cca. 2 cm (velmi flexibilní). Tento návlek je možné použít na penis, prst nebo vibrátor. Materiál; TPE.

Sexshop 51 píše:

Fialový návlek na penis s dráždivými výstupky pro intenzivnější stimulaci. Návlek je velmi pružný a můžete jej navléknout i na vibrátor. Vyroben z TPE. Celková délka 14,5 cm a průměr 2,3 cm.

Evibrator.cz píše:

Prodlužovací návlek na penis v kouřové barvě s tvarovaným žaludem a vystouplým žilkováním po celém svém povrchu. Oblast žaludu je vyplněná po délce cca 4 cm, o kterou penis prodlužuje. Uvnitř žaludu je dutá výplň, umožňující vložení malé vibrační patronky, nebo sloužící také jako rezervoár při ejakulaci.  
 
Péče a údržba:
elastomerový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování dbejte na to, aby nedošlo k styku s jinými erotickými pomůckami (výrobek pak ztrácí některé vlastnosti jako pružnost a pevnost). Pro lubrikaci můžete použít jakýkoliv lubrikační gel.

Parametry produktu:
Délka návleku: 16,5 cm
Průměr: 2,7 - 3,2 cm
Materiál: TPE
termoplastický elastomer představuje extrémně odolný a pružný materiál. Mezi jeho výjimečné vlastnosti patří antibakteriální působení a možnost aplikovat jakýkoliv lubrikant. Pachově je neutrální.
Značka: You2toys, Německo
           
 

4home.cz píše:

Speciální silikonový návlek, se kterým bude váš penis okamžitě o 2 cm silnější a o 5 cm delší. Stačí si tento tlustostěnný návlek navléknout a akce může začít. Ukojte svojí partnerku jako nikdy předtím. Navíc těsné přimknutí návleku k vašemu penisu zajistí dlouhotrvající erekci pro vaše hrátky. Návlek je elastický. Délka vnější: 19 cm. Délka vnitřní: 14 cm.

Parametry You2Toys Návlek na penis

Výrobce You2toys

Podobné produkty

Podobné fráze: