Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Náhradní díly pro mobily  >  LCD display + dotyková deska pro Xiaomi Redmi 3

LCD display + dotyková deska pro Xiaomi Redmi 3

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Koupit za 826 Kč
Dostupnost: Skladem
Náhradní dotyková plocha a LCD displej pro mobilní telefon Xiaomi Redmi 3, je sada náhradních dílů pro opravu Vašeho telefonu, v bílé barvě. Pokud se Vám rozbila dotyková plocha nebo LCD displej, objednejte si u nás tyto náhradní díly pro opravu Vašeho telefonu Xiaomi Redmi 3.  Jak poznáte, jestli máte na mobilu Xiaomi Redmi 3 rozbitou dotykovou plochu nebo LCD displej ? Dotyková plocha: * d...

Všechny nabídky pro LCD display + dotyková deska pro Xiaomi Redmi 3

Popis LCD display + dotyková deska pro Xiaomi Redmi 3

Náhradní dotyková plocha a LCD displej pro mobilní telefon Xiaomi Redmi 3, je sada náhradních dílů pro opravu Vašeho telefonu, v bílé barvě.
Pokud se Vám rozbila dotyková plocha nebo LCD displej, objednejte si u nás tyto náhradní díly pro opravu Vašeho telefonu Xiaomi Redmi 3. 
Jak poznáte, jestli máte na mobilu Xiaomi Redmi 3 rozbitou dotykovou plochu nebo LCD displej ?
Dotyková plocha:
* dotyková deska snímá pohyby prstem a umožňuje tak ovládat dotykový telefon. Dotykovou plochu je dobré objednat v případě, že Vám telefon upadne nebo se dotyková deska poškodí a nastane "aplikace pavouk".
LCD displej: 
* Vše, co vidíte v dotykovém telefonu, zobrazuje LCD displej.
Kompatibilita: Xiaomi Redmi 3
Pokud chcete předejít opětovnému poškození dotykového skla nebo LCD displeje, doporučujeme si objednat ochrannou folii nebo tvrzené sklo pro ochranu displeje a dotykového skla.
Pokud chcete ochránit celý telefon Xiaomi Redmi 3 před pády a poškozením, doporučujeme si přiobjednat ještě pouzdro na telefon.

Parametry LCD display + dotyková deska pro Xiaomi Redmi 3

Výrobce Xiaomi

Podobné produkty

Podobné fráze: