Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Náhradní díly pro mobily  >  LCD display + dotyk. deska pro BlackBerry Classic Q20

LCD display + dotyk. deska pro BlackBerry Classic Q20

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Náhradní dotyková plocha a LCD displej pro mobilní telefon BlackBerry Classic Q20, je sada náhradních dílů pro opravu Vašeho telefonu, v bílé barvě. Pokud se Vám rozbila dotyková plocha nebo LCD displej, objednejte si u nás tyto náhradní díly pro opravu Vašeho telefonu BlackBerry Classic Q20.  Jak poznáte, jestli máte na mobilu BlackBerry Classic Q20 rozbitou dotykovou plochu nebo LCD displej ?...

Všechny nabídky pro LCD display + dotyk. deska pro BlackBerry Classic Q20

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis LCD display + dotyk. deska pro BlackBerry Classic Q20

Náhradní dotyková plocha a LCD displej pro mobilní telefon BlackBerry Classic Q20, je sada náhradních dílů pro opravu Vašeho telefonu, v bílé barvě.
Pokud se Vám rozbila dotyková plocha nebo LCD displej, objednejte si u nás tyto náhradní díly pro opravu Vašeho telefonu BlackBerry Classic Q20. 
Jak poznáte, jestli máte na mobilu BlackBerry Classic Q20 rozbitou dotykovou plochu nebo LCD displej ?
Dotyková plocha:
* dotyková deska snímá pohyby prstem a umožňuje tak ovládat dotykový telefon. Dotykovou plochu je dobré objednat v případě, že Vám telefon upadne nebo se dotyková deska poškodí a nastane "aplikace pavouk".
LCD displej: 
* Vše, co vidíte v dotykovém telefonu, zobrazuje LCD displej.
Kompatibilita: BlackBerry Classic Q20
Pokud chcete předejít opětovnému poškození dotykového skla nebo LCD displeje, doporučujeme si objednat ochrannou folii pro ochranu displeje a dotykového skla.
Pokud chcete ochránit celý telefon BlackBerry Classic Q20 před pády a poškozením, doporučujeme si přiobjednat ještě pouzdro na telefon.

Parametry LCD display + dotyk. deska pro BlackBerry Classic Q20

Výrobce Blackberry

Podobné produkty

Podobné fráze: