Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Klávesnice a myši  >  Myši  >  DELL , (570-10523)

DELL , (570-10523)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Produkt Dell myš, laserová, 6-ti tl. černá, USB (570-10523) za nejnižší cenu na trhu.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro DELL , (570-10523)

Popis DELL , (570-10523)

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Dell myš, laserová s posunovacím kolečkem, 6-ti tl. černá, USB od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. ATC-D-D.570-10523 - Šestitlačítková laserová myš USB od společnosti Dell™ zvýší úroveň vašeho pohodlí a kontroly při práci s počítačem. Tato myš obsahuje šest tlačítek, takže je ideální pro internetové nadšence i hráče, kteří potřebují rychlou a přesnou odezvu. Tento produkt byl testován a ověřen v počítačích Dell. Pokud jej použijete v...

Patro.cz píše:

Vlastnosti; - Typ zařízení: Myš; - Barva: černá; - Připojení: Kabelem - USB; - Technologie snímání pohybu: laserová; - Počet tlačítek: 6; Hlavní výhody; - Nabízí port USB pro snadné připojení k většině počítačů; - Šest snadno ovladatelných tlačítek;

www.penta.cz píše:

Laserová 6-tlačková myš Dell se scrollovacím kolečkem je vybavená USB konektorem a drátovým připojením. Myš ve stříbrném provedení je ideální pro internetové nadšence i hráče, kteří potřebují rychlou a přesnou odezvu.

modelypocitace píše:

Myš, laserová, 6-tlačítková, USB, drátová, černá.
Šestitlačítková laserová myš zvýší úroveň vašeho pohodlí a kontroly při práci s počítačem. Tato myš obsahuje šest tlačítek, takže je ideální pro internetové nadšence i hráče, kteří potřebují rychlou a přesnou odezvu.

MADER computer píše:

Vlastnosti
- Typ zařízení: Myš
- Barva: černá
- Připojení: Kabelem - USB
- Technologie snímání pohybu: laserová
- Počet tlačítek: 6
Hlavní výhody
- Nabízí port USB pro snadné připojení k většině počítačů
- Šest snadno ovladatelných tlačítek
Přehled
Šestitlačítková laserová myš USB od společnosti Dell™ zvýší úroveň vašeho pohodlí a kontroly při práci s počítačem. Tato myš obsahuje šest tlačítek, takže je ideální pro internetové nadšence i hráče, kteří potřebují rychlou a přesnou odezvu. Tento produkt byl testován a ověřen v počítačích Dell. Pokud jej použijete v počítači Dell, vztahuje se na něj technická podpora společnosti Dell.
Laserové snímání pohybu pro lepší kontrolu
Tato myš obsahuje čidlo Avago Laser Stream Navigation Sensor s rozlišením pohybu 1 600 dpi pro podrobnou a přesnou odezvu na pohyb.
Šest tlačítek pro širší nabídku příkazů
Šest tlačítek myši zpřístupňuje základní příkazy počítače. Můžete je používat i při hraní nebo procházení Internetu.
Kompatibilní se všemi počítači Dell
Tato myš byla testována a ověřována se zařízeními Dell. Když ji používáte se zařízeními Dell, vztahuje se na ni technická podpora společnosti Dell.
Obsah balení
6tlačítková laserová USB myš Dell

Parametry DELL , (570-10523)

Výrobce Dell
Typ snímání Laserová
Připojení USB
Bezdrátová Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: