Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  Multifunkční tiskárny  >  OKI MB562dnw

OKI MB562dnw

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 16 345 Kč
Porovnat 3 obchody
Popis produktu Černobílá multifunkční LED tiskárna OKI MB562dnw OKI Printing Solutions je globální B2B značka, která je zaměřená na tvorbu profesionálních tiskových produktů, aplikací a služeb, které zvyšují efektivitu dnešního podnikání. OKI MB562dnw je multifunkční zařízení zahrnující integraci černobílé tiskárny, skeneru, kopírky a faxu. Multifunkční tiskárna je určena pro menší a střední ...

Všechny nabídky pro OKI MB562dnw

Popis OKI MB562dnw

Popis produktu
Černobílá multifunkční LED tiskárna OKI MB562dnw
OKI Printing Solutions je globální B2B značka, která je zaměřená na tvorbu profesionálních tiskových produktů, aplikací a služeb, které zvyšují efektivitu dnešního podnikání. OKI MB562dnw je multifunkční zařízení zahrnující integraci černobílé tiskárny, skeneru, kopírky a faxu. Multifunkční tiskárna je určena pro menší a střední firmy, kterým nabídne kvalitu, bezproblémový chod, snadnou obsluhu a vysokou produktivitu.
Dobrý výkon s kvalitním výstupem
OKI MB562dnw disponuje vyspělými funkcemi, 667 MHz procesorem a 512 MB RAM paměti. Kvalitní tiskový výstup je zajištěn díky vysokému rozlišení 1200 x 1200 dpi. Rychlost tisku je až 45 stran A4 za minutu a tisk první strany je realizován již do 4,5 sekund.
Vhodná pro vyšší pracovní nasazení
Tiskárna je vybavena vstupním zásobníkem na papír, který pojme až 530 listů papíru, multifunkčním podavačem pro 100 listů a 50 listů RADF. Uživatel má možnost dokoupit ještě další přídavné vstupní zásobníky na 530 listů. Maximální měsíční zatížení je až 100 000 stran. Zájemce o tento povedený model jistě také potěší zabudovaný automatický oboustranný tiskový modul, který umožňuje bez nutnosti ručního otáčení stránek automaticky potisknout obě strany papíru.
Kvalitní skenování, kopírování a fax
Vestavěný plochý skener můžete používat pro rychlé a jednoduché barevné skenování, naskenovaná data potom můžete uložit a odeslat na plochu nebo na e-mailovou adresu. Rozlišení skeneru je až 600 x 600 dpi, rychlost při skenování je až 30/6 stran za minutu (černobíle/barevně), přičemž je možné využít funkci automatického oboustranného skenování prostřednictvím RADF. Díky skeneru zařízení umožňuje vytvářet kopie, které jsou stejně ostré jako originály. Rozlišení kopií v rámci černobílého a barevného textu a grafiky je až 600 x 600 dpi a kopírování první strany je realizováno již za méně než 10 sekund. Fax přináší až 40 jednotlačítkovýc...

Parametry OKI MB562dnw

Výrobce OKI
Kopírování Ano
Rychlost tisku Počet stran, které tiskárna vytiskne za minutu. 45stran
Rozlišení skeneru 600x600
Hmotnost 22kg
Druh LED
Barevný tisk Ne
Maximální formát tisku A4
Fax Ano
Scaner Ano
LCD Ano
Oboustranný tisk Ano
Wifi Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: