Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  Multifunkční tiskárny  >  HP LaserJet Pro 500 M521dw

HP LaserJet Pro 500 M521dw

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 17 330 Kč
Porovnat 10 obchodů
Popis produktu Černobílá multifunkční laserová tiskárna LaserJet Pro 500 M521dw MFP Model HP LaserJet Pro 500 M521dw MFP představuje ideální řešení pro zákazníky s potřebou častého tisku v černobílé variantě. Je navržena pro snadnou integraci do stávajícího spravovaného tiskového prostředí s možnostmi na podnikové úrovni díky ovladačům PCL a Postscript. Poskytuje velmi úsporný provoz s černob...

Všechny nabídky pro HP LaserJet Pro 500 M521dw

Popis HP LaserJet Pro 500 M521dw

Digiboss.cz píše:

HP LaserJet Pro 500 M521dw, šedá najdte na Digiboss.cz. HP LaserJet Pro 500 M521dw, šedá nabízíme i na splátky. Černobílá multifunkční laserová tiskárna LaserJet Pro 500 M521dw MFPModel HP LaserJet Pro 500 M521dw MFP představuje ideální řešení pro zákazníky s potřebou častého tisku v černobílé variantě. Je navržena pro snadnou integraci do stávajícího spravovaného tiskového prostředí s možnostmi na podnikové úrovni díky ovladačům PCL a Postscript. Poskytuje velmi úsporný provoz s černobílým tiskem v profesionální kvalitě s velmi nízkými náklady na stránku. Mezi její nadstandardní vlastnosti patří také možnost vzdáleného tisku z mobilních zařízení pomocí řešení HP ePrint.
Vše v jednom...

MADER computer píše:

Dokončete úlohy rychleji, produkujte velmi kvalitní dokumenty a usnadněte si skenování a sdílení dokumentů. Využijte funkce rychlého nastavení a připojení. Zadávejte rychlé příkazy pomocí intuitivního barevného dotykového displeje. Můžete snadno šetřit přírodní zdroje a recyklovat použité kazety.
Ideální pro malé a středně velké firmy a ekonomicky smýšlející podniky, které potřebují pokročilé funkce skenování, přístup k rychlým příkazům pomocí snadno použitelného dotykového displeje, pohodlné možnosti připojení k síti a které chtějí snížit svůj dopad na životní prostředí.
Funkce:
Dokončete své úlohy rychleji - bez dlouhých prostojů - pomocí skenování s dvojitou hlavou a jedním průchodem
· Udržte si špičkovou produktivitu s rychlostí tisku až 40 str./min. Spolehněte se na velký doporučený měsíční objem tisku 2000 až 6000 stran.
· Se vstupním zásobníkem na 600 listů, který je rozšiřitelný na 1 100 listů, a výstupním zásobníkem na 250 listů můžete bezstarostně zpracovávat velkoobjemové tisky.
· Skenování s dvojitou hlavou a jedním průchodem zajistí rychlejší dokončení úloh. Můžete naskenovat dokumenty a vzniklé digitální soubory jedním krokem odeslat na e-mail, do cloudu, do síťových složek nebo na jednotku USB.
· Šetřete papír s funkcí oboustranného tisku a používejte automatický podavač dokumentů na 50 listů pro zvýšení produktivity.
Pracuje chytřeji - můžete otevírat, ukládat a tisknout materiály pomocí barevného dotykového displeje 3,5" (8,89 cm)
· Snadné plnění řady úloh zahrnujících tisk, kopírování, skenování a faxování. Za okamžik je hotovo - vše přímo pomocí multifunkční tiskárny.
· Otevírejte, ukládejte a tiskněte webový obsah přes dotykový displej multifunkční tiskárny pomocí podnikových aplikací instalovaných v zařízení.
· Šetřete čas se snadno použitelnými originálními kazetami HP a snižte náklady pomocí volitelných vysokokapacitních tonerových kazet.
· Tuto multifunkční tis...

www.penta.cz píše:

Dokončete úlohy rychleji, produkujte velmi kvalitní dokumenty a usnadněte si skenování a sdílení dokumentů s bezdrátovou duplexní tiskárnou HP LaserJet Pro 500 MFP M521dw. Využijte funkce rychlého nastavení a připojení.

JP Computers píše:

HP A8P80A#B19 * Výkon
Tisková technologie: Laser
Tisk: Mono
Maximální zatížení měsíčně: 75000 stránek za měsíc
Oboustranné funkce: vytisknout
Počet tiskových náplní: 1
Multitasking All-in-One: Ano
Tiskové barvy: černá
Rychlost tisku (černá, normální kvalita, US letter): 2000 - 6000 stránek za měsíc
* Tisk
Rychlost tisku (černá, normální kvalita, A4): 40 str. za minutu
Maximální rozlišení: 1200 x 1200 DPI
Standard tiskové jazyky: PCL 5e, PCL 6, PostScript 3
Čas první stránky (černobíle, normální kvalita): 8s

DATART.cz píše:

laserová barevná multifunkce HP • fax • formát A4 • rozlišení tisku 1200x1200 dpi • rychlost až 40 str./min. • výstup první stránky do 8 s • doporučená měsíční zátěž 2000 – 6000 stran • instalace bez potřeby CD • systém automatického vypnutí a zapnutí • USB • LAN port • Wi-Fi • 3,5“ dotykový displej • 800 MHz procesor • 256 MB paměť • zásobník celkem na 650 listů • duplexní tisk • podpora HP ePrint a Apple AirPrint • certifikace Mopria • spotřeba při tisku 760 W • rozměry Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Patro.cz píše:

O produktu
Tiskárna HP LaserJet Pro 500 M521dw MFP představuje ideální řešení pro zákazníky s potřebou častého tisku v černobílé variantě. Tiskárna v sobě integruje funkce kopírky, skeneru a faxu.
Technické parametry
Výrobce: HP
Třída

Parametry HP LaserJet Pro 500 M521dw

Výrobce HP
Kopírování Ano
Rychlost tisku Počet stran, které tiskárna vytiskne za minutu. 40stran
Rozlišení skeneru 1200x1200
Hmotnost 22.4kg
Barevný tisk Ano
Druh Laserová
Maximální formát tisku A4
Fax Ano
Scaner Ano
LCD Ano
Oboustranný tisk Ano
Wifi Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: