Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Mrazničky  >  Gorenje FN 6192 DW

Gorenje FN 6192 DW

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 13 590 Kč
Popis: Úsporný NoFrost policový mrazák energetické třídy A++ o čistém objemu 243 litrů. Mezi přednosti patří elektronické ovládání umístěné za dvířky či funkce FastFreeze pro rychlé mrazení. Vnitřek je přehledně osvětlen úsporným LED osvětlením. NoFrost: Jednou provždy odpadá nepříjemné a časově náročné ruční odmrazování a odstraňování námrazy v mrazicího prostoru. Pomocí ventilátoru ...

Všechny nabídky pro Gorenje FN 6192 DW

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis Gorenje FN 6192 DW

Popis:
Úsporný NoFrost policový mrazák energetické třídy A++ o čistém objemu 243 litrů. Mezi přednosti patří elektronické ovládání umístěné za dvířky či funkce FastFreeze pro rychlé mrazení. Vnitřek je přehledně osvětlen úsporným LED osvětlením.
NoFrost:
Jednou provždy odpadá nepříjemné a časově náročné ruční odmrazování a odstraňování námrazy v mrazicího prostoru. Pomocí ventilátoru se vlhký teplý vzduch odvádí z vnitřního prostoru do centrálního výparníku. Tam se ochlazuje, vlhkost se na výparníku sráží jako jinovatka a pravidelně odtává. Studený suchý vzduch se ventilátorem rozvádí stejnoměrně do celého vnitřního prostoru. Voda z tající námrazy odtéká odtokovým kanálkem ven do záchytné misky nad kompresorem, odkud se odpaří.
Funkce FastFreeze:
Funkce pro rychlejší zmrazení - ideální po velkém nákupu. Vynikající pro zmrazení velkého množství potravin. Probíhá po dobu 50 hodin od aktivace při udržování teploty na -24°C.
Energetická účinnost třídy A++:
Větší objem nemusí nutně znamenat větší účet za elektřinu. Kromě vynikající tepelné izolace chladničky a mrazničky Gorenje obsahují nejen vylepšené dveřní těsnění, ale také nejmodernější součásti chladicího systému a chladicí elektroniku, které jsou všechny navrženy tak, aby se minimalizovala spotřeba elektrické energie. Pokud si vyberete jeden z vysoce energeticky úsporných chladicích spotřebičů Gorenje s energetickou třídou A++, nebo A+, můžete dosáhnout snížení výdajů za elektřinu až o 25 %. Spotřebiče, jejichž stáří je 15 a více let, spotřebovávají třikrát více energie než nová zařízení.
Ostatní parametry a funkce:
Základní informace: • Energetická třída: A++
• Otevírání dveří: Levé/pravé otvírání dveří: • Klimatické třídy: SN, ST, N, T
• Páková rukojeť (easy open): • 1 kompresor
• Brutto/netto objem: 277 / 243 l.: • FastFreeze: Rychlé mrazení s automatickým vypnutím
• Zmrazovací výkon: 18 kg: • Skladovací d...

Parametry Gorenje FN 6192 DW

Výrobce Gorenje
Objem Vnitřní objem mrazničky v litrech. 243l
Energetická třída Zařazení do třídy podle náročnosti na spotřebu elektřiny. Stupnici tvoří písmena A-F, kde A označuje spotřebič nejméně náročný na spotřebu elektrické energie, F pak nejméně šetrný produkt. A++
No frost Tento systém zabraňuje tvorbě námrazy a také přispívá k rychlejšímu zmražení potravin. Ano
Výška Výška mrazničky 191cm
Druh Šuplíkový
Hloubka Hloubka mrazničky. 75cm
Šířka Šířka mrazničky. 64cm
Hlučnost Hlučnost mrazničky při mražení. 42dB

Podobné produkty

Podobné fráze: