Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Mp3 - příslušenství  >  CellularLine autonabíječka s navíjecím kabelem - iPhone/iPod

CellularLine autonabíječka s navíjecím kabelem - iPhone/iPod

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kvalitní stylová svinovací autonabíječka v bílé barvě pro mobilní telefony a přístroje Apple. Díky svému provedení je ideálním skladným pomocníkem při nabíjení na cestách. Ideální pro dobíjení mobilního telefonu ze zapalovače osobních a nákladních automobilů. Díky svinovacímu provedení je vhodný na cesty a nehrozí riziko zamotání kabelu.

Všechny nabídky pro CellularLine autonabíječka s navíjecím kabelem - iPhone/iPod

Popis CellularLine autonabíječka s navíjecím kabelem - iPhone/iPod

Electro World s.r.o. píše:

Praktická autonabíječka iP 3GS / 4s / iPod CellularLine určená pro nabíjení mobilních zařízení a přístrojů Apple, která je vhodná pro osobní i nákladní automobily. Využívá 12V nebo 24V napětí zásuvky zapalovače, čímž se stává velmi univerzální pro využití v různých typech vozidel. Nabízí výstupní proud až 1 A. Samozřejmostí jsou bezpečnostní prvky optimalizovány proti zkratu a přepólování.

CZC.cz píše:

Praktická nabíječka do auta s s navíjecím kabelem, výstupní proud 550 mA, napájecí napětí 12-24 V, ochrana proti přetížení a zkratu, navíjecí tlačítko, pro Apple iPhone 5/SE, iPhone 5 C, iPhone 5 S, iPod Nano 7. Generace, iPod Touch 5. generace.

ZARRO.cz píše:

Pohodlné a bezpečné cestování vám zajistí autonabíječka CellularLine s navíjecím kabelem a konektorem Lightning. Disponuje tlačítkem, které automaticky navine kabel zpět. Bezpečnostní obvod chrání proti přetížení a zkratu. Má optimalizaci zatížení pro ochranu akumulátoru. Kompatibilní se cigaretovými zapalovači 12 - 24 V (vhodné pro auta i pro kamiony).Vlastnosti:- autonabíječka s navíjecím kabelem- navíjecí tlačítko- ochrana proti přetížení a zkratu- optimalizace zatížení pro ochranu akumulátoru- kompatibilní s cigaretovými zapalovači 12 - 24 V- vhodné pro zařízení: iPhone 5, iPhone 5 C, iPhone 5 S, iPod Nano 7. Generace, iPod Touch 5. generace

Parametry CellularLine autonabíječka s navíjecím kabelem - iPhone/iPod

Výrobce CellularLine

Podobné produkty

Podobné fráze: