Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Mini a mikrověže  >  SAMSUNG MM-J320

SAMSUNG MM-J320

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 890 Kč
Porovnat 4 obchody
Popis a parametry SAMSUNG MM-J320 Všestranné zařízení pro poslech hudby Zvukový mikrosystém Samsung MM-J320 vám umožní ničím nerušený poslech hudby v opravdu nadstandardní kvalitě. Postará se o to špičková dvoupásmová reprosoustava, která se může pochlubit výkonem 2x 10 W.   Zařízení vás potěší i celou řadou moderních funkcí a také svou širokou multifunkčností, díky které si budete mo...

Všechny nabídky pro SAMSUNG MM-J320

Popis SAMSUNG MM-J320

Popis a parametry SAMSUNG MM-J320
Všestranné zařízení pro poslech hudby
Zvukový mikrosystém Samsung MM-J320 vám umožní ničím nerušený poslech hudby v opravdu nadstandardní kvalitě. Postará se o to špičková dvoupásmová reprosoustava, která se může pochlubit výkonem 2x 10 W.
 
Zařízení vás potěší i celou řadou moderních funkcí a také svou širokou multifunkčností, díky které si budete moci naplno vychutnat poslech hudby i mluveného slova z celé řady rozličných zdrojů.
Hudba z CD, flashky i mobilu
S tímto mikrosystémem od společnosti Samsung budete moci poslouchat klasická CD, integrovaný USB port vám však umožní i přehrávání hudby, kterou máte uloženou na flash discích či jiných přenosných paměťových médiích. Zařízení navíc disponuje i technologií Bluetooth, která vám umožní i snadný bezdrátový streaming hudby z vašeho smartphonu.
 
Nechybí ani vestavěný AUX port, prostřednictvím kterého budete moci k mikrosystému připojit široké spektrum dalších audio přístrojů.
Nalaďte si rádio
Všechny milovníky klasického rádia jistě potěší vestavěný FM tuner – na mikrosystému Samsung MM-J320 můžete jeho prostřednictvím naladit všechny dostupné rozhlasové stanice. Díky technologii RDS navíc budete moci přijímat i doplňkový textový obsah jednotlivých stanic. Na displeji mikrosystému se tak vždy mj. dozvíte jméno interpreta a název skladby, která právě hraje.
* Vzhled: Model
* Barva: černá
* Přehrávač optických disků: ano
* Kazetový přehrávač: ne
* Typ vkládání disku: Tray disc loader
* Multimédia: Počet reproduktorů
* RMS výkon: 20 W
* Rádio: Podporovaná pásma
* Množství předvolených stanic: 15
* Obrazovka: Typ displeje
* Počítačová síť: Wi-Fi
* Možnosti připojení: USB port
* Připojení sluchátek: 3,5 mm
* Bluetooth: ano
* Port pro FM anténu: ano
* Výkon: MP3 přehrávač
* Integrovaná čtečka karet: ...

Parametry SAMSUNG MM-J320

Výrobce Samsung
Podpora mp3 Ano
USB vstup Ano
Bluetooth Zařízení podporuje komunikaci pomocí Bluetooth. Ano
Typ HiFi systému Mikrosystém má na rozdíl od minisystému menší věž. Mikro

Podobné produkty

Podobné fráze: