Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Hudební nástroje  >  PA technika  >  Mikrofony  >  König karaoke mixer , 2x mikrofo

König karaoke mixer , 2x mikrofon

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Staňte se skutečnou popovou hvězdou a předveďte své pěvecké schopnosti rodině a přátelům.Po připojení soupravy k vašemu televizoru můžete zpívat podle textů na obrazovce.Jednoduché, nenáročné ovládání, vhodné i pro děti.Skvělá zábava pro společenské akce v kterémkoliv věku.

Všechny nabídky pro König karaoke mixer , 2x mikrofon

Popis König karaoke mixer , 2x mikrofon

Patro.cz píše:

Staňte se skutečnou popovou hvězdou a předveďte své hlasové kvality přátelům a rodině prostřednictvím této karaoke sady. Je snadno připojitelná a ihned můžete začít zpívat podle textů na obrazovce. Snadné ovládání umožňuje samostatné používání přístroje

SOFTCOM.cz píše:

SFT0245
KARAOKE SET KÖNIG 2 MIKROFONY
Karaoke set König se dvěma mikrofony je ideálním nástrojem pro vytvoření domácího karaoke. Pomocí této sady si vytvoříte vlastní karaoke párty snadno a rychle. Vše co potřebujete udělat je připojit tento set k Vaší televizi a DVD přehrávači.
Staňte se skutečnou popovou hvězdou a předveďte své pěvecké schopnosti svým přátelům. Po připojení k televizoru můžete zpívat podle textů na obrazovce. Tato souprava s mikrofony se instaluje mezi zdroj signálu (typicky DVD) a výstup signálu (typicky televizor). Ideální zábava pro společenské akce v kterémkoli věku. Součástí 2 kvalitní mikrofony.
Specifikace:
Napájení: 230 V/50 Hz
Hudební vstup: 500 mV/1V
Hudební výstup: 2 V
Mikrofonní vstup: 1 mV
Mikrofonní výstup: 2 V

Parametry König karaoke mixer , 2x mikrofon

Výrobce König

Podobné produkty

Podobné fráze: