Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Učebnice  >  Literatura pro výuku jazyka  >  MAMONOVA JULIJA, JANEK ADAM Učebnice současné ruštiny, 2.díl + audio CD

MAMONOVA JULIJA, JANEK ADAM Učebnice současné ruštiny, 2.díl + audio CD

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Učebnice součsné ruštiny, druhý dil, svou koncepcí a jazykovou úrovní navazuje na první díl. Druhý díl vám přináší 15 standartních lekcí, z nichž je každá rozdělena na dvě části.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro MAMONOVA JULIJA, JANEK ADAM Učebnice současné ruštiny, 2.díl + audio CD

Popis MAMONOVA JULIJA, JANEK ADAM Učebnice současné ruštiny, 2.díl + audio CD

KNIHCENTRUM.CZ píše:

Autor : Julija Mamonova, Adam Janek, Učebnice současné ruštiny, 2. díl, je určena všem zájemcům o rozšíření znalosti ruského jazyka, je vhodná také pro samostudium, navazuje na úroveň jazykových znalostí vysvětlených v prvním díle učebnice. Druhý díl pomůže zdokonalit vaše komunikační dovednosti, tedy jak porozumění při poslechu, tak vlastní schopnost aktivně formulovat své názory a myšlenky v ruském jazyce. Na pozadí běžných životních situací a ruských reálií vás seznámí s aktuální slovní zásobou a doplní gramatiku ruského jazyka z 1. dílu tak, abyste se naučili komunikovat rusky slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího. Po zvládnutí 2. dílu dosáhnete úrovně C2 podle společného evropského referenčního rámce.
Každá lekce obsahuje: aktuální slovní zásobu a frazeologii, poutavé texty o současných a zajímavých tématech, ruské reálie, fotografie s popisky, různé druhy cvičení sloužící k důkladnému prověření a upevnění nové i dříve probrané gramatiky a slovní zásoby, práci s internetovými zdroji, konverzační situace, autentické novinové články.
Na konci knihy naleznete klíč ke cvičením. Kromě záměrně vybraných textů jsou u všech slov značeny přízvuky. Nahrávka namluvená rodilými mluvčími napomůže utvrzení slovní zásoby a procvičení výslovnosti. Na nahrávce naleznete všechny úvodní a závěrečné texty a poslechová cvičení. Mp3 s audionahrávkou v ceně!
Kniha vyšla rovněž ve verzi s mp3.
Druh sortimentu : Kniha, Učebnice současné ruštiny 2. díl + audio 3 CD, Jazyk : Čeština, Počet stran : 424

Megaknihy.cz píše:

Učebnice je určena pro samouky, ale je také velmi dobrým materiálem pro výuku s učitelem na středních, vysokých a jazykových školách. Student si osvojí aktivní slovní zásobu současné ruštiny. Kniha

ABZ.cz - knihkupectví píše:

Kniha: Učebnice současné ruštiny, 2. díl + audio CD; Autor: Janek Adam, Mamonova Yulia; Kniha vyšla rovněž ve verzi s mp3. Učebnice současné ruštiny, 2. díl, je určena všem zájemcům o rozšíření znalosti ruského jazyka, je vhodná také pro samostudium, navazuje ...

ALBATROS MEDIA píše:

Učebnice je určena pro samouky, ale je také velmi dobrým materiálem pro výuku s učitelem na středních, vysokých a jazykových školách. Student si osvojí aktivní slovní zásobu současné ruštiny. Kniha obsahuje srozumitelné vysvětlení gramatiky, cvičení a klíč. Seznámíte se v ní s ruskými reáliemi a kulturou, narazíte na různé životní situace. Součástí knihy je nahrávka namluvená rodilými mluvčími.

Parametry MAMONOVA JULIJA, JANEK ADAM Učebnice současné ruštiny, 2.díl + audio CD

Jazyk Ruština

Podobné produkty