Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na klouby a kosti  >  Ice Gel (100 ml)

Ice Gel (100 ml)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Chladivý masážní gel. Čirý, nebarvící, v tubě. Ošetřující gel obsahuje hojící eukalyptový olej a menthol pro zmírnění bolesti svalů a kloubů.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Ice Gel (100 ml)

Popis Ice Gel (100 ml)

erosdiskont.cz píše:

FleshLube Ice EU 100 ml- značkový lubrikační gel značky Fleshlight vyrobený na vodní bázi s chladivým efektem. Slouží ke zklidnění a snížení citlivosti. Vyrobený tak, aby poskytoval optimální zvlhčení i kluznost. Použít jej lze s produkty společnosti Fleshlight i při sexu s partnerem. Dermatologicky testovaný, bez obsahu alergenů a parabenu. Snadno se čistí, nezanechává skvrny. Jemný k citlivé pokožce. Obsah: 100 ml. Výrobce Fleshlight.

Sexujte.cz píše:

Lubrikační gel Flesh Lube je jemný chladivý gel na vodní bázi, který pomáhá zvýšit komfort a potěšení z intimního prožitku v páru nebo s erotickou pomůckou. Flesh Lube Ice (led) poskytuje stimulující chvění při kontaktu,...

Sexshop 51 píše:

Kvalitní lubrikant na vodní bázi nejen pro Fleshlight a Fleshjack masturbátory, ale pro jakoukoli kluzkou rozkoš. Při kontaktu s pokožkou příjemně chladí, což dodá vašim hrátkám novou vzrušující dimenzi. Dermatologicky testovaný, hypoalergenní, bez obsahu parabenů, ideální pro citlivou pokožku intimních partií. Obsah 100 ml.

Evibrator.cz píše:

Lubrikační gel na vodní bázi s chladivým efektem díky obsažené mátě. Vhodné nejen pro orální hrátky.
Obsah: 100ml
Značka: Orion, Německo

SexxyShop.cz píše:

Příjemný lubrikační gel na vodní bázi Fleshlube Ice s jemnou konzistencí pomáhá zvýšit komfort a prožitek z erotických hrátek, ať již při masturbaci s vybranou erotickou pomůckou nebo při společných hrátkách s vaším partnerem či partnerkou.

Jeho hlavní výhodou je fakt, že má podobnou konzistenci jako silikonové lubrikanty, které však nelze používat s erotickými pomůckami. Tento problém je však s tímto gelem vyřešen, protože je založený na vodní bázi, ale i přesto je příjemně hladký, citlivý k pokožce a dokonale kluzký. Užijte si komfort silikonu s lubrikantem na vodní bázi.

Poskytuje stimulující chladivý účinek a je dokonalým doplňkem pro váš Fleshlight. A nejen pro něj...

Dermatologicky testovaný, bez obsahu alergenů a parabenu.

Snadno se čistí, nezanechává skvrny. Jemný k citlivé pokožce.

Parametry Ice Gel (100 ml)

Výrobce Vitabalans Oy

Podobné produkty

Podobné fráze: