Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na imunitu  >  Phyteneo Jitrocelový sirup bez cukru (250 ml)

Phyteneo Jitrocelový sirup bez cukru (250 ml)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Účinky Jitrocelové listy obsahují 2–6.5% slizovitých látek polysacharidického charakteru, taniny, iridoidové glycosidy (zejména aucubin a catalpol), silicice, fenolické kyseliny (zejména 3,4-dihydroxyskořicová kyselina a trans-4-hydroxy, 3-metoxyskořicová kyselina), flavonoidy a významné množství zinku. Použití Podává se přímo na lžičce, je možné přidat rovněž do vlažného čaje, zamíchat do jogurt...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Phyteneo Jitrocelový sirup bez cukru (250 ml)

Popis Phyteneo Jitrocelový sirup bez cukru (250 ml)

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Jitrocelový sirup obsahuje vysoký podíl extraktu z listů jitrocele kopinatého. Jitrocel je znám svými uklidňujícími účinky na krk, hltan a hlasivky v případě podráždění. Jitrocelový sirup neobsahuje alkohol a cukr. Obsah sorbitolu místo cukru vede k omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi po užití sirupu a přispívá k zachování mineralizace zubů. Jitrocelový sirup je určen pro dospělé a děti od 3 let.
Dávkování:
Děti od 3 do 12 let: 5 ml (čajová lžička) 3-5x denně. Dospělí a děti od 12 let: 10 ml (polévková lžíce) 3-5x denně. Podáváme pomocí odměrky nebo přímo na lžičce. Možno přidat rovněž do teplého čaje.
Složení:
voda, sorbitol (zahušťovadlo), extrakt z listů jitrocele kopinatého (Plantago lanceolata, 4,0 g suché drogy na 100 g výrobku), hydroxypropylcelulóza (zahušťovadlo), sacharin (sladidlo), sorban draselný (konzervant), benzoan sodný (konzervant).
Objem:
250 ml
Upozornění:
Sirup podáváme během dne, nikoli ve večerních hodinách (nejpozději do 17 hodiny), neboť v noci by uživatel byl nucený dále odkašlávat. Je vhodné zajistit dostatečný přísun tekutin. Případný zákal je způsobený vysokým podílem jitrocelového výtažku a nesnižuje jakost přípravku. Před použitím protřepejte. Uchovávejte v temnu při teplotě 5 °C – 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Eshop Dr.Max píše:

Charakteristika: Přípravek obsahuje vysoké množství extraktu rostlinného materiálu, má příjemnou chuť a navíc neobsahuje cukr. Jeho užíváním není organismus zatěžován energeticky nadměrně bohatou stravou a je vhodný i pro děti, pro osoby citlivé na příjem řepného cukru sacharózy. Sirup také neobsahuje alkohol, umělá sladidla acesulfam a aspartam, barviva a syntetická aromata. Dávkování: Děti od 3 do 12 let: 5 ml (čajová lžička) 3-5x denně. Dospělí a děti od 12 let: 10 ml (polévková lžíce) 3-5x denně. Způsob použití: Podáváme pomocí odměrky nebo přímo na lžičce. Možno přidat rovněž do teplého čaje. Před použitím protřepejte. Upozornění: Sirup podáváme během dne, nikoli ve večerních hodinách (nejpozději do 17. hodiny), neboť v noci by uživatel byl nucený dále odkašlávat. Je vhodné zajistit dostatečný přísun tekutin. Případný zákal je způsoben

Pilulka.cz píše:

Jitrocelový sirup obsahuje vysoký podíl extraktu listu jitrocele kopinatého, který působí uklidňujícím účinkem na krk, hltan a hlasivky v případě nachlazení a usnadňuje vykašlávání. Sirup neobsahuje alkohol, cukr byl nahrazen sladidlem sacharin.

Parametry Phyteneo Jitrocelový sirup bez cukru (250 ml)

Výrobce Neofyt
Objem / Hmotnost 250

Podobné produkty

Podobné fráze: