Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na imunitu  >  Drags Imun (30ml)

Drags Imun (30ml)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Drags Imun ovlivňuje mimo jiné především dráhy sleziny, žaludku, tří zářičů, tenkého a tlustého střeva, jangovou a jinovou pojivovou. Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu....

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Drags Imun (30ml)

Popis Drags Imun (30ml)

Zdravi-global.cz píše:

Doplněk stravy. Bioinformační přípravek Drags Imun obsahuje čistý latex z peruánské rostliny croton lechleri.Drags Imun ovlivňuje mimo jiné především dráhy sleziny, žaludku, tří zářičů, tenkého a tlustého střeva, jangovou a jinovou pojivovou. Působí tedy na problémy, které se vztahují k nedostatečné funkci orgánů na těchto drahách.

Radost těla píše:

Doplněk stravy
DRAGS IMUN
je bioinformační přípravek obsahující čistou pryskyřici ze stromu Croton lechleri nazývanou také Sangre de drago („dračí krev“).
ENERGETICKÉ DRÁHY
Drags imun ovlivňuje především energetické dráhy sleziny, žaludku, tří zářičů, tenkého a tlustého střeva. Pozitivně působí na problémy, týkající se orgánů na těchto drahách a jejich nedostatečnou činností.
SLOŽENÍ:
100% přírodní pryskyřice z Crotonu lechleri. Bez konzervačních látek.
DÁVKOVÁNÍ
Drags imun je přípravek určený jak k vnitřnímu tak vnějšímu užití.K vnitřnímu užití – maximálně 10 kapek 1–3x denně ve sklenici vodypo jídle.Jako kloktadlo dát 3–5 kapek do sklenice vody.Aplikovat na zubní kartáček u případů parodontitidy.Akutní potíže – 7 kapek 3x denně.Chronické potíže – 3 kapky 3x denně.Nepřekračujte doporučené denní dávkování.Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza.Pro podporu detoxikace těla je nutné zvýšit příjem tekutin!K vnějšímu užití – při poranění aplikovat přímo na ránu.Před použitím lehce protřepat, vytvářející se sediment není na závadu.
POZOR!
Drags imun není vhodné užívat spolu s léky snižující imunitní odpověď (imunosupresiva).Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.Ukládejte mimo dosah dětí!Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C a chraňte před mrazem.

AlfaFIT - zdroj Vašeho zdraví a krásy píše:

Energy Drags Imun ovlivňuje dráhu sleziny, žaludku, tenkého a tlustého střeva a tří zářičů. Obsahuje přírodní pryskyřici ze stromu Croton lechleri, označovanou jako „dračí krev“.

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Drags Imun je bioinformační přípravek obsahující čistou pryskyřici ze stromu Croton lechleri nazývanou také Sangre de Drago („dračí krev“). Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící frekvence podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu. Energetické působení Drags Imunu podle principů TČM Drags Imun ovlivňuje především energetické dráhy sleziny, žaludku, tří zářičů (tří ohnišť), tenkého a tlustého střeva. Jednotlivé druhy stromu Croton spp. dávají světu tmavě červenou pěnivou mízu, jejíž pěnivost způsobují obsažené saponiny. Nejčastěji je citován druh Croton lechleri Muell. Arg. jako typický zástupce a „producent“ rubínově zbarveného latexu, který je také obsahem přípravku Drags Imun. Domovem tohoto stromu z čeledi Euphorbiaceae jsou deštné pralesy Střední a Jižní Ameriky. Ve fytoterapii se používá jeho kůra, listy, větvičky a hlavně zmíněná pryskyřice, která má své pevné místo v tradiční medicíně Latinské Ameriky a je zde po staletí využívána různými způsoby. Aplikována je orálně, rektálně, vaginálně i zevně a používá se k ovlivnění velmi širokého spektra onemocnění. Například pro zastavení krvácení, urychlení hojení a uzavření ran a jejich ochranu před infekcemi. Míza velmi rychle zasychá a vytváří druhotnou ochrannou vrstvu. Často se v domorodé medicíně podává při úplavici, střevní horečce, žaludečních vředech, hemoroidech, ale také pro vaginální koupele před porodem a zastavení krvácení po porodu, při kožních potížích i svědění po hmyzím kousnutí. Účinky Drags Imunu Pryskyřice z Croton lechleri se v poslední době stala předmětem intenzivního vědeckého výzkumu. Je v ní obsaženo velké množství antioxidantů (proanthokyanidiny), dále pak alkaloid taspin, tanin a další látky, které zodpovídají za její výjimečné vlastnosti. Byla prokázána celá řada farmakologických účinků latexu a jeho substancí: aneste...

homespa.cz píše:

Literární prameny
Složení 100% přírodní pryskyřice z Crotonu lechleri. Bez konzervačních látek.
Dávkování
Drags Imun je přípravek určený jak k vnitřnímu, tak vnějšímu užití.
Vnitřní užití: maximálně 10 kapek 1–3x denně ve sklenici vody po jídle.
Akutní potíže: 7 kapek 3x denně.
Chronické potíže: 3 kapky 3x denně.
Jako kloktadlo: dát 3–5 kapek do sklenice vody. Aplikovat na zubní kartáček u případů parodontitidy.
Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Před použitím protřepejte.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Pro podporu detoxikace těla je nutné zvýšit příjem tekutin!
Vnější užití: při poranění aplikovat přímo na ránu.
Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy.
Drags Imun není vhodné užívat spolu s léky snižujícími imunitní odpověď (imunosupresivy).
Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.
Skladování
Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C a chraňte před mrazem.
Ukládejte mimo dosah dětí!
Velikost balení 30 ml

Naturpower.cz píše:

Bioinformační přípravek obsahující čistou pryskyřici ze stromu Croton lechleri Muell. Arg., peruánskými indiány nazývanou Sangre de Drago – dračí krev. Croton lechleri je velmi významná rostlina.

Eshop Dr.Max píše:

Složení: 100% pryskyřice Croton lechleri Dávkování: Vnitřně užíváme maximálně 10 kapek (0,5 ml) 1-3x denně, zapíjíme vodou. Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Pro podporu detoxikace těla zvýšíme příjem tekutin. Upozornění: Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící matky. Před použitím protřepejte. Neobsahuje žádné přidané konzervační látky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy.

Parametry Drags Imun (30ml)

Výrobce Energy
Objem / Hmotnost 30

Podobné produkty

Podobné fráze: