Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na imunitu  >  Česnekové kapky (25ml)

Česnekové kapky (25ml)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
ČESNEKOVÉ KAPKY - doplněk stravy vyrobený z českého česneku od drobných pěstitelů z Moravy a Čech. Česnek je zpracován hned po sklizni. Účinné látky Allium sativum Působí na posílení přirozené imunity a vitality těla, silný antioxidant. Vliv na krevní oběhový systém a hladinu cholesterolu. Aplikace dávkovací pipetou do úst, nejlépe pod jazyk, ráno na lačný žaludek, zajíst a zapít. Do 30 kg hmotno...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Česnekové kapky (25ml)

Popis Česnekové kapky (25ml)

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Doplněk stravy vyrobený z českého česneku od drobných pěstitelů z Moravy a Čech. Přírodní prostředek pro posílení přirozené imunity a vitality těla, má silné antioxidační a detoxikační účinky. Česnek je zpracován hned po sklizni.
Intenzivní aroma česneku je způsobeno obsahem -thiolů (přírodní komplex biologicky aktivních sirných sloučenin). Proto má česnek silné antioxidační a detoxikační účinky. Kapky se vyrábí z poctivého českého česneku pěstovaného drobnými pěstiteli jak na Moravě, tak Čechách. Česnek se ihned po sklizni ručně loupe, maceruje a dále zpracovává na tinkturu. Takto zpracovaný česnek zraje několik let. Tím si česneková tinktura uchovává dlouhou dobu své blahodárné a příznivé účinky na lidský organizmus. 30 kapek česnekové tinktury odpovídá 5-6 stroužkům česneku!
Při aplikaci se česnek z větší části vstřebává v ústech (bukální aplikace – česnek se vstřebá přes sliznici úst). Tím se minimalizuje nepříjemná pachová stopa a nezatěžuje se trávicí ústrojí. Doporučujeme užívat dlouhodobě při obtížích.
Složení:
český česnek (Allium sativum) 60 %, etanol 40 %. Lihový extrakt
Dávkování:
Aplikace dávkovací pipetou do úst, nejlépe pod jazyk, ráno na lačný žaludek, zajíst a zapít.
do 30 kg hmotnosti - 10 kapek
od 30 do 60 kg hmotnosti 20 kapek
od 60 a více kg hmotnosti 30 kapek
Balení:
25 ml

Parametry Česnekové kapky (25ml)

Výrobce Český Česnek
Objem / Hmotnost 25

Podobné produkty

Podobné fráze: