Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na imunitu

Léky na imunitu

Nalezeno:    319 produktů

Wobenzym (800ks dražé)

Wobenzym je lék, který obsahuje proteolytické enzymy, kterými je příznivě ovlivňována <strong>imunita a zánět</strong> (akutní, recidivující i chronický).

Více informací
od 2 428 Kč
Koupit nejlevněji

Larypront (24 tablet)

LARYPRONT obsahuje stabilizovaný vaječný bílek, který je přirozeným zdrojem lysozymu.<br /> Lysozym je enzym, který <strong>štěpí stěny bakterií a ničí je</strong>.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Altermed multiIMUN Akut 20+10 limitovaná edice

MultiIMUN je doplněk stravy ve formě cucavých pastilek s lahodnou příchutí grepu. Obsahuje jedinečný komplex tělu prospěšných látek- cenné beta-glukany z hlívy ústřičné, vyváženou směs nukleotidů a vitamin C. MultiIMUN je tak vhodný zejména v zimním období.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Goji - Kustovnice čínská (100 g)

<P>Goji (godži) nebo též nazývána kustovnice čínská jsou malé červené plody nazývané též jako božské plody. Toto označení nemá nadarmo. Plody obsahují 18 druhů aminokyselin a 21 stopových prvků . Goji ve 100g obsahuje železo (100%DDD) , draslík (24%DDD) , zinek (18%DDD) a mnohé jiné, jako je selen, vápník, hořčík. Malé červené plody jsou nejbohatším zdrojem karotenoidů ze všech známých rostlin na zemi, z velké části obsahuje vitaminy C, B1, B2, B6 a E. Goji je vhodné konzumovat celoročně,...

Více informací
od 158 Kč
Koupit nejlevněji

Šišák - Hermeopa (200 tablet)

Šišák bajkalský v minitabletách k velmi snadnému polykání, se standardním obsahem účinných látek.

Více informací
od 172 Kč
Koupit nejlevněji

Vironal (30 ml)

Vironal léčí : - akutní virové a bakteriální infekce dýchacích cest - vředy , kolitida ,Crohnova choroba - dětské nemoci - neštovice , zarděnky .... - oslabenou imunitu , recidivující infekty - vhodný i při léčbě antibiotiky Bioinformační širokospektrální regenerační přípravek Vironal vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance ovlivňuje především dráhu plic, tlustého a tenkého střeva, sleziny, boční větev dráhy jater, a tím i problémy, kte...

Více informací
od 355 Kč
Koupit nejlevněji

Green Swan GS Extra Strong Multivitamin (60+60 tablet)

Obsahuje 100% <strong>vyvážené složení</strong> vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek. Navíc obsahuje<br /> <strong>Strong Komplex</strong> – extra dávku vitaminu C, lutein, activin, echinaceu.

Více informací
od 289 Kč
Koupit nejlevněji

Pharma Activ Beta glukan forte s vitamínem c a zinkem 60 kapslí

Beta Glukan Forte je výborným výživovým doplňkem? Jedno balení Beta Glukanu Forte zajistí až dvouměsíční podporu přirozené obranyschopnosti v obdobích, které jsou obecně považovány za především nepříznivé (začátek zimy, počátek jara) a vyžadující správnou práci imunitního systému.

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

Bio Zen Medical Mumio (30 kapslí)

Zevně používáme na bércové vředy, proleženiny, do otevřených ran.<p>Mnoho století je mumio využíváno při léčení mnoha nemocí a zranění, při povzbuzení sexuálních funkcí, léčení neplodnosti a zvýšení potence. Dosud nebyly zaznamenány škodlivé vlivy mumia na průběh těhotenství.Ani dnes není zcela jasný původ této látky (živočišný nebo geologický).</p><p></p><p>Stačí jedna kapka do rány.</p>

Více informací
od 74 Kč
Koupit nejlevněji

Dacom Pharma Betaglukan IMU 200mg (120 tobolek)

Doplněk stravy obsahující přírodní betaglukany a vlákninu imulin.

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

Daiwa ImunoBran 1000mg (30 sáčků)

ImunoBran je silná kombinace rýžových otrub a medicínské houby Shiitake.

Více informací
od 2 899 Kč
Koupit nejlevněji

GS Echinacea forte 600 (70+20 tablet)

Přípravek <strong>GS Echinacea FORTE 600 obsahuje extra silnou dávku vitaminu C a zinku</strong>, které jsou důležité pro činnost imunitního systému, a tak doplňují účinek echinacey v podpoře obranyschopnosti organismu.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

MedinTerra Šišák bajkalský 90+ (10 tablet)

Zvyšuje přirozenou imunitu organizmu infekcím. Snižuje vysoký krevní tlak a hladinu cholesterolu v krvi. Chrání jaterní buňky. Antioxidační účinky.

Více informací
od 128 Kč
Koupit nejlevněji

Nef de Santé Beta Glukan 90 kapslí

<p style="text-align: justify;"><strong>AKCE <span style="color: #ff0000;">2+1 ZDARMA</span></strong> Při zakoupení dvou produktů <strong>nefdesanté</strong> získáváte <span style="color: #ff0000;">třetí zdarma!</span> <a href="https://www.mj-krasazdravi.cz/2-1-zdarma-nefdesante/">Více informací.</a></p> <p style="text-align: justify;"><strong>Beta glukan je přírodní látka se silnými stimulační účinky na imunitní systém. Ten dokáže aktivovat již po 7 hodinách</strong>! Je důležitým antioxidante...

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Pharma Activ AloeLive 1+1 (1000 ml + 1000 ml)

<p><strong>&Scaron;ť&aacute;va z aloe 99,7 % čist&eacute; &scaron;ť&aacute;vy v d&aacute;rkov&eacute;m balen&iacute;</strong>, ve kter&eacute;m najdete dvě 1000 ml balen&iacute; Aloe a je&scaron;tě olej&nbsp;ze sibiřsk&eacute; jedle bělokor&eacute; 50 ml.&nbsp;</p>

Více informací
od 324 Kč
Koupit nejlevněji

Purus Meda Nachové Lapacho PM (Pau d´Arco) 60 kapslí

Nachové Lapacho PM je doplněk stravy z bylin. Lapacho z deštných pralesů.

Více informací
od 223 Kč
Koupit nejlevněji

Valosun ProImun forte 60 tbl.

Přípravek obsahující vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a je vhodný k užívání v době zvýšeného výskytu nachlazení.

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji

Advance Nutraceutics Imunax 60 kapslí

Imunax obsahuje kombinaci přírodních látek pro podporu normální funkce imunitního systému a přirozené obranyschopnosti. Je vhodný k užívání napříkla v období vyčerpanosti a únavy nebo při zvýšené stresové zátěži.

Více informací
od 275 Kč
Koupit nejlevněji

Aurum Health Products Mumio Shilajit (60 kapslí)

Mumio Shilajit je originálním přírodním výtvorem vzniklým usazováním v Himalájských jeskyních.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Bio Zen Medical Mumio (60 tablet)

Mumio Shilajit je výživový doplněk, který má schopnost stimulovat buňky k syntetizování vazeb vápníku v kostech.

Více informací
od 220 Kč
Koupit nejlevněji

Bioaktivní Selen + Zinek (60 tablet)

Bioaktivní Selen+Zinek je založen na nejnovějším výzkumu antioxidantů. Selen <strong>synergicky pracuje s vitaminy B6, C a E</strong> stejně jako s minerálním prvkem zinkem, a tím přispívají k ochraně buněk těla před oxidačním stresem.

Více informací
od 235 Kč
Koupit nejlevněji

Česnek 1000 mg (60 tobolek)

<div style="text-align: justify;"> <div> <p><span style="font-size: small; font-family: arial,helvetica,sans-serif;">Česnek byl konzumován již v pravěku a pro jeho účinky je ceněný již od nepaměti. Ve starých civilizacích užívali česnek pro jeho antiparazitické vlastnosti. </span></p> <p><span style="font-size: small; font-family: arial,helvetica,sans-serif;">Česnek je dále užíván pro jeho příznivý vliv na kardiovaskulární systém a krevní oběh. Působí na arteriální tlak, krevní triglyceridy a p...

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

Česnek a petržel (90 tablet)

Klas Česnek a Petržel obsahuje výtažky z česneku a petržele. Česnek je neobyčejně bohatý na živiny a další užitečné látky. Petržel je především pravá pokladnice karotenů a chlorofylu.

Více informací
od 265 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Popov Grep - extrakt z jader (25ml)

Dr. Popov Grepavit, teprve nedávno objevený prostředek přírodní medicíny, který se vyrábí z jadérek grapefruitu.

Více informací
od 95 Kč
Koupit nejlevněji

Energy Grepofit 135 kapslí

Popis: Energy Grepofit je přírodní doplněk stravy z řady přípravků Energy na podporu boje proti infekci. Základem produktu Energy Grepofit je vyvážená kombinace vybraných a zároveň nejúčinnějších látek, které jsou známé svým antimikrobiálním působením a představují tak ochranu před bakteriálními infekcemi. Mezi takové patří především extrakt z grapefruitových jadérek, echinacey, ibišku súdánského a silici šalvěje lékařské. Účinky: - podporuje přirozenou obranyschopnost - posiluje imunitu organi...

Více informací
od 283 Kč
Koupit nejlevněji

Finclub Fin Aleracaps (24 kapslí)

Doplněk stravy. Přípravky Aleracaps a Aleramis obsahují výtažek z perily křovité (Perilla frutescens), která přispívá k ochraně organismu ve znečištěném prostředí. Perilla frutescens obsahuje substance, které pomáhají zmírňovat reakce na pyl, prach, houby či plísňové výtrusy. Tato rostlina produkuje cytokiny (cytokiny se významně účastní na imunitní odpovědi organismu) a specifické protilátky.

Více informací
od 485 Kč
Koupit nejlevněji

Finclub Fin Bi-IoMaxin Caps (100 kapslí)

Doplněk stravy Fin Bi-iomaxin caps obsahuje olej ze žraločích jater a rybí olejový koncentrát -zdroj omega-3 nenasycených mastných kyselin DHA a EPA, které přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně).

Více informací
od 495 Kč
Koupit nejlevněji

Fytofontana ViroStop ústní sprej (30ml)

ViroStop sprej obsahuje jedinečnou kombinaci přírodních složek, díky jejichž vlastnosti je ViroStop účinný před viry a bakteriemi.

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

GENERICA B-komplex forte tbl. 20 Generica

Speciální kombinace vitaminů ze skupiny B <b>pomůže pečovat o Vaši psychiku, přispěje ke snížení únavy a vyčerpání a navíc podpoří imunitu</b>.

Více informací
od 34 Kč
Koupit nejlevněji

Health Bio Spirulina 500mg (300 tablet)

Sladkovodní řasa spirulina je jeden z nejbohatších přírodních zdrojů živin. Spirulina působí jako silný antioxidant. Obsahuje významné množství beta karotenu, enzymy glutation a superoxi. Sladkovodní řasa Spirulina je bohatým zdrojem vitaminů, minerálních látek, beta karotenu, chlorofylu, fykocyaninu a enzymů.

Více informací
od 235 Kč
Koupit nejlevněji

Herbapol Anti-Stress (20 tablet)

Tento přípravek obsahuje přírodní směs sušených bylin, které se již od staletí používá k uklidnění organizmu.

Více informací
od 72 Kč
Koupit nejlevněji

Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem (100+20 tablet)

<strong>Hlíva ústřičná</strong> je skutečně dřevokazná houba. Jako nezelený organizmus přijímá ze zelených organizmů, tedy stromů, spoustu látek, které jsou pro její život potřebné. Hlíva si bere živiny ze stromů. Je ceněná také díky vysokému obsahu vlákniny. Jde o nestravitelnou složku potravy.

Více informací
od 359 Kč
Koupit nejlevněji

MycoMedica MycoBaby dračí sirup 200 ml

<p>Díky kombinaci medicinálních hub (<strong>cordyceps a reishi</strong>) a extraktů z bylinek (<strong>echinacea a acerola</strong>) pomáhá Dračí sirup posilovat přirozenou obranyschopnost dětského i dospělého organismu. Nastavte dračí štít nemocem.</p>

Více informací
od 189 Kč
Koupit nejlevněji

Natural Medicaments Regevit 200 tbl.

Regevit posiluje psychické a fyzické zdraví organismu. Podporuje regeneraci celého těla a dodává energii. Má antioxidační vlastnosti.

Více informací
od 410 Kč
Koupit nejlevněji

Natural Super Česnek (100 tobolek)

1 kapsle produktu Super česnek je ekvivalentem 1000 mg čerstvého česneku.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Naturell AB Iskial olej - ze žraločích jater (120 kapslí)

ISKIAL 120 kapslí - olej ze žraločích jater. Doplněk stravy. Přípravek přispívá k normální funkci imunitního systému.

Více informací
od 266 Kč
Koupit nejlevněji

Naturline Ženšen korejský (30 tablet)

Korejský ženšen je doplněk stravy.

Více informací
od 122 Kč
Koupit nejlevněji

Naturvita Vilcacora - kočičí dráp (90 tablet)

NATURVITA A.S. Vilcacora - Kočičí dráp tbl.90.

Více informací
od 116 Kč
Koupit nejlevněji

Neofyt Phyteneo sirup - na suchý kašel (250ml)

<p style="text-align: justify;">Sirup obsahuje řadu účinných látek rostlinného původu. Extrakty kořene proskurníku, květu vlčího máku, rosnatky okrouhlolisté a anýzová silice příznivě působí v oblasti horních cest dýchacích, uklidňují podráždění hltanu a hlasivek a můžou být podpůrnou péčí pro tlumení dráždivého kašle. Extrakt bezu černého navíc přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu.</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Dávkování: </strong></p> <p style="text-align: justify;">D...

Více informací
od 91 Kč
Koupit nejlevněji

Peralgin (120 tablet)

- obtíže v menopauze ( návaly , pocení ,migrény ) - premenstruační syndrom - vyčerpání ,nervozita ,stres -oslabená imunita - únavový syndrom , svalové křeče ,kinetóza - alergické projevy ( senná rýma ,astma , kopřivka , ekzém ...) Peralgin je bioinformační přípravek s obsahem olejů a extraktů z prospěšných rostlin a exotických hub. Díky unikátnímu složení posiluje a harmonizuje přirozenou imunitu. Perila křovitá (Perilla frutescens) je poměrně nenáročná jednoletá rostlina, které se dobře da...

Více informací
od 408 Kč
Koupit nejlevněji

Preventan Clasic (30 tablet)

<p style="text-align: justify;"><strong>Preventan® Clasic obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy). 1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine®. Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a dospělé. </strong></p> <p style="text-align: justify;"><span style="color: #ff0000;"><strong>VÝPRODEJ: POSLEDNÍ 4 KS, EXP. 01/2018</strong></span></p> <ul style="text-align: justify;"> <li>Cucavé tablety</li> <li>Obsahuje unikátní směs biologicky...

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Probio-Fix IMU (60 tobolek)

<p style="text-align: justify;"><!-- [if gte mso 9]><xml> <o:OfficeDocumentSettings> <o:AllowPNG /> </o:OfficeDocumentSettings> </xml><![endif]--></p> <p style="text-align: justify;"><!-- [if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:TrackMoves /> <w:TrackFormatting /> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:PunctuationKerning /> <w:ValidateAgainstSchemas /> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedConten...

Více informací
od 369 Kč
Koupit nejlevněji

Simply You Imunit Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkovým olejem a Echinaceou 40tob.+ 20tob.

Imunit® Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkovým olejem a echinaceou Nejvyšší dávka hlívy ústřičné na trhu! Užití Každá tobolka doplňku stravy Imunit® Hlívy ústřičné 800 mg obsahuje vyváženou kombinaci 5 synergicky působících složek: - Hlívu ústřičnou - Rakytníkový olej - Echinaceu - Nukleotidy - Selen Přípravek Imunit® Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkovým olejem a echinaceou obsahuje selen, který pomáhá komplexně udržovat obranyschopnost a přirozenou imunitní odpověď. Dávkování 2 tobolky denně – p...

Více informací
od 228 Kč
Koupit nejlevněji

Sonnenmacht Graviola Premium - 100% Bio šťáva 500 ml

Šťáva Allnature Premium Graviola je doplněk pestré stravy obsahující dužinu plodů graviola, které mají skvělou chuť a jedinečné blahodárné účinky na lidský organismus. Graviola neboli Anona ostnitá je stále zelený strom dorůstající výšky okolo pěti metrů s velkými, hladkými tmavě zelenými listy a jedlými plody o průměru 15-20 cm. Plody mají žlutozelenou barvu a uvnitř skrývají bílou dužinu. Graviola pochází z tropických oblastí Severní a Jižní Ameriky, včetně Amazonie. Historie užívání gravioly...

Více informací
od 279 Kč
Koupit nejlevněji

Super Česnek (100 tablet)

Super česnek je koncentrovaný česnekový olej uložený do kapslí. Česnek je již po staletí užíván jako přírodní antibiotikum, které normalizuje krevní tlak a zajišťuje optimální funkce cévního systému. Česnek má silné antimikrobiální účinky a velkou měrou přispívá k normální funkci imunitního systému. Jedna kapsle Super Česneku je ekvivalentem 1000 mg čerstvého česneku. Česnek působí blahodárně na celý organismus, ale v syrovém stavu má specifické aroma, které mnoha lidem nevyhovuje. Želatinové č...

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

SVUS Pharma Preventan (30 tablet)

Medvědí síla pro celou rodinu, na kterou se můžete spolehnout, i když je to akutní. Teď s novou příchutí.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Terezia Hlíva ústřičná (150+30 kapslí)

Hlíva ústřičná je houba, která svým ojedinělým složením lidskému zdraví jednoznačně prospívá a na organismus působí velmi blahodárně. Pravidelnou konzumací houby hlíva ústřičná dochází k regeneraci buněk a normalizaci imunitního systému. Hlíva ústřičná obsahuje beta 1,3 D glukany, vitamíny, stopové prvky (železo, jód, selen, draslík atd.), mastné kyseliny, proteiny, steroly. V neposlední řadě je to také vláknina, která z těla odstraňuje usazené škodliviny....

Více informací
od 419 Kč
Koupit nejlevněji

Valosun Biopron Forte (30 tobolek)

Biopron FORTE je komplex probiotické kvasinky Saccharomyces boulardii s vysokou účinností při akutních průjmech, probiotických bakterií a prebiotik.

Více informací
od 189 Kč
Koupit nejlevněji

Valosun Biopron9 Premium (60 tobolek)

Probiotický komplex Biopron9 PREMIUM představuje jedinečnou a vyváženou kombinaci probiotických kultur a prebiotik fruktooligosacharidů. Obsahuje 9 kmenů vitálních mikroorganismů ve vysoké denní dávce 20 miliard.

Více informací
od 351 Kč
Koupit nejlevněji

Vitar Indol-IN (120 kapslí)

INDOL-IN je doplněk stravy, jehož cílem je stimulovat pozitivní reakci lidského organizmu při uvedených nádorových a jiných onemocněních.

Více informací
od 1 149 Kč
Koupit nejlevněji

Walmark Selezin ACE (30 tablet)

Selezin ACE COMPLEX je moderní, vysoce kvalitní výrobek, který obsahuje unikátní kombinaci vitaminů a minerálů. Unikátní kombinace selenu, zinku a vitaminů A, C, E pro zdravé vlasy, nehty, pokožku a pro ochranu buněk.

Více informací
od 102 Kč
Koupit nejlevněji

Alfalfa prášek (80g)

Alfalfa BIO - prášek Alfalfa bychom mohli nalézt také pod názvem vojtěška. Tento svěží, zelený nápoj z vojtěšky podobně jako jiné zelené potraviny obsahuje velké množství antioxidantů, vitamínů, minerálů, aminokyselin, aktivních enzymů, bioflavonoidy a chlorofyl . Vojtěška je rostlina obsahující vysoce kvalitní rostlinnou bílkovinu a vlákninu. Je nutné po dvou až třech měsících užívání zařadit povinnou minimálně měsíční přestávku. Co obsahuje Alfalfa: Všech 8 esenciálních aminokyselin. V...

Více informací
od 1 416 Kč
Koupit nejlevněji

Allicor Special (60 tablet)

ALLICOR Speciál je určený pro diabetiky a proto obsahuje chrom, který přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Více informací
od 64 Kč
Koupit nejlevněji

Allivictus Tinktura (25ml)

<p style="text-align: justify;">Allivictus Tinktura je unikátní komplex účinných látek pro posílení imunitního systému. Tento komplex je tvořen sirnými sloučeninami, které pozitivně působí na lidský organismus. Všechny obsažené biologické složky Allivictu jsou téměř beze zbytku organismem zpracovány.</p> <p class="popis" style="text-align: justify;">Allivictus Tinktura navíc umožňuje přesné dávkování v závislosti na hmotnosti uživatele. Vyrobeno výhradně z českých surovin. Rostlinný extrakt bez...

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

Allivictus Tinktura 3x25ml

<p style="text-align: justify;">Allivictus Tinktura je unikátní komplex účinných látek pro posílení imunitního systému. Tento komplex je tvořen sirnými sloučeninami, které pozitivně působí na lidský organismus. Všechny obsažené biologické složky Allivictu jsou téměř beze zbytku organismem zpracovány.</p> <p class="popis" style="text-align: justify;">Allivictus Tinktura navíc umožňuje přesné dávkování v závislosti na hmotnosti uživatele. Vyrobeno výhradně z českých surovin. Rostlinný extrakt bez...

Více informací
od 859 Kč
Koupit nejlevněji

Aloe Vera - šťáva (1l)

Aloe vera - 100% bio šťáva má jemnou chuť bez výrazného aroma a je vyrobena nejmodernější metodou zpracování Totaloe pro získání maxima účinných látek. Aloe vera je rostlina obsahující mnoho tělu prospěšných látek – vitamíny, aminokyseliny, enzymy, mono a polysacharidy. Pokožka aloe vera je jakýmsi výrobním závodem, v němž se syntetizují cukry, tuky, bílkoviny a vitaminy. Pod její pokožkou jsou umístěny cévní svazky, které tvoří pletivo. Je to šťáva (míza), která cévním transportním systémem...

Více informací
od 259 Kč
Koupit nejlevněji

Altermed multiIMUN sirup 330 g

<div class="p" style="text-align: justify;"> <div class="p"> <div style="text-align: justify;"> <p><strong>MultiImun sirup</strong> obsahuje <strong>imunologicky aktivní látky</strong> a <strong>vitamín C</strong>, který přispívá k <strong>normální funkci imunitního systému</strong> a ke <strong>snížení míry únavy a vyčerpání</strong>.</p> <p><span style="color: #ff0000;"><strong>VÝPRODEJ: EXP. 01/2018</strong></span></p> <p><strong>Imunologicky aktivní látky </strong>jsou látky tělu vlastní, k...

Více informací
od 189 Kč
Koupit nejlevněji

Apotheke Lactobacillus acidophilus (60 tablet)

Doplněk stravy s laktobacily. Obsahuje kmen bakterií mléčného kvašení.

Více informací
od 98 Kč
Koupit nejlevněji

ARKOPharma Laboratoires Arkokapsle - echinacea (45 tablet)

ECHINACEA - Echinacea purpuera &amp;nbsp; Použit&amp;aacute; č&amp;aacute;st rostliny &amp;nbsp; Kořen &amp;nbsp; Obsah &amp;nbsp; 325mg aktivn&amp;iacute; č&amp;aacute;sti rostliny v&amp;nbsp;jedn&amp;eacute; kapsli Z&amp;iacute;sk&amp;aacute;no rozmělněn&amp;iacute;m rostliny za velmi n&amp;iacute;zk&amp;eacute; teplo

Více informací
od 181 Kč
Koupit nejlevněji

ARKOPharma Laboratoires Arkokapsle - zázvor (45 kapslí)

Z&amp;Aacute;ZVOR - Zingiber officinale &amp;nbsp; Použit&amp;aacute; č&amp;aacute;st rostliny Oddenek &amp;nbsp; Obsah 365mg aktivn&amp;iacute; č&amp;aacute;sti rostliny s&amp;nbsp;minim&amp;aacute;ln&amp;iacute;m zaručen&amp;yacute;m obsahem 1,5% z&amp;aacute;zvorov&amp;eacute; silice v&amp;nbsp;jedn&amp;eacute; kapsli Z&amp;iacu

Více informací
od 220 Kč
Koupit nejlevněji

Arkopharma Laboratories Arkokapsle - mateří kašička (45 kapslí)

<p style="text-align: justify;">Mateří kašička je stimulující koncentrát zvyšující duševní i fyzickou sílu. Posiluje také odolnost organismu vůči únavě.</p> <ul> <li><strong><span style="color: #ff0000;">AKCE 5+1 ZDARMA</span></strong> Při zakoupení 5 libovolných produktů <strong>Arkokapsle</strong> získáváte <strong><span style="color: #ff0000;">šestý zdarma!</span></strong> <a href="https://www.mj-krasazdravi.cz/5-1-zdarma-arkokapsle/">Více informací</a>.</li> </ul> <p style="text-align: just...

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Arkopharma Laboratories Arkokapsle - ženšen (45 kapslí)

ŽEN&amp;Scaron;EN + Panax ginseng &amp;nbsp; Použit&amp;aacute; č&amp;aacute;st rostliny Kořen &amp;nbsp; Obsah 390mg aktivn&amp;iacute; č&amp;aacute;sti rostliny s&amp;nbsp;minim&amp;aacute;ln&amp;iacute;m zaručen&amp;yacute;m obsahem 0,4% ginsenosidů v&amp;nbsp;jedn&amp;eacute; kapsli Z&amp;iacute;sk&amp;aacute;no rozmělněn&amp;i

Více informací
od 320 Kč
Koupit nejlevněji

Aromatica Echinaceové bylinné kapky (100 ml)

Už naše babičky věděly, že třapatka nachová <strong>podporuje naši obranyschopnost</strong> - koncentrovaná tinktura uchovává maximum jejích účinných látek.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Aromatica Echinaceové bylinné kapky (50 ml)

Echinaceové kapky jsou připravovány ve formě tekutých extraktů (tinktury). Lihové tinktury jsou jednou z nejstarších forem výluhů a začaly se připravovat již brzy po objevení výroby lihu. Latinský název „tincturae“ pochází z latinského tinctio = barvení, charakterizující tmavé zbarvení tekutiny. Tinktura nejlépe uvolňuje látky obsažené v třapatce. Jemný sediment není způsoben znehodnocením tinktury, může být například pouze následkem uchovávání tinktury za snížené teploty, případně odpaření alk...

Více informací
od 75 Kč
Koupit nejlevněji

Aromatica Echinaceové kapky (100ml)

Echinaceové kapky jsou připravovány ve formě tekutých extraktů (tinktury). Lihové tinktury jsou jednou z nejstarších forem výluhů a začaly se připravovat již brzy po objevení výroby lihu. Latinský název „tincturae“ pochází z latinského tinctio = barvení, charakterizující tmavé zbarvení tekutiny. Tinktura nejlépe uvolňuje látky obsažené v třapatce. Jemný sediment není způsoben znehodnocením tinktury, může být například pouze následkem uchovávání tinktury za snížené teploty, případně odpaření alk...

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Aromatica Eleuterokok bylinné kapky (50ml)

Eleuterokok bylinné kapky příznivě působící na tělesnou i duševní kondici.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Aromatica Pupalkový olej s beta-karotenem a vitamínem E (50 ml)

<p style="text-align: justify;">Pupalkový olej obohacený o další látky je lisovaný za studena. Touto metodou zpracování si zachovává vysoký obsah kyseliny gama-linolenové. Olej splňuje přísné farmaceutické požadavky a vyhovuje přísným kritériím zahraničních lékopisů, především evropského a německého. Je vhodným nosičem dalších účinných látek rozpustných v tucích jako jsou například beta-karoten a vitamin E.</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Účinné složky:</strong><br /><span style="te...

Více informací
od 142 Kč
Koupit nejlevněji

Aromatica Sibiřský Ženšen-Eleuterokok bylinné kapky (50ml)

SIBIŘSKÝ ŽENŠEN ELEUTEROKOK BYLINNÉ KAPKY příznivě působí na fyzické a duševní zdraví, podporují dobrou náladu, posilují organismus v období zvýšené zátěže a rekonvalescence, podporují fyzický výkon a erekci, jsou adaptogen a antioxidant.

Více informací
od 98 Kč
Koupit nejlevněji

Aromatica Zelený ječmen (200g)

Doplněk stravy Zelený ječmen je připraven efektivním způsobem z organicky pěstovaného ječmene, aby obsah cenných látek byl co nejvyšší a současně aby užívání přípravku bylo mechanicky nedráždivé. Přípravek je zcela rozpustný ve vodě, cenné látky jsou tak velmi dobře využitelné. Přípravek neobsahuje žádné přídatné látky.

Více informací
od 1 014 Kč
Koupit nejlevněji

ASP Czech Mladý zelený ječmen tablety Medicol 350 ks

<p style="text-align: justify;">ZELENÝ JEČMEN značky MEDICOL® je vyrobený ze sušených lístků mladého ječmene. Mladý zelený ječmen je svým vzhledem a chutí řazen mezi tzv. zelené potraviny jako jsou chlorella a spirulina. Stejně jako tyto látky se zelený ječmen vyznačuje bohatým obsahem minerálů, vitamínů a aminokyselin. Z vitamínů jsou významněji zastoupeny vitamín A a vitamín B12, které přispívají k normální funkci imunitního systému. Vitamín B12 je významný prvek pro normální tvorbu červených...

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

AWA superfoods Ječmen 200g + Spirulina 200g

Ječmen a spirulina patří do skupiny zelených potravin – greenfood, a působí v synergii. Podporují imunitu, detoxikují organismus, dodávají energii, neobsahují lepek, díky zdroji proteinů podporují růst svalové hmoty, vhodné pro vegany, sportovce. AWA superfoods Ječmen prášek 200 g AWA superfoods Spirulina prášek 200 g Shaker 300 ml Upozornění: Shaker není vhodný pro přenos nápojů v zavazadlech. Zakupte produkt AWA superfoods Ječmen 200 g + Spirulina 200 g z kategorie Heureka.cz | Kosmetika a zd...

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

AWA superfoods Ječmen 200g + Spirulina 200g +Chlorella 200g

Výhodné balení zelených potravin, které působí v synergii. Podporují imunitu, detoxikují organismus, dodávají energii, působí v synergii, neobsahují lepek, díky zdroji proteinů podporují růst svalové hmoty, vhodné pro vegany, sportovce. AWA superfoods Maldý ječmen 200 g prášek AWA superfoods Chlorella 200 g prášek AWA superfoods Spirulina 200 g prášek Shaker 300 ml pro snadné rozmíchání přašku Upozornění: Shaker není vhodný pro přenos nápojů v zavazadlech. Zakupte produkt AWA superfoods Ječmen ...

Více informací
od 899 Kč
Koupit nejlevněji

Barnys Kolostrum Synermune (30 kapslí)

<p style="text-align: justify;">Barny´s Kolostrum Synermune™ obsahuje 30 % imunoglobulinů + růstové faktory, laktoferin, minerály a vitamíny. Barny´s Kolostrum Synermune™ je vysoce jakostní tzv. první mateřské mléko získávané z výběrových kanadských chovů volně pasoucích se krav, které je certifikováno na 30% obsah imunoglobulinů IgG z celkového obsahu.</p> <p style="text-align: justify;"><span style="color: #ff0000;"><strong>Nyní dárek: Hračka Dr. Igráček!</strong></span></p> <ul> <li>Zdroj vi...

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

Beta Glucan dětský sirup (100ml)

NATURES S.R.O. Beta Glucan Dětský sirup 100ml/120g.

Více informací
od 134 Kč
Koupit nejlevněji

Beta Karoten 25 000 I.U. (100 tobolek)

VitaHarmony Beta karoten 25.000mj 100 tobolek Beta karoten 25.000 m.j. - 100 tob.Karoteny jsou látky ze skupiny karotenoidních barviv, z nichž nejrozšířenější a nejznámější je beta karoten. Je významným prekurzorem vitaminu A, který přispívá k udržení normálního stavu zraku, pokožky a imunity. V těle dochází k biochemické přeměně beta karotenu a to jen do té míry, kolik tělo právě potřebuje, zbytek se bezpečně vyloučí. Nehrozí tedy předávkování jako u vitaminu A. Neobsahuje cukr ani barbiva. J...

Více informací
od 134 Kč
Koupit nejlevněji

Betula pendula Kombi kolostrum 60 tob.

<p style="text-align: justify;">Přípravek<strong> Kozí kolostrum</strong> obsahuje <strong>kozí mlezivo</strong>, které představuje vyjímečnou <strong>péči o imunitní systém</strong>.<span style="color: #ff0000;"><strong><br /></strong></span></p> <p style="text-align: justify;"><strong>Kozí kolostrum</strong> obsahuje kozí mlezivo, unikátní tekutinu vylučovanou samicemi savců bezprostředně po porodu mláděte. Obsahuje v koncentrované formě rozmanité biologicky aktivní látky jako imunoglobuliny,...

Více informací
od 539 Kč
Koupit nejlevněji

Betula pendula Kozí kolostrum 60 tob.

Přípravek Kozí kolostrum obsahuje kozí mlezivo, které představuje vyjímečnou péči o imunitní systém.

Více informací
od 1 490 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: